Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

zan (Čt, 28. 5. 2020 - 06:05)

ahoj dobré ráno. Jak moc si mokrá a plenka vydržela nebo ne?a jinak se ti spalo jak? u mě to šlo ale nic se mě nechce.

Iva2000 (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

škoda zane že sem skoro nikdo nechodí a ty co jsem chodí jen kvůli tomu že se nudí a nemaj koho otravovat se snažej odpudit ty co se příjdou svěřit nebo zeptat

Iva2000 (St, 27. 5. 2020 - 17:05)

mám se fajn dneska je konečně nádherně tak jsem se šla proběhnout a pak jsem šla za kamarádkou jinak při lyžování jí ani necítím až potom co se celá spocená svlíkám z tý kombinézy

Iva2000 (St, 27. 5. 2020 - 15:05)

nn jen jsem neměla čas

zan (St, 27. 5. 2020 - 15:05)

Tak to promin a co jinak jak se mas a co delas?a jak se citis s plenkou pri lyzovani?

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

jsem ráda že máme tu registraci a ti chudáci co tady furt čekaj až budou moc koho otravovat se nemůžou za nás vydávat jak je jejich dobrym zvykem

zan (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj stalo se neco ze nepises?

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

na sjezdovky kombinézu a když si vemu běžky tak normálně nějaký elastáky abych nepromrzla jinak s ni při lyžování problém nemam na kole taky hodně jezdim ale jen po silnici protože mam silniční kolo a to vzít do lesa je vražda ale u bez plenky protože se v ní blbě sedí tak si vemu vložku a jsem v klidu kolečkový brusle jsem nikdy nezkoušela ale často jezdim na kolečkových lyžích nebo jinak in line lyže ale nevim jestli to znáš

zan (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Tak to jo a jake to je s ni lyzovat? A si za ni rada kdyz lyzujes?. Jinak s tou registraci mas pravdu pravdu. Lidi s nizkym iq je tady celkem dost. :D :D

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

já miluju lyže před vánocema jsem byla se šimonem ve Špindlu a po Novym roce týden v Rokytnici n/J v areálu Horní domky a bylo to super nikdy nezapomenu jak jsme jednou jeli z Lysý hory a jak to odpo bylo už měkký tak se mi zasekla lyže a já se asi 15 m koukela dolu a jak mě pak musel zvedat na nohy

zan (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

a co nosís za oblečení na lyže kombinézu nebo kalhoty? a pod tím jen plenku nebo legíny či punčocháče?Jak se ti lyžuje s plenkou? jezdíš i na kole nebo kolečkové brusle?

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Mně to trklo hned,že aktivní Iva je chlap !

Miroslav (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Jo to je pravda. Já si ve škole užil posměchu a šikany kvůli plenkám až až.

Roland (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Ivo, ty neumíš česky? Dost tě to společensky degraduje .

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

jestli jsem si zvykla na plenky tak samozřejmě že ano mě ty od TENA v ničem neomezujou a máte pocit bezpečí a nemusíte sebou nosit náhradní oblečení kdy náhodou ale na druhou stranu bych byla ráda kdybych je nepotřebovala mamka má taky v šatníku svůj balík plenek na dlouhé cesty nebo na služební cesty ale na rozdíl o de mě je využila zatím jen jednou v obchodě kde byla fronta tak se mohla bezstresu vyčůrat jinak si je doma sundá a zase uloží na další použití

zan (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

to máš horší že si ju nedokážeš dát pořádně sama. já se to naučil a je to super. Jinak souhlasím s tím že než riskovat hnusné wc nebo nehodu tak jsou plenky super. Jezdíš na lyže nebo ne? já ne ale prej na lyže jsou super

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

kdyby byli lidi normální tak by lidem jako já ubylo stresu v nevýdané míře jako třeba ve škole je přestávka před tělocvikem víte že ve veši šatně jsou 4 třídy dohromady a chcete se převlíct ve třídě v tom tam příjde pár žáků a vidí vás tam v té plence tak si vás prohlídnou přeci jen v pubertě a výš je to normální a věnují se svým činnostem a vy se nemusíte styďet a bát se kdo to na vás prásknec jenže realita je taková že by to ty lidi vyřvali na celou školu a vy abyste se do té školy báli chodit a upřímně je hodně lidí co by plenky nebo jiné pomůcky potřebovali jenže se to kvůli lidem co uměj bejt zlý bojej přiznat ... když s naší partou chodíme do tělocvični si zacvičit tak nikomu to nevadí že si trénuju pánevní dno a naopak to zkoušej s vámi a zase realita je taková že by se vám každej smál že to potřebujete cvičit bojim se že lidi nikdy nebudou takový aby byly všichni štastni

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

já jsem ráda že je mam možnost mít a nechápu ty lidi který se povyšujou nad ty který je nosí já v nich normálně chodim po městě a jestli to někdo pozná tak mi to je jedno hlavně když se neposmívaj a máš pravdu je mi to jedno ale na noc potřebuju ty lepítka jenže s nima mi namka pomáhá protože já to sama nedokážu

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 06:05)

Dobré ranko když jsem ty kalhotky začala nosit tak s tim převlíkáním byl problem od tý doby se převlíknu ve třídě kamarádka vždy počká u dveří než se převlíknu ... samozřejmě že na cestu si vemu kalhotky protože nechci abych někomu počůrala sedačku tyhle kalhotky mají tu výhodu že nepropouštějí vlhkost ani zápach takže ani na delší výlety nepotřebuju rezervní ... když jsme s mamkou jeli autobusem do francie tak jsem měla batůžek speciálně s ochranou na cestu a večer když byla zastávka tak mi mamka na wc dala ty lepící protože já to sama nezvládnu

zan (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

Jj to chapu. Podle toho co pises tak je ti vlastne pomale jedno zda mas klasicke kalhotky nebo natahovaci plenkove ci na lepitka? A rikas si nekdy ze te ty plenky hodne stvou nebo sis na to tak zvykla a beres to jako vyhodu?

Reklama

Přidat komentář