Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

úřednice "vrátili" ? Správně se má psát tvrdé Y. Je to přece ženský vzor.
Tady je ale hodně lidí, co neumí psát. Takže si z toho zase tolik nedělej.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Takže nedovolené ozbrojování. Tak s tím bych se nechlubil. Máš asi opravdu v hlavě řezanku.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Jak se ti žije s nenávistí ke všemu? Ty asi jinak žít neumíš. Asi ti tedy ten tvůj zk.rvený život vyhovuje.

Karel (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Aha,tak to jsi byl ty!
Ty rudá máčko, já si tě najdu, dostaneš co proto, hned zítra kupuji knihy o hackování a zjišťování identity na diskusích a přijedem se synem. To uvidíš tem mazec komunisto! Ti vrátím těch 8 let v lágru v Jáchymově! To že syn makal na šachtě a pak mu dali mizerný invalidní důchod!

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Tak tyhle příspěvky mne tedy dost pobavily. Napadá mne ale tato otázka. Nezpůsobil ale si to ten "kulak"se svým synem sám? Pokud ten "kulak" byl blbec a takhle jim neběhnul, tak se snad ani nemá čím chlubit. Přece snad musel tušit, jak to dopadne.
Anebo byl tak naivní, že nevěděl, jaká byla tehdy doba?
A že ten jeho syn makal na šachtě? Tam pracovalo více ,idí a nefňukali a nevzbuzovali lítost. Snad ho neubylo. Měl tedy co chtěl. Když je holt někdo debil, tak zkrátka musí za svou blbost pykat.
Nakonec může být rád, že dostal ten důchod a dnes tedy parazituje na státu.
Musím se přiznat, že to neustálé brečení a sebelitování tzv. politických vězňů už dost unavuje a myslím si o nich své.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

A dnes když jsem konečně zas hospodařící na svém, tak když potkám komunisty tak se mi smějí, no jo ty musíš ještě makat, a oni jezdili celý život za JZD a mají vystaráno,já nemám důchod a makám jako OSVČ-soukromý zemědělec, sám si všechno opravuju a sotva vyjdu a oni, že jsem prý zkalouskovatěl a zase , že jsem se rozkulačil. Nové flinty mají, já ještě z druhé svétové s upilovanou hlavní, ale tu mám dobře schovanou, kdybych našel toho STBáka co se přede mnou tak neprozřetelně odkopal ,co mne udal a byl na mně nasazen jako mol.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

....a ty jsi mu skočil na špek. Tos moc chytrý nebyl. Ale zase dnes můžeš všude vykládat, jak ti tehdy režim ublížil. Jenomže s tím jsi mohl oslnit akorát tak v devadesátých letech na začátku. Dnes už tím nikoho nedojmeš, už bys byl za šaška.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Bububu. Možná tě ten STBák sleduje ještě dnes :-) Měl bys být "Vždy ve střehu"

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Když to tak poslouchám, tak pořád umíte jen brečet. Když tedy nevyděláš, proč se na to nevykašleš? Dneska potřebujou lidi všude. A možná bys na tom byl i finančně lépe.
Co znám farmáře, tak si jenom pořád dokola stěžujou.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Nepatříš doufám mezi takové, co než by zlevnili třeba rajčata, tak je raději zaorají do pole?
Ono nezlob se, ale za spousta problémů, co dnes máte si možná také můžete i vy sami.
A Stébáky už dneska nech, ty už budou nejspíš po smrti.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Tady se poměrně hodně teoretizuje, komunisté by třeba dokonale dovedli vyřešit koronavirovou krizi. A to tím, že by dělník byl po práci obstarán a měl jaksi "více" a memusel se honit.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Volte rudou růži, volte cestu míru, volte práci, volte budocunost! KSČM naše naděje!

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Já volil vždy rudého ptáka ty modrá máčko. Koronavira utopím v pivu, nemá rád teplo.

Karel (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Moje rodina trpěla v lágrech, já se nedostal kvůli tomu na školu a to vše kvůli tomu, že jsem jednou prohlásil, že posloucháme svobodnou Evropu. Že se nestydíš podporovat komunismus, já jsem celý živo kvůli tomu pracoval v dělnických profesích, otcovy sebrali statek a poslali ho k PTP, matka mne vychovávala a starala se o hospodářství, než jí ho sebrali. Pak ho poslali do lágru, protože nechtěl se vzdát statku a poslal místního kulturního pracovníka do prdele.
Matka se usoužila a záhy zemřela. Nás vychovával strýc, která neměl rád děti a fyzicky nás trestal. Sám jsem měl pak traumata z dětství a noční můry v dospělosti. Je to hanebný režim, zvrácený , kterého se chopí lidí nevhodní pro společnost a na něm se živí tou politikou dle vzoru v USA, takže vlastizrádci. Škoda, že jsme je po revoluci neposlali zase mi do pracovních táborů, ale nejsme jako oni.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

Co bys asi tak na škole dělal se svojí hlavou. Otcovy sebrali?

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 15:05)

Co chceš od zakomplexovaného blba, který celý život vystačí akorát s tím, jak mu komunisté ubližovali. A jak on plakal. Oni mu asi zakázali umět pravopis :-)

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 15:05)

Co takhle nahlásit jeho počínání do Ústavu pro jazyk český a zároveň poslat anonymní dopis s podezřením na neznámého pachatelen na ÚSTR ? Komunista a jak máchal tím gumovým obuškem, patrně byl ožralý a dost mu to ulítávalo i přes jeho prsty jak dotyčného držel aby mu neutekl když ho mydlil.

Karel (Ne, 31. 5. 2020 - 15:05)

To byli na Bytízu časy, hned z rána jsem konal pořádek, svázal jsem jim ruce zazdy a mydlil jsem je o sto šest.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 16:05)

Tak sis to neměl mlátit přes prsty. Pak tak ohavně píšeš a lidé z toho mají málem cévkovou mozkovou příhodu. Mohou tu diskutovat i starší lidi jako Cynik, je to od tebe cy-nické k Cy-nickovi.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 16:05)

To je Cyp, na něj se*ru! Hnědá tíseň, drž úhel Franto!

Reklama

Přidat komentář