Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 22:05)

Nuda

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

A ještě jsem si vzpomněla na jednoho herce, kterého mám moc ráda. Leonardo di Caprio. Ten to má všechno hodně na háku:)

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Mně teda taky prvoplánově krásní chlapi nic neříkají.

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

A ještě se mi hodně líbil John Lennon.

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Toho jsem nikdy neviděla, připadá mi trochu zženštilej, ale možná se mi to zdá. Musela bych ho vidět ve filmu. Jo, pěknejch chlapů je hodně. Kdysi se mi taky líbil Anthony Quinn - Řek Zorba, Nemusím prvoplánové krasavce, spíš mám ráda zajímavé tváře.

anonymní sledo… (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Mads zženštilý? Asi nějaký omyl. www.facebook.com/everythingmadsmikkelsen/

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Jo tak to já jsem na takové "zlé hochy" jako je třeba Karel Roden:)) Nebo Tomáš Hanák

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

:)))), to mi připomnělo, že v Je třeba zabít Sekala jsme se sestrou "žraly" Sekala :))). Padouši a drsní chlápci vždy vedli!

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Jo, Lallo, Roden může být. A ještě se mi hrozně líbí jeden srbský herec, jmenuje se Goran Kostič a hrál ve filmu V zemi krve a medu. Mě hodně zajímá balkánská historie a místní problematika. Je to film z války z 90. let a točila ho A. Jolie.

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Pěknej!!! Co říkáš na Madse Mikkelsena?

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

www.youtube.com/watch?v=IwHRz9_IeUE

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Pils,to je náhoda, Bartoška se líbí kamarádce,ta říká, toho bych nahnala do rohu,aby neutekl a pak bych ho zprznila

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Káčo, já ve svém věku už cestovat za hranice nebudu, nedělá mi dobře vedro. A jsou i jiné zdr. problémy. Mně už je nejlépe někde pod stromem.:-D. Ale Řecko i to Chorvatsko doporučuji, v trochu lepších časech. Darkov- prvního nakaženého nenajdou, tak jak nenajdou další nakažené. A roušky?
Nějak jsem si na ně už zvykla a venku nosím pod nosem. Ale určitě je později sundám tam, kde se nosit nemusí...

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Bianko, to mi povídej. Já kardiačka....Za hranice se přeci jen bojím. Zkolabovala jsem na Lanzarote , kde jsem byla s kamarádkou bez rodiny a od té doby se držím doma. Ale co jsem ve světě chtěla vidět, to jsem viděla. Jen Sicílie mi schází a chybí. Ale nyní už bych tam nejela. Škoda kam Evropa kráčí...

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Kačo, taky se bojím dalšího vývoje (v Evropě), ale asi to ničemu nepomůže. Koukám na Nejistou sezónu na TV Seznam. Snad nás před Soukupem Bůh ochrání. I když - před jinými nás neochránil... Andrej, já bych Barťáka asi prznit nemohla, určitě by se dost bránil. :))) Už můžu jen koukat.

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Pils, je mi strašně líto Evropy. Jako kdyby se lidi nepoučili z historie. Když nyní vidím jak Řekové brání své ostrovy proti migrantům a Turkům....Jako puberťák jsem četla Durrella. Krásné povídání o lásce ke zvířatům a životě na Korfu. Už to nikdy takhle nebude. Holky, to myslíte Bartošku? Mně se líbil jako mladý, ale nyní s těmi vousy už ne. Z mladých českých herců...nic moc. Dnes večer mám ode všech volno, tak jdu koukat na Poirota, můj belgický oblíbenec :). Krásný večer všem.

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Soukupa nemůžu ani vidět, sebestředný nafuka, Kačko pryč od něj, mě se líbí z našeho rybníčku Janek Ledecký, čím starší, tím lepší

Kačka (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Néé, Soukupa nikdy. Děsivý člověk. Ale upřímně, jednu dobu jsem se bála, že kdyby kandidoval na prezidenta, tak jsou lidi, kteří by mu to i hodili. Fuj. A Janek? Skvělý muzikant, krásný chlap. Kamarádka s Žentourem pařila na Jižáku na kolejích. Po 89. Ale to i s Lucií, Oceánem (nebo Shalom?)...to musely být parádní zážitky. Z té doby:

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Andrej, tak když z českého rybníčku a staršího, tak já teda Barťáka. Odjakživa se mi líbí. A do moře klidně půjdu, třeba Chorvatsko má ještě mnohem menší výskyt než my tady.

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj, tak my jsme dovču v cizině zrušili a budeme cestovat u nás a podpoříme české cestování, děti nadšené nebyly,no bojíme se o ně.Milu,ty jsi číslo, anál už jenom z hygienických důvodů ne, Kačko,to sis teda užila, zkrátka nemusím mít všechno.Milu, dnešní vaření, těstoviny s houbama, zelňačka, lívance.

Reklama

Přidat komentář