Reklama

Podvodníci - šarlatáni

No (St, 10. 2. 2016 - 12:02)

Stačí Fortrans pred koloskopii - čirá voda po 3 litrech.

chichi (St, 10. 2. 2016 - 12:02)

Manželka to zrovna...TAk to by mně zajímalo, co je to za hovadinu. Hladovku jsem držela několikrát a to třeba i 8 dní a tedy nic černého, žádné sajrajty ze mne nešly, jen kalná voda. Tak si tu nevymýšlej pohádky o tom, jak po hladovce člověk *ere pomalu asfalt.

Lenka (St, 10. 2. 2016 - 11:02)

téměř inteligentně,...Dobrý den,pane Eduarde shanim kontakt na Pani Stankovou.Prý leci i na Kampě v Praze.

sajrajt? (St, 10. 2. 2016 - 10:02)

Manželka to zrovna...A kudy ten sajrajt odchází?

vladka řeháková (St, 10. 2. 2016 - 10:02)

Dobrý den, u p.Staňkové...Dobrý den,náhodou jsem dneska viděla p.Stankovou v pořadu mnam,přišlo mi to zajímavé.Nemohla by jste mi prosím poslat kontakt?Hledám a nemožu najít nic.Když budete tak hodná,můj emailík [email protected]ředem moc děkuji a hodně štěstí,nashledanou Vladka.

Dalibor (Ne, 31. 1. 2016 - 12:01)

Manželka to zrovna zkouší,je 6tý den bez jakéhokoliv jídla,taky chodí deně do práce a sama říká,že se to dá vydržet.
Hlavně to funguje,její tělo opouští opravdu hnusný černý sajrajt,který tam nepatří.
Hodlá to ukončit ve středu.

:-))) (So, 30. 1. 2016 - 02:01)

Dalibore a jakou máš chuť s dobře vychlazeného litru vodky nebo rumu?

Jana,2 17 .2, (So, 30. 1. 2016 - 02:01)

Jo, tak to se moc pleteš, já nemám čas oblízat diskuze, jsem jen tady, nikde jinde ne!A sám jsi psal, že občas si dáš pivko, ne?Vůbec netušíš, co alkoholismus je!!!!!Ten čaj jistě nepomůže alkoholikovi, vím to!

Dalibor, (So, 30. 1. 2016 - 02:01)

To co zde popisuji,je velmi účinný podpůrný lék,piju to dál a opravdu to má něco do sebe.Tebe Jani znám i z jiných diskuzí a nikdy jsi nenapsala nic dobrého a naštěstí tě nikdo nebere vážně,mě sice taky nikdo nebere vážně,ale aspon vím co říkám a že dělám dobré věci,kterými chci ostatním lidem pomoct.

Dalibor (Pá, 29. 1. 2016 - 07:01)

Na to jsou různé domácí testry,najdeš na netu.
Já mám HD 139.

Káťa (Čt, 28. 1. 2016 - 22:01)

Na záněty močáku jsou moc...A že je voda měkká zjistím jak? Že si chytnu dešťovku?

I (Čt, 28. 1. 2016 - 13:01)

když bych byla doma,tak bych to nevydržela a ještě k tomu ani tu kávu ne.Stejně si myslím,že by bylo dostačující třeba jednodenní hladovku a každý týden.

jasně (St, 27. 1. 2016 - 19:01)

dní hladovku,to normální...kafe vadí ale sedm dní hladovku to se nedá vydržet když musíš v práci makat.

Dalibor (St, 27. 1. 2016 - 19:01)

dní hladovku,to normální...Já už dal 2x 3 dení a můžu říct,že nejhorší je druhý den.
Pak už si tělo zvykne.
Jo nesmí se nic,ani káva.

7 (St, 27. 1. 2016 - 18:01)

dní hladovku,to normální člověk,který není zvyknutý,tak to nedá.Jednou jsem zkoušela jednodenní,v pohodě jsem vydržela,ale jak jsem se těšila na ráno,až se najím.Krom toho,tam asi vadí i ta káva,kterou jsem měla s mlékem,že?

Dalibor (St, 27. 1. 2016 - 18:01)

Máte někdo zkušenosti s...Na záněty močáku jsou moc dobré brusinky,ale chce to kvalitní brusinkový sirup a brát poctivě tak jak se má,však se o tom poraď v bylinkářství.
Nebo se na vitalionu spoj s Bábinou,ale musíš napsat do její soukromé schránky,do diskuze už nechodí.Je moc hodná a hlavně skvělá bylinkářka.
ATB tyto záněty léčit neumí,to je věc známá a i lékaři potvrzená.
Možná by na to byla dobrá i léčba hladovkou,ale to dá málo kdo.Jednoduše se řízenou 7dení hladovkou,kdy se pije jen čistá měkká voda,vyčistí tělo a tím se zbaví zánětlivích bakterií.

Jste (St, 27. 1. 2016 - 16:01)

Zensky ktery chodej k...moc chytrý,ono každý má na všechno hned odpověd a každý z nás umí poradit druhému,ale pak,když se něco týká nás samotných,tak si většinou rady nevíme.Vy jste si vždycky se svojí situací poradil? Pak nevěřím,každý totiž chybuje.Píšete o známé,že jí přítel mlátil,že měla odejít,ale není to tak jednoduché,pokud na něm byla třeba finančně závislá,neměla své bydlení atd.

Tereza (St, 27. 1. 2016 - 16:01)

Máte někdo zkušenosti s alternativní medicínou? Mám opakující se zánět moč. cest a už si nevím rady. Antibiotik hodně čaje teplo a pořád se to vrací.

Goira (St, 27. 1. 2016 - 10:01)

Reaguji na diskuzi o A.Staňkové. Dnes s nálepkou "živě" opět opakovali na MňamTV pořad, ve kterém vystupovala. Musím říct, že ač mi paní byla krajně nesympatická, tak její vystoupení bylo ohromně působivé a moderátorka z ní byla také fascinovaná. Paní popisovala svou klinickou smrt, barvy očí, stravu a vše možné, popisovala, že se každému klientovi věnuje 2 hodiny. Na konci mi přišlo úsměvné, že nemá prý ani stránky, ani kontakt, prý že kdo k ní má přijít, ten si jí najde. Myslela jsem tedy, že má tolik doporučení a klientů, že ani nestíhá, musím říct, že po hodně špatných zkušenostech s doktory mě zaujala, ale chtěla jsem si zjistit nějaké reference a nestačím se divit.

Big Lebowski (Út, 8. 12. 2015 - 23:12)

A co Leo-Li...Zensky ktery chodej k lecitelum,sarlatanum, maj stejne vymyty mozky jako ty,co chodej ke kartarkam! Kdyby umeli lecitele opravdu lecit,tak jsou nemocnice prazdny! To je jako posrany kremy na celulitidu! Kdyby fungovaly,tak je kazda stihla ne? Ne opravdu neeeee,jedina moznost je cvicit,nekourit a min zrat! Kdo je nemocny tak at tahne k doktorovy a kdo to ma od psychiky, at tahne k psychiatrovy,ten na to ma aspon papiry! TELO JE VASE MINULOST,PRITOMNOST A BUDOUCNOST.Jak se k nemu chovate,tak se vam to vrati. Clovek by si mel v prvni rade udelat poradek ve svy vlastni hlave. Pokud me mlati pritel,tak ho vyhodim,pokud mam mizernou praci,hledam jinou dokud nenajdu,pokud jsem nemocna jdu k doktorovy! Logika veci! Mam vzdalenou znamou ktera chodila k lecitelce s depkama. Odesel od ni totiz manzel k milence! Lecitelka tvrdila ze se urcite vrati. A tak znama cekala a cekala, misto toho aby si uvedomila, jak ji vsichni rikali ze se musi trochu zmenit. Nechtela s manzelem nikam chodit,jen sedela doma. Nebyly 5 let v kine,divadle. Manzel se samozrejme nevratil.....

Reklama

Přidat komentář