Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Alois (Pá, 22. 5. 2020 - 23:05)

12 let se tady vede debata o korkáčích. Proč už jste nezaložili web, kam se dávají fotky? Nebo je to tady jen jeden člověk, který si píše sám sobě? Jenom se ptám.

Pavel (Ne, 24. 5. 2020 - 20:05)

Na Doktorce je mnoho diskuzí a témat na kterých se vede debata u některých i déle než 12 let a jak jsem se díval na ostatní, na žádnou jinou jsi nenapsal a nepoložil tam otázku -- Proč už jste nezaložili web, kam se dávají fotky? Nebo je to tady jen jeden člověk, který si píše sám sobě? -- Tak se Alois ptám, proč jsi tyto otázky položil a napsal pouze na naší diskuzi o korkáčích???

Áda (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

A když mám mokré nožky, tak to v korkáčkách úchvatně čvachtá a pleská.

Laďa (Pá, 22. 5. 2020 - 23:05)

Stále se můžu dívat na ženu v bílých korkáčích každé ráno si je nazouvá, slyším při každém kroku to pleskání, přichází domů a to stejné. Nešlo tomu už stále odolávat a mám je také, když mě v nich uviděla nemohla tomu uvěřit. Chodí se v nich fantasticky. Neměla odvahu mi to navrhnout, ale řekla mi , že to stále nějak chtěla, teď pleskáme oba a užívám si dva roky v korkáčích.

Áda (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

Prostě bez rozdílu jestli žena nebo muž, korkáče si svým tvarem podmaní každého a každá noha která zkusí jejich přítulnost se do nich ráda vrací. Nejen pro ten tvar, pohodlí , ale také jejich pleskání. Takový zvuk nedovedou žádné jiné pantofle a hodně jsem jich vyzkoušela. Jak dlouho se dá odolávat tomu pokušení?

verka (Po, 5. 6. 2023 - 14:06)

ano přesně tak jde i o to pleskání....

Jozef (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

No aj trochu kĺže ,tak treba byť aj pri chôdzi opatrnejší ale je to super .

Petra (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Mám je taky. Naprosto již vyšmatlaný s vytahaným páskem a prsty na zemi, ale pořád úžasný. Znáte to.

Ward (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Jano, nevím čím to je, ale já vás považuju za takovou přirozenou moderátorku téhle diskuse hned od začátku, kdy jste sem začala psát; z té doby mi zůstalo i to vykání :)

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 10:05)

Vůbec v tom není záměr, jen reaguji na příspěvky , tuto diskuzi jsem si vzhledem k mému zaměření značně oblíbila. Vykala jsem, jsem na to zvyklá, ale při odpovědi mladé slečně jsem jí začala tykat a už to zůstalo, stejně jako ostatní. Jestli mě sleduješ pod začátku, tak jsem ráda a víš, jak si korkáčů užívám, jak jim fandím a jsem ráda že je mám na nohou celý den. Nastoupila k nám nová sestřička o korkáčích neměla ani ponětí, zapadla s nimi mezi nás a už říká , jak jsou suprové. Z toho mám opravdu radost a mohlo by nás v diskuzi být o něco víc. Ty už jsi korkáče pořídil, snad tě naše diskuze přesvědčila, nebo stále váháš?

Jana (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Nenechme se vyprovokovat, ať tato diskuze nezklouzne a není vulgární. Každý si zde muže napsat svůj názor, každému se nelíbí, nemusíme však vůbec reagovat a můžeme o to víc přitlačit a procítit svoje korkáče.

Áda (St, 20. 5. 2020 - 20:05)

Máš pravdu, nemá cenu vůbec reagovat. Stejně nepochopí, jak to je v korkáčích nádherné!!!

Chlap (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

v korkáčích je buď buzna nebo úchyl.Musí to být asi stejně tak na chlapovi přitažlivé jako na ženské vojenské kanady.

No, (Čt, 21. 5. 2020 - 14:05)

Hlavně je to strašné buranství, ještě tak na doma, na zahradu...jinak ostuda Čechů, kteří jsou jednou z příčin hodnocení Čechů, že jsme národ naprosto bez vkusu. Ale zase pokud to má někdo jako fetiš, tak to chápu, za to nemůže.

Jozef (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

Korkače nosím viac ako 25 rokov páčia sa mi a nosím ich rád no absolútne sa necítim ako buzna

Pete (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

Nejsem buzna, je mi 43let a ze mam na korkace uchylku, jsou mým fetišem.. Ano,ale kazdy ma nejaky fetiš.

Dan (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Korkáče jsou naprosto úžasné nosím od školy, prakticky neustále.Moje žena také říká, že jsem uchylák ,ale nosíme je společně, tak mi toho zase nemůže tolik vyčítat. Sama taky bez nich dlouho nevydrží. Nechci tady nějaké narážky kvůli tomu, že nosím korkáče, tak jestli máte zájem napište mi na: [email protected]. Rád se podělím o svoje názory k této obuvi i fotky. Jsou prostě skvělé, proto pořád oblíbené.

Kurwa (Po, 18. 5. 2020 - 08:05)

..to je ale hustá úchylka :-))Když jsem si přečetl pár příspěvků tak soudim že se tu řada chlapů vydává za ženské.

Áda (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

Máš úplně pravdu je to hustá úchylka, ale mám jí od svého chlapa. Nevím proč by se měl někdo vydávat za ženské. Jsem přesvědčená, že korkáče působí úplně stejně na ženy i muže a kdo je nosí už nepřestane. Mnozí je připustí i nad rámec běžného nošení jako já a korkáče se stanou fetišem. Pak každý bez rozdílu napíše, čím mu korkáče jsou. Komu to vadí? Zkus si je pořídit taky, manžel v nich vypadá skvěle.

Ward (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Proč by se vydávali za ženské? Píše sem plno mužů, a to zcela otevřeně.

Reklama

Přidat komentář