Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jitka (Pá, 12. 6. 2020 - 07:06)

Jisté postižení na korkáče mám taky, když je nosím prakticky celý život. Korkáče jsou pro někoho styl, který vyznává, stejně jako řada druhých má jiné věci na které se upíná. Tak je pochopitelné, že se mi líbí na sobě, na ostatních taky, včetně mužů. Nevidím důvod, proč by ti co je chtějí ,měli být ošizeni o tak skvělé pantofle a prožitky z chůze v korkáčích. Mužům v korkáčích fandím a nic proti nim, vědí co je dobré.

Mira (Čt, 2. 7. 2020 - 16:07)

Vůbec se nešidím, korkáče nosím už od školy a pokračuji v tom dodnes. A ty už ochozený a pěkně vyšmajdaný jsou úplně nejlepší jen to chvíli trvá, ale pak si jich teprve nejvíc užívám.

Jana (Po, 15. 6. 2020 - 12:06)

Velmi výstižné pojmenování, pro některé z nás jsou korkáče prostě životní styl a je úplně jedno, kdo je nosí.

Radek (Po, 8. 6. 2020 - 22:06)

Jitko, korkáče na děvčatech byly opravdu moc pěkné, ovšem učitelky a profesorky v korkáčích nás opravu přitahovaly vždy na všech školách. Sám korkáče nosím od školních let, taky hrozně rád, tak přesně vím o čem mluvíš a říkám, že vaše pozorování bylo zcela správné.

Sandra (Pá, 5. 6. 2020 - 22:06)

Do svých korkáčů , které nosím přes třicet roků se těším stejně každý den, jako by to bylo poprvé. Jedny mám v kterých občas vyjdu v létě ven a druhé nosím doma už pátým rokem jsou značně ochozené, ale nemůžu se s nimi rozloučit neuvěřitelně mi sedí. Těším se už na nové, které mám vyhlídnuté.

Pavel (Po, 8. 6. 2020 - 08:06)

Mám víc starých zajetých kousků a z nostalgie je nemůžu vyhodit, někdy si je na den vezmu. Také jsi vidím dlouholetá nositelka , ale pocity z nových např. Vanimarů nejsou taky k vůbec zahození a ty staré si určitě nech.

Sandra (Čt, 11. 6. 2020 - 20:06)

Přesně ty a vysoké mám vyhlídnuté, staré si nechám.

Jozef (Čt, 4. 6. 2020 - 08:06)

Také korkáče nosím a nepříjde mi to vůbec pro muže divné nebo nějak zvláštní. V posledních letech velmi kvalitní a především pohodlné pantofle. Vystřídal jsem jich několik, v posledních letech kupuji bílé Vanimary, které mi přijdou i na mužské noze nejhezčí, samozřejmě své ženě , která je v korkáčich naprosto úchvatná se nevyrovnám. Používáme je i u bazénu s mokrýma nohama, vyjdeme v nich i na procházku, jsou univerzálně použitelné a opravdu vydrží.

Jana (Čt, 4. 6. 2020 - 19:06)

Dříve když jsem korkáče trošku namočila, tak se začaly drolit a později se většinou zlomily na patě nebo v předu. Dnes je v korku asi více lepidla a jsou pevnější , koženou stélku natírám ze začátku olejem. Po vyhlazení nádherně odpuzuje vodu. Posledních pár let se mi žádné korkáče nezlomily. Také v nich oba s přítelem chodíme denně z koupelny s mokrou nohou a stejně i od bazénu. Souhlasím, bílá je také u nás v přesile nad ostatními barvami a vydrží.

Pete (St, 3. 6. 2020 - 10:06)

Dnes me slecna, tak 21 let zastavila pred Billou, a zeptala se me, kde jsem koupil tak nadherne korkacky. Nosim Vanimary, mentolove prilezitostne ven,tak jsem ji doporucil Dozodo,podekovala a s usmevem odesla.Kdyz jsem oteviral auto, stala a duvala se na mě. Dalsi k nám..

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 18:06)

Pro upřesnění do Billy autem to beru, ale řídit auto v korkáčích - Vanimarech je trochu riskantní asi pouze kaskadéra. Nebo se do auta přezouváš?

Pete (St, 3. 6. 2020 - 22:06)

Ridi se v nich fajn

Danča (Po, 8. 6. 2020 - 07:06)

Někdy se také zapomenu a sednu do auta v korkáčích , když v nich jste pořád si to ani neuvědomíte. Nemám problém s nimi řídit, ale kdybych v nic měla jet dál asi se vyzuji a budu raději bosa. Vidím mnoho žen v létě řídit v různých pantoflíčkách také s jedním páskem nebo žabkách.

Palino (Čt, 4. 6. 2020 - 08:06)

Môžem len potvrdiť! Šoféruje sa v nich príjemne, aj niekolko hodín.

Hana (Po, 1. 6. 2020 - 11:06)

Korkáče také patří k mým oblíbeným, hrozně si to v nich užívám a začala jsem s nima před třiceti roky. Můj manžel po po nastěhování do nového bytu si je koupil taky. Po rozpačitém začátku, kdy je nosil dost ostychavě po chvilkách a spíš když jsem nebyla doma , po čase když přišel domů , tak hned do korkáčů a je v nich spokojený skoro patnáct let. Syn si občas a postupně pořád půjčoval moje a časem jsem je našla vždy v jeho pokojíku. Tak jsme mu koupili nové a nechali v pokojíku. Když je uviděl přiběhl v nich a říká to je super. Když jsem se ptala proč si o ně neřekl, tak mu to bylo blbý, ale příjemně se mu v mých chodilo. Tak to je s korkáči u nás a je někdy složité si k nim najít cestu.

Palino (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

Má tu niekto informácie ohladom firmy Jakub Obuv s. r. o? Ponúka na predaj pekné korkáče. Ako výrobcu uvádza len: český výrobca.

Lída (Čt, 28. 5. 2020 - 13:05)

Už ve škole jsem vnímala, že moje korkáče přitahují pozornost kluků. Ve třeťáku jeden, začal nosit korkáče , abych si ho všimla. Je pravdou, že jsem si ho všimla již dávno, ale s těmi korkáči to bylo pěkné a měl je jako jediný kluk z naší třídy a ostatní z nás udělali korkáčový pár, chvíli jsem spolu i seděli v lavici a také spolu kamarádili. Já korkáče nosím strašně ráda a mám několik párů. Ono, když jim propadnete a nosíte celý život, to jinak nejde. Můj přítel si také korkáče koupil kvůli mě a vím, že je nosí je pořád. Dnes můj manžel také mým korkáčům neodolal a nosí je mnoho let a vlastně v nich chodíme celá rodina. Z mého pohledu korkáče muže zvláštním způsobem přitahují, vidím to na sobě i v práci, těm pohledům se nedá uniknout. Sami od sebe by si je, jen těžko koupili, ale myslím, že jsou v nich také moc spokojeni.

Rob (Čt, 28. 5. 2020 - 23:05)

Je pro muže těžké přiznat sobě , že korkáče miluje a především se často stydí před ostatními a chodit v nich ven. Sám to znám a bylo těžké to překonat, dnes už v nich chodím pořádi venku. Žen v korkáčích moc neznám, ale máš pravdu, že přitahují a moc. Podívej se na fotky od Naty, k tomu není co dodat vypadá velmi pěkně a korkáče na nohou jsou prostě úžasné. To musí přitáhnout pozornost snad každého muže.

Miroslav (Út, 26. 5. 2020 - 15:05)

Můžu se zdát že jsem divný, ale rád se přidám k této skupině nosící klasické korkáče. Je mi 56 let a korkáče jsem začal také nosit ve škole. Od té doby je nosím nepřetržitě a mnoho roků jsem je nosil i v práci, mnohdy i přes různé posměšky a nevhodné poznámky, vždy to bylo pouze od mužů v čem to chodím. Ženám to připadlo nějak normální a korkáče jich také mnoho nosilo a byly v nich vždy nepřehlédnutelné. Prostě v mládí jsem k nim našel vztah a dodnes je mám rád. Chození v nich je opravdu nepopsatelně příjemné a za celou dobu jsem nikdy neměl nic jiného na přezutí. Nemám problém v nich také chodit v létě po venku. Tak v žádném případě se nenechte od jejich nošení odradit, korkáče jsou nejlepší.

Jana (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Mirku, za divné to určitě nepovažuji a muže v koráčích vnímám jako úplně normální a přirozené, že dovedou svým nohám dopřát neskutečné pohodlí a všechno ostatní co můžou poskytnout. Spíš obdivuji tu dobu, jak dlouho si v nich vydržel. Naprosto souhlasím s tím, že korkáče jsou nejlepší, také je neustále nosím.

Reklama

Přidat komentář