Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Pils,to je náhoda, Bartoška se líbí kamarádce,ta říká, toho bych nahnala do rohu,aby neutekl a pak bych ho zprznila

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Káčo, já ve svém věku už cestovat za hranice nebudu, nedělá mi dobře vedro. A jsou i jiné zdr. problémy. Mně už je nejlépe někde pod stromem.:-D. Ale Řecko i to Chorvatsko doporučuji, v trochu lepších časech. Darkov- prvního nakaženého nenajdou, tak jak nenajdou další nakažené. A roušky?
Nějak jsem si na ně už zvykla a venku nosím pod nosem. Ale určitě je později sundám tam, kde se nosit nemusí...

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Bianko, to mi povídej. Já kardiačka....Za hranice se přeci jen bojím. Zkolabovala jsem na Lanzarote , kde jsem byla s kamarádkou bez rodiny a od té doby se držím doma. Ale co jsem ve světě chtěla vidět, to jsem viděla. Jen Sicílie mi schází a chybí. Ale nyní už bych tam nejela. Škoda kam Evropa kráčí...

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Kačo, taky se bojím dalšího vývoje (v Evropě), ale asi to ničemu nepomůže. Koukám na Nejistou sezónu na TV Seznam. Snad nás před Soukupem Bůh ochrání. I když - před jinými nás neochránil... Andrej, já bych Barťáka asi prznit nemohla, určitě by se dost bránil. :))) Už můžu jen koukat.

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Pils, je mi strašně líto Evropy. Jako kdyby se lidi nepoučili z historie. Když nyní vidím jak Řekové brání své ostrovy proti migrantům a Turkům....Jako puberťák jsem četla Durrella. Krásné povídání o lásce ke zvířatům a životě na Korfu. Už to nikdy takhle nebude. Holky, to myslíte Bartošku? Mně se líbil jako mladý, ale nyní s těmi vousy už ne. Z mladých českých herců...nic moc. Dnes večer mám ode všech volno, tak jdu koukat na Poirota, můj belgický oblíbenec :). Krásný večer všem.

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Soukupa nemůžu ani vidět, sebestředný nafuka, Kačko pryč od něj, mě se líbí z našeho rybníčku Janek Ledecký, čím starší, tím lepší

Kačka (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Néé, Soukupa nikdy. Děsivý člověk. Ale upřímně, jednu dobu jsem se bála, že kdyby kandidoval na prezidenta, tak jsou lidi, kteří by mu to i hodili. Fuj. A Janek? Skvělý muzikant, krásný chlap. Kamarádka s Žentourem pařila na Jižáku na kolejích. Po 89. Ale to i s Lucií, Oceánem (nebo Shalom?)...to musely být parádní zážitky. Z té doby:

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Andrej, tak když z českého rybníčku a staršího, tak já teda Barťáka. Odjakživa se mi líbí. A do moře klidně půjdu, třeba Chorvatsko má ještě mnohem menší výskyt než my tady.

Andrea (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj, tak my jsme dovču v cizině zrušili a budeme cestovat u nás a podpoříme české cestování, děti nadšené nebyly,no bojíme se o ně.Milu,ty jsi číslo, anál už jenom z hygienických důvodů ne, Kačko,to sis teda užila, zkrátka nemusím mít všechno.Milu, dnešní vaření, těstoviny s houbama, zelňačka, lívance.

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Hajsavka: //dobracestina.cz/basta/clanek/papriky-nejsou-pro-hajsavky

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Jo, tak jsem to pročetla, možná je to spíš cíťa. Čeština je stále ve vývinu. :) On nám to později okomentuje Fernando. Kačo, já bych asi měla i strach, že pak jednou později neudržím stolici. Když jsem byla mladá, nikdo takové praktiky neprovozoval. Takže jsem vlastně ještě panna. :)

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

A navíc - je od tebe hrozně daleko. Teď jsem mrkla do mapy.

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Já vím, Pils, neřeš to:)

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

A není hajsafka něco jako fajnovka? Čeština mě zajímá. A tohle slovo neznám.

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

:-) Kdepak Miluno, vylejzají z tebe absolutní bejkoviny.:-) Ale vlákno tady teda táhneš. A hlídej si zadek, tu dírku níže jsi nakazila, následky po roztrhání zadku jsou krvavé a děsné, jak píše Káča. A je určený na jiné věci. Jdu zase jinam.

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Milu - mám pro tebe novinu! Taky jsem si našla Ukrajince!!! :) :) :) Pustila jsem se totiž do oprav domu, proto nestíhám psát, jen sem občas kouknu. Ale k věci. Žrací pořady mě neberou, takže vůbec nevím, jak to tam je. Ale mírní, hodní lidé jako Lalla, ty můžu. :) A co se týká análu, tak myslím, že je to asi nějaká móda mezi mladšími, po mě ho nikdy žádný chlap nechtěl a i kdyby ano, nešla bych do toho z hygienických důvodů. Ale nevadí mi, že to někdo provozujete, to je každého věc. A ten Darkov nechápu, myslím, že okolo toho viru je dost co bádat. A jsem ráda, že máme roušky za sebou a druhé vlny se taky nebojím.

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Takže Ukrajinec...miluji Vladimira Klička :). Máš podobného týpka? Pils, žrací pořady mě nikdy nebraly, ale poslední dobou mám pocit, že mne bere i dementní Soukup :))). Tak se aspoň mrknu na pěkného hokejistu xxx. Měj se krásně a užívej si. Přeji všem krásný večer.

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Panebože - Soukup! Na toho mám už alergii asi, na tu jeho sebestřednost. Většího blba pohledat. Kačo, nech si zajít chuť. :)

Kačka (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Pils, s tou stolicí máš ale pravdu. Pak těm holkám, vlastně i klukům, musí dávat pravidelně do svěrače botox. Právě aby udrželi stolici...a teď si představ nekontrolované unikání plynů....jak jsem to jemně napsala :). Na Soukupa si opravdu chuť zajít nechám, protože .........protože. To se snad ani nedá zdůvodnit. A teď si vezmi, že má matka ho žere...aúúú.

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

No teda, Pils, jestli s ním budeš spokojená, tak bych potřebovala typ:). Teda typ na toho Ukrajince.

Reklama

Přidat komentář