Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mat (Ne, 31. 5. 2020 - 21:05)

A už jsi to zkusila na někoho

Mirka (Ne, 31. 5. 2020 - 21:05)

Ano

Mat (Ne, 31. 5. 2020 - 22:05)

Já zatím sem to nezkusil

Klára (Ne, 31. 5. 2020 - 18:05)

Už jsem nějakou dobu doma a je tady mamča i ségra. Libor odjel,ale nejradši by zůstal. Celý den se o mně bál abych byla ok,už jsem skoro ok,ale jsem bez energie a asi brzy budu chrnět.
Teplotu nemám, neblinkám, cestu domů jsem zvládla bez problémů a tak se snad z toho vyspím. Čůrám už normálně, nebolí, ale o čůrání napíšu později. Dnes se omlouvám,ale nejde mi to psát . Ještě mi přece jen není moc dobře a půjdu si lehnout. Niki už na mně čeká, ale já jí pozvu k sobě do pokojíčku a budeme se pelíškovat spolu. Dnes asi k ní dám hlavu a brzy budu chrnět. Tak pa zítra, bude líp!

Pissík (Po, 1. 6. 2020 - 06:06)

Klàrko myslím na tebe. Je dnes dobře?

Klára (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

Pissíku to je hezký,že na mně takhle myslíš. Už je dobře, ségra teď odešla do školy a já se ještě pelíškuju. Včera jsem opravdu usnula jak panenka a Niki mi dnes říkala, že jsem se jen k ní přitulila a chytla ji za ruku a už jsem chrněla a ona pak usnula později a nechala mně a ješte odešla na chvíli k sobě a pak před spaním vyčůrat a pak přišla za mnou. To ani nevím kdy. Celou noc jsem nečůrala a tak jsem měla ráno pipinku tak moc plnou a chtělo se mi nutně čůrat že jsem musela rychle na záchod. Dnes jsem čůrala opravdu hodně ale hezky prudce z pipinky a tak se srovnalo i to a nebolelo to. Dám si snídani a musím udělat do školy pár věcí. Teď tam jsou maturity,ale budeme mít dva konzultační dny kdy do školy půjdu a pak po vysvědčení. Libor mi už taky volal a měl starost,protože jsem večer usnula a neodpovídala mu,ale dnes to už je opravdu v pořádku .

Martina (Po, 1. 6. 2020 - 09:06)

Zdravím tě z práce. Jsem ráda,že jsi v pořádku! Pa a hezký den!

Pissík (Po, 1. 6. 2020 - 08:06)

Super !!!

Šišmiš (Ne, 31. 5. 2020 - 22:05)

Určitě bude zítra líp. Zkusite čůrání pod viaduktem?

Pavlína (Ne, 31. 5. 2020 - 21:05)

Asi to budeš číst až ráno, taky ti.posílám velkou podporu. Každý den jsem tu ,přestože píšu nepravidelně. Hodně štestí !

Pissík (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

Opravdu si odpočiň. Budu vděčný za každé tvé čůrání až ti bude dobře. Není mi to lhostejné.

Martina (Ne, 31. 5. 2020 - 19:05)

Myslím na tebe celý den. Vyspinkej se a bude dobře. Pokud jsi jen unavená a bez energie, tak to bude dobrý. Zkus něco lehkého večer sníst , pokud už nezvracíš tak tělo ty živiny uloží a bude dobře. Mám tě moc ráda Klárko.

Majka (Ne, 31. 5. 2020 - 19:05)

Martino,Klára je opravdu moc fajn holka s já jí taky mám moc ráda i Libora a Niki a maminku. Moc fajn lidi,uvidíš. Volaly jsme si. Prostě ji to moc nesedlo,ale kdo se kdy nepřipil a pak mu nebylo druhý den zle?

Mat (Ne, 31. 5. 2020 - 16:05)

Rád bych se díval jak žena moci

Vanessa (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Pozorovala jsem opět jak čůrám. Bylo to před obědem na záchodě a měla jsem tekutý proud přímo pod sebe. Roztáhla jsem nohy hodně sebe a bylo to krásně vidět. Ráno to bylo taky,ale tam jsem to nepozorovala,jen jsem počkala až se vyčůrám a oblékla jsem se.

Mat (Ne, 31. 5. 2020 - 17:05)

Pocurala bys mě

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Hele, já jsem se s ní domlouval první. Vanesko tak jak to vnímáš? Zkusíme to spolu, to čůrání? Klidně přijedu za tebou do Jevíčka.

Vanessa (Ne, 31. 5. 2020 - 17:05)

Tak teda jo. Ale musíš přijet sem.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 18:05)

Nadskocil jsem radostí. Od Prahy je to tak 2 hodinky +-. Vanesko kdy mohu přijet tedy?

Vanessa (Po, 1. 6. 2020 - 10:06)

Tak přijeď jak chceš. Já jsem doma . Až budeš u Jevíčka písni na vanulkatt@ vanulka.cz. co třeba středa,pátek?

Reklama

Přidat komentář