Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

píčooo (St, 23. 7. 2014 - 18:07)

já mam priběh mel sem iphone byla u me moje holka hral sem si s mobilen na zemi holka si na me polozila nohy a pak si polozila nohy na iphobe to uz jsem bil trochu nervozni dala si na nej obe nohy a vstala zacal praskat ja ji dal nohy dolu trochu sem byl nastvanej tak si sedla ke me pak vstala ja furt lezel na zemi a v ruce sem mel iphone pak sem ho polozil na zem abych ho zkontroloval a ona si na něj sedla sedela na nem par minut a pak byl prasklej displej ..moc sex my to neprislo hovada

trapky (St, 23. 7. 2014 - 12:07)

Mam něco podobnýho s křečkem ale tohle je podle reality ne jako ty vaše vystrikany sny..byla u mě kámoška šestnácti letá taková hezká blondýnka černý legíny bílé tričko a tu kšiltovku jak jí má v dnešní době každej hrál sem si na zemi s křečkama ale ještě byly strašně malý a rozutekly se tak sme je hledaly pod gaucem a proste vsude a jako naschval ji jeden vlezl do boty a druhej do druhy boty tak pak nemohly vylezt no .. tak v sedum odchazela obula se a sel sem s ni rikala ze neco cejti v bote ale bylo to v obou tak si rikala ze si to udela domaa snazila se to narovnat nohou tak ze na to slapala aby to neprekazelo pak rekla ze toje nejaky divny tak si to presunula na patu a zmackla to ttam uz to bylo na packu a ted to druhy to uz sem si uvedomil ze by to mohli bejt krecci tak sem rekl at se koukne co tam ma ale ona rekla pockej zmackla to tam na placku chvili drzela dala to pod patu a uz zase placka sundala si venku boty a tam jsme nasly krecky ale jenom placky omlouvala se ale me stoupl koukal sem jen na to co jeji noha dokazala

Ondra S. (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Chtěl bych jestě požádat o dotaz: Zda se takové holky objevují spíše na venkově nebo ve městě, já typuji venkov, ale možná to špatně odhaduji.

Já jsem zase jednou tehdy 17 letou kamošku venku poprosil, zda by se mi prošla bosky, když zastavila, nechal jsem ji u nohy a potom pod klenbou lozit chlupatou housenku, příjemně ji šimrala, ale jsem chtěl at ji rozšlápne, tak nechtěla, tak jsem ji pak nadzvedl nohu a trefil hosenku, pak mi vyčítala, že je z ní kaše.
Další kamarádka mi zase po vícerém přemlouvání bosky několikrát venku rozdrtila žížalu, ale vždy bylo těžké ji ukecat i když ji to vůbec nebolí a nohu ji pak utřu kapesníkem.
Naposled před pár dny jsem ukecal kamarádku, aby se mi večer venku v parku vyzula na mokrém chodníku a podstrčil ji postupně několik malých šneků a slimaka pod patu, no podařilo se že je rozkřupla, ale pěkně u toho kvičela i když se ji vlastně nic nedělo, nebolelo ji to, ani to nebylo nějak nepříjemné, spíše šlo o prolmení bariéry konformity děláním něčeho pro ní neobvyklého. Nohu jsem ji před obutím zase otřel kapesníkem. Před asi 14 dny jsem ji takto strčil pod bosou nohu žížalu. Snažil jsem se ji zvednout a na žížalu ji položit, ale to je dost náročné, kamarádka je vysoká 180cm váží kolem 90kg, takže je to dost náročné ji zvedat a nosit. Loni mi takto rozšlápla několik velkých brouků, ale vždy s tím dělá strašné caviky, což je blbý! Má ale zas ráda, že ji krásně dokážu masírovat šlapky, vždy se u toho uvolní a je spokojená.

Vždy když si holku takto venku vyzuju, tak si hlídám aby na nic ostrého nešlápla a nic se jí nestalo, vážím si její přístupnosti a toho že si s ní mohu takto hrát. Ještě jsem ale nenašel holku, která by to chtěla dělat sama spontanně bez přemlouvání, vždy do byl velky boj. Přitom zašlapávání škůdců rostlin třeba na zahrádce bosky je jejich ekologicky nejčistější likvidace bez chemie, bez nebezpečného odpadu a v podstatě nic speciálního nato není třeba, je to rychlé, jednoduché a efektivní, ekologicky 100% čisté a nic to nestojí a zvládne to každá holka.
Zašlapáváním brouků může holka i pomáhat přírodě: Každoročně se na moravské sahaře přemnožuje chroust manďavý a žere les. Čím více těchto škůdců holka rozšlape, tím více pomůže místním stromům a ochrání je před ožíráním od tohoto přemnoženého škůdce. Přece si ten les nenecháme sežrat? Stačí kůrovec a jestě toto...
Pokud by to některá holka chtěla zkusit, napište [email protected], budu si nesmírně vážit každé takové a budu na ni strašně hodnej a milej.

Ondra S. (Pá, 5. 6. 2020 - 02:06)

Jsem překvapený a divím se, jak a kde sháníte takové holky, které klidně zašlápnou bosky křečka, když jim vleze do boty a fakt se s ničím nepařou, žádné fajnovky, ale pořádné holky. Největší ironie je, že vy takové holky ani nehledáte a najdete, já bych takovou rád našel a asi umřu jako panic, nikdo neporadí, na čele to napsáno nemám.

Pro Ondru (Pá, 5. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj Ondro ty radky co zalezi co hledas a na co hledas holku jestly hledas holku Jen na sex nebo na slapani po tele ? Nebo bolestive muceni ? Tak musis hledat na seznamka ? Bud Sex ? A nebo bdsm a to bud v inzertnich novynach treba Invest je tam spousty holek i na sex i na bondage nebo, Na interrnetu , Pak treba i Anonce inzerce je tam asi 5 stranek co holky hledaji bud sex i slapani po tele je to pod dbsm mas tam velkej vyber jenom zavolat a domluvit se navsem Ale jsou to holky vsechno okolo Prahy a Plzeska ? Ale kdyz hledas
holku na seznameni tak jsou holky taky inzertnich novynach I na internetu ale okolo Brno a okoli tam moc nenajdes prevazne zase Prazky a Plzensky , Tachovsky kraj ? Tak ahoj spozdravem Petra

Ondra S. (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Petro, přísahám že hledám holku na pohodové vycházky a výlety do přírody, třeba Tišnovsko, Ždárské Vrchy a další viz galerie na rajče uživatel Properitus, která se ráda vyzuje, projde bosky, bez zábran u toho něco rozšlápne, brouka, žížalu, šnečka, apod. Prosím fakt mi nejde o sex, jsem furt panic a budu si vážit holky jako milé společnice, do sexu jsem nikdy holky netlačil, to mi mohou dosvědčit i moje kamarádky, co mně znají. Vím že kluci jsou dnes sexem posedlí a chápu obavy holek, ale já jsem v tomto právě jiný oproti ostatním.
Na holky jsem hodný, rady si nechávají masírovat šlapky, ale i záda. Ano nejsem namistrovaný ani dle poslední módy, možná proto mně holky přehlíží, ale důležité jsou snad i jiné kvality, než jen povrchní vzhled.

Pro Ondru (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Ahoj Ondro.tak bud delas neco ty spatne a nebo opravdu vtvem okoli okolo Brna takova holka jako ty hledas neni a kolik je ti let ahoj Petra

Ondra S. (Pá, 5. 6. 2020 - 18:06)

Ten věk si myslím snad není až tak důležitý, cítím se, vypadám mladší, také hledám o dost mladší holku, ale když tě zajímá, dobře ze slušnosti: je mi 40, ale nesedí to, v tomto věku se obvykle řeší jiné věci. Kdo by v mém věku toužil s holkama dělat různé blbiny a věci jako ve 20? No ale tak to já přesně toužím, přitom ještě nekouřim nepiju alkohol, nechodím do hospod ani na diskotéky a holky bych si vážil.
Po pravdě, když na ty výlety mám chodit sám, není to ono, občas z toho chytám depku. To ty výlety mám jako relax ze stresů z práce, nebo brigád, většinou na ně jezdím autem a pak vycházka přírodou. Nejen to, chceš grilovat, zajet si na výlet se stanem (mám3), nafouknout kajak a projet se po nějaké vodě, vyjet si na kole, samotného mne to ani nebaví. Jen tu motorku zvládám sám dobře, ale jinak je to na nic. Nevím možná chodit více do společnosti a více se ptát, ale na toto se zrovna ptá fakt blbě, na čele to nemám a holky si pak mohou myslet ledacos podle bujnosti své fantazie a svých zkušeností, i když to na mně pak nesedí těžko se to vysvětluje.

další fake, pak (St, 23. 7. 2014 - 01:07)

...

další fake, pak (St, 23. 7. 2014 - 01:07)

...

LEL (St, 23. 7. 2014 - 01:07)

přišla jednou ke mě kámoška kecaly jsme byla fakt hezká tak sem pak něco hledal pod postelí a chtěl jsem vylézt ale nechtěla mě pustit tak sem si ven dal mobil hrál na něm a ona na něj dupla a stoupla si na. něj obouma nohama to bylo tak sexy pak si stoupla a ten mobil začal křupat a pak sem se vystříkal bylo to tak sexy pak sem našel pod postelí mýho křečka a řekl jsem si že je průser šel k jejim nohoum pak na něj šlápla obouma nohama viděla křečka a řekla že na to jdu nějak zhurta a smála se myslela si že chci aby zašlápla toho křečka ale to jsem nechtěl tak na něj šlapala pak si sundala ponožky a to sem se zas vystříkal šlapala na něj bosýma nohama pak na něj dala nohu stoupla si a byla z něj skoro placka pak dala nohu dolu a křeček utekl oddychl sem si ale bohužel hledal schovku a vlezl jí do boty pak když jsme odcházely tušila že tam je křeček a řekla my to tak jsem řekl ať se zuje a ona že se jí nechce pak na mě šlápla vyndala křečka a předemnou z něj udělala placku bože já stříkal jak blázen je to hnusný ale každej má rád něco a já tohle

to mi pripomina (St, 23. 7. 2014 - 00:07)

pripomelo my to pripad taky s pavoukem hledaly sme ho s moji holkou ta holka je fakt sexy hubena bruneta s hnedyma ocima vetsinou s leginama atd tak my utekl pavouk zahlidl sem ho a skoro na nej slapla tak jsem ho zkusil sebrat a zas utekl tentokrat na nej slapla kdyz byl na zemi a libylo se my to protoze byla na boso a ma fakt hezky nohy tak si to smyla..za nejakou dobu co byla zas u me tak vyskocila rybka z akvaria ona zrovna sla okolo a rozslapla ji boze to sem se neudrzel a jen tak sem ji polibil nohu zasmala se umyla si nohu a pak rekla lehni a utrela se do me pak my projizdela nohou po tele sedala si na me atd a ted jsem jako jeji sluha je to fantasticky

boze (Út, 22. 7. 2014 - 23:07)

Vsechny pribehy jsou lzi jediny cemu verim je ten pavouk v bote ale ostatni ne

... (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

mam šestnácti letou ségru černo vlasou hubenou ale zasedává my a zašlapává zvířátka měl sem křečka toho jsem si položil na postel přišla ségra řekla ať vypadnu z pokoje že chce na pc já jí řekl zapomeň zahlídla křečka a zeptala se : ten je tvůj já řekl jo a co jako? a sedla si na něj já vylítnul ze židlea chtěl jsem ho vzít tak pak vstala trochu kulhal sedla si k pc a křeček utekl a běhal po pokoji ségra seděla u pc a křeček byl pod ní položila na něj nohu abych ho neviděl ale všiml sem si ho tak řekla že ho zašlápne vstala hodila ho před sebe a dala na něj nohu a skoro ho zašlápla ale zvedl sem jí nohu ale vběhl pod stůl tak sem tam vlezl ona si sedla na židly a opřela si o mě nohy vzala si křečka do ruky dala ho na židly a sedla si na něj nemohl sem nic dělat protože mě držela pod stolem pak vstala a už byl mrtvej a to není vše zabila víc zvířat atd ale to napíšu až pak

mrdko (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

mrdko jedna zasraná je to pravda

fake (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

Dobrej fake kokote

historka z pláž (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

tohle je podle pravdy.........ležel sem na pláži okolo bylo plno hezkých holek a na cestu skočila žába okolo jdou tři holky najednou se leknou a jedna z nich dala na tu žábu nohu ta holka měla boty žabky tak jedna z těch tří holek řekla rozmáčkni jí a ta druhá nech jí a ta třetí se rozhodla že jí zašlápne že tam neměla skákat začla na ní šlapat pak na ní skočila ta žába jim vlezla na ručník a to byl její konec jedna odvážná z těch holek se rozhodla že si na ní sedne tak su na ní pomalu sedla a pak tam na ní kroutila zadkem pak vstala a žába byla placka ale trochu se stejně hejbala tak se ta holka naštvala šli všechny tři na chodník a každá z těch tří na ní dala kousek nohy a jedna z těch holek to ukončila a sedla si jí na hlavu a takhle ještě všechny holky tak nevím jestli to bylo sexy nebo ne

Doktor Novák (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

Dobrý Večer podle mě je zcela normální když má někdo rád nohy tak si někteří lidi můžou nechat těch keců.
Novák

LOL (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

Vidím že se tu rozjíždí téma o zašlapování třeba pavouků, myslím si že je to lepší než holky v podpatkách po kterých jsou díry, tohle je víc.......no, sexy

Jana (Út, 22. 7. 2014 - 21:07)

Jsem pro fetish ale tohle už je trochu moc.

Reklama

Přidat komentář