Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 29. 5. 2020 - 04:05)

Tak bych řekl, že problém má spíš ta Katka než její ségra, nějaký psychický blok. Cožpak to nejde se přes to prostě přenést? Co by za tvou ségru kluci dali, ví co se sluší a patří a musí s ní být zábava. V dnešní době není puritánství na místě.

J (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

Kačí, určitě neotravuješ. Jen to ber, jak to je. A určitě někdy napiš, jak se to vyvíjí dál a jestli jsi ji ještě nachytala.

Kačka_j (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

Jestli si to nepřejete...

zan (So, 30. 5. 2020 - 06:05)

ahoj kačko nic si z nich nedělej. pokud chceš pokecat napíšu ti email a můžeme si v klidu o tom psát sami tady ež těch lidí. stačí když mě odpovíš. zatím pa

Nikola (Po, 1. 6. 2020 - 05:06)

Nic si z nich nedělej... To jako, že jsme tady nějaký póvl či co? Já si myslím, že jsme tu byli všichni maximálně trpěliví a dali jsme své rady a postřehy, že to nebylo to co chtěla slyšet, to už není naše starost, tak ať tady teď nehraje uraženou. Začíná mi být líto spíš té Anny, že má takhle upjatou a drbnutou sestru. Tak si dejte rande přes mail a palte odtud.

Milan (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Tohle bylo trochu zbytečný, nemyslíš?

Kačka_j (Pá, 5. 6. 2020 - 09:06)

Já upjatá a drbnutá? Tak to už je vrchol. Tak počkejte, já vám ukážu. Udělám to taky, pokadim se, tak aby mně ségra nachytala a já už to s ní mohla konečně vyřešit. Protože jinak se z toho asi zblázním už

Milan (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Ty hnusný vzkazy neřeš. Je fakt, že už jsme tě soukromě řešili s Kiki a ta ti to chtěla navrhnout, ale pak si to rozmyslela. Snad mi nebude nadávat, že jsem to tady profláknul :) Jestli to dáš, tak to můžeš zkusit. Určitě je to lepší, než nějaká skrytá kamera a podobný blbosti. Ale bacha můžeš z toho mít ostudu jen ty sama, ségra zachová dekorum a nic se nepohne, ale kdo ví třeba ten výkon ocení :)

Kačka_j (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

Asi vás tu s tím už moc otravuju. Já se omlouvám jsem prostě jiná než vy. Ale není to tak že bych toho kdo to dělá odsuzovala, to ne a jestli to tak berete tak se znovu omlouvám. Jen prostě mám takový špatný období vůbec...
Ale asi už vás se svojí ségrou nebudu otravovat

Rony (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

Kačko, nevím, proč se tím pořád zkrápíš, buť ráda, že nebere nějaké drogy..

Kačka_j (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

A chápu proč mi tady všichni říkáte ať to nechám být. Vám je to jedno když vám samotným se to líbí a děláte to a bylo by to pro vás všechny tady mnohem jednodušší, kdybyste byli na mém místě. Ale nejste a já jsem jiná a hrozně se tím pořád trápím.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Hlavně ty tvoje smajlíci s křivým nosem :0). Hezčí jeto takhle :o), ale u tebe je specifická ta nula.

Kikina (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Přesně tak. Kristýna je moje reálné jméno ale nikdy jsem s ním po pravdě nebyla moc spokojená. Vždycky jsem chtěla aby mě ostatní oslovovali Kikino nebo Kiki. Zase jako já nemám problém s tím podepsat se tu svým jménem. Jenom do té registrace jako někteří tady bych už z principu nešla. Už jenom z povahy věcí které tu píšu rozhodně ne. Apropo nikdo kdo se tu zatím zkoušel za mě vydávat neuspěl už jenom z titulu toho že můj styl psaní je poměrně specifický a ti co chodí pravidelně na tuhle diskuzi už ho poznají natolik aby bezpečně identifikovali co jsem psala a co ne.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Kikina je Kristýna né? Ale nemusí to být její pravé jméno.

Iva2000 (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

ahoj kiki můžu se zeptaj jaký je tvoje jméno jen mě zajímá z jakýho jména ta kikina vznikla

Scatter (St, 27. 5. 2020 - 07:05)

Včera jsem píchal dvě holky zaráz, ale neužil jsem si to jednoduše proto, že nebyly pokakaný...ach jo, pak jsem šel domů a představoval si jak by bylo super kdyby pro mě kakali...

Milan (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Že by? No je fakt, že ten styl je mi povědomej.

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

nechápu tu doktoru která ti vynadá za to žes pokakala do pyžama ještě když si byla nemocná přeci když seš doktor a pracuješ v nemocnici tak tohle zažíváš v podstatě pořád a nebyla to tvoje vina že nikdo nepřišel já bejt tebou tak bych si na ni stěžovala

Roland (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Tome,už se na to vykašli. Každá sranda má svůj limit.

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

nikdy bych neřekla o někom že je špatný jen proto že si špiní oblečení ale je to divná záliba a občas přemejšlim proč se vám to líbí

Reklama

Přidat komentář