Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mat (Ne, 31. 5. 2020 - 17:05)

Kam dorazit

Zvědavý (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Já bych tě moc chtěl vidět jak čůráš . Jakou máš mušličku a kolik je ti? Ukázala bys mi?

Pissík (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Tak to je super. Tak až budeš čůrat a mít náladu o tom napsat,budu se na to moc těšit. Hlavně, že je ti íp.

? (Ne, 31. 5. 2020 - 11:05)

Tys to nikdy nepřehnal a nebylo ti druhý den špatně?

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 12:05)

Asi jo.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 11:05)

Jo, mladá holka, co neumí chlastat.

Martina (Ne, 31. 5. 2020 - 10:05)

Taky jsme včera u známé popíjely,ale jsme ok. Klárko s co ty? Už je dobře?

Klára (Ne, 31. 5. 2020 - 10:05)

Napíšu ti víc večer. Nějak jsem to nedala. Čůrání mně už nebolí, byla jsem před chvílí. Ale moc jsem ráno ani nejedla,pak jsem stejně blinkala. Nějak nejsem už zvyklá po té době na alkohol. Dala jsem ten citron s kafem po snídani,ale to právě šlo za chvíli zpátky. Polehávam,pospávám Libor je tu se mnou. Snad bude líp. Zkusím dát lehký oběd.

Martina (Ne, 31. 5. 2020 - 11:05)

To je mi líto. Nejsi moc zvyklá, ale ono to bude dobrý a srovná se to. Myslím na tebe a držím palečky!

Klára (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Snědla jsem oběd a už je to lepší. Je špatný počasí ,pojedeme domů, pomůžu mamče sbalit a pojedu s Liborem . Liborpak pak pojede z Mimo ně přímo do Liberce .Asi budu cestou pospávat. Jsem taková gumová, ale bříško už snad protestovat nebude.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Klárko i z tvého psaní je poznat,že ti moc není dobře. Odpočívej.

Klára (Ne, 31. 5. 2020 - 06:05)

Musela jsem jít čůrat a chtělo se mi hrozně že jsem to nemohla vydržet ale nepočůrala jsem se, jen maličko do kalhotek ,když jsem odemykala hlavní dveře , šlo to okamžitě do trávníku,ale jen mírně proudem a bolí mně celá pipinka dovnitř jak jsem to zaspala a předržela. Nemohla jsem dočůrat,stále to teklo ,ale nemohla jsem udělat prudší proud. Niki přišla taky,se ta si sedla na bobeček a už to frčelo hezky svižně z její pipinky . Včera jsme byly v hospůdce a něco popily na náladu a já bych určitě šla v noci na malou,takhle jsem to zaspala a pak měla bříško a pipinku tak plnou,že to bolelo a nešlo rychle. Jdeme ještě do pelíšků. Jen se něčeho napiju,protože je mi z toho trochu špatně, aby se to srovnalo

Pissík (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Klárko to je nepříjemný,ale asi nejsi zvyklá po těch měsících hospodského půstu a máš kocovinu jako jsem měl já o den dřív. To tvé čůrání muselo být krásné, když to bylo nekonečný,ale kdyby ses u toho měla takhle trápit tak by mně to vůbec nevzrušovalo a soucítil bych s tebou. Snad budeš mít příští loužičku bez bolesti.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

Jako dospělý člověk se jen tak počůrává do kalhotek?? Jsi normální? To už není piss erotika ale zdravotní problém pro neurologa a psychiatra. Co s tím budeš dělat dál ve škole nebo práci?

jj (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

máš pravdu, jen možná psychiatra ještě ne ale neurologa a urologa. Je to u ní časté a by ji to mohlo zkomplikovat život psychikou a strachem kde si zase pomočí do kalhotek.

Simona (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

Musím na vás ještě reagovat,protože jste patrně muž a neznáte ženský problémy. Kdyby ta holka -Klára,měla neurologický problém,tak se dávno pochčije ve spánku a nevydrží to. Mně je dvaatřicet,žádné
podobné problémy nemám, ale tohle se mi stalo taky a ženy mají prostě kratší močovou trubici a svěrač a takový obsah v sobě nemusí zcela zvládnout. Už jste někdy potřeboval kriticky na malou a odemykal dveře ? Možná ne pár kapek,ale celý byste to měl najednou v kalhotách. Tady se musím holky zastat.

Ne (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

jsem žena s dvěma dospívajícími holkami. Něco takového jak učůrnutí do kalhotek se může stát, když mají vysokou horečku. Jinak jaksi od tří let se postupně učily vyměnit nočníck za záchod. Ale chápu, že jsou různé rodiny a kde to matka nepodchytí včas....tak...

Květa (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Moji dceru ,které je už 12 roků jsem podchytila na vykonávání potřeby na záchodě taky ve třech letech. I nyní se mi svěří,že zejména ráno si někdy cestou na záchod trochu pustí do spoďárů. Neuroložka ji dvakrát vyšetřila a neshledala žádné problémy, prý mírně hyperaktivní močový mechýř . Takže tady bych to u Kláry nevylučovala také. Nakonec po nočním tahu,to se pak močí snadno s jestli to prospala,není se co divit,kdyby měla neurologické problémy taky si myslím,že by to bylo v posteli a ani by o tom v tom opojení a spánku nevěděla.

Na (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

nadávky nereaguj, je to tu jak v ústavu hendikepovaných, nemůžou za to.

Simona (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

To jste asi upad!

Reklama

Přidat komentář