Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Kája (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

Tak už skoro dva měsíce ve Vanimarech a maximálmí spokojenost. Doposud jsem měl Protetiky a hladkost kožené stélky , která je už nádherně vyhlazená je neuvěřitelná a naboso pocity naprosto fantastické. Nadčená jsem i z jamky na halux noha tam pěkně zapadne a fakt neuvěřitelně pleskají, oproti starým. Jinak mám pocit, že Vanimary jsou celkově v předu užší než Protetiky, prstíky nemusím mít už tak moc roztažené a celkově mi lepši drží na noze.

Dan (Čt, 28. 5. 2020 - 07:05)

Protetiky mají celkově trošku jiný tvar a hlavně mají posunutý pasek hodně dozadu na venkovní straně. Máš pravdu v Protetikách jsem taky prsty hodně roztahoval a nohu vysouval o mnoho více.
Z Vanimarů mám stejný pocit, taky mi dobře drží a jsou neskutečně vysoké.

Laďka (Pá, 29. 5. 2020 - 08:05)

Dokud byly jen Protetiky nebylo co jiného nosit. S nošením jsem to měla stejné více roztažené a v předu byly hrozně nízké a často zlomené. Dnes bych je nechtěla ani zadarmo. I korkáče jsou stále vylepšovány. S Vani jako na vysokém mechu.

Marcel (Ne, 24. 5. 2020 - 22:05)

Já ve svých korkových dřevácích vydržím celý večer u stolu, počítače i u televize a stále si je pevně přidržuji. Je to příjemné, jak zahřívají nohy a přitom stále cítíte tlak na klenbu a pod prsty. Začal jsem je nosit ve škole, nosím je doma v létě i venku a skončit s tím nemám v úmyslu.

Marie (Ne, 24. 5. 2020 - 18:05)

Na korkáče nedám dopustit, nosím je asi 39 roků a jsem v nich stále spokojená. Všechny jevy které zde popisujete ke korkáčům určitě patří a jsou stále jedinečné.

Alois (Pá, 22. 5. 2020 - 23:05)

12 let se tady vede debata o korkáčích. Proč už jste nezaložili web, kam se dávají fotky? Nebo je to tady jen jeden člověk, který si píše sám sobě? Jenom se ptám.

Pavel (Ne, 24. 5. 2020 - 20:05)

Na Doktorce je mnoho diskuzí a témat na kterých se vede debata u některých i déle než 12 let a jak jsem se díval na ostatní, na žádnou jinou jsi nenapsal a nepoložil tam otázku -- Proč už jste nezaložili web, kam se dávají fotky? Nebo je to tady jen jeden člověk, který si píše sám sobě? -- Tak se Alois ptám, proč jsi tyto otázky položil a napsal pouze na naší diskuzi o korkáčích???

Áda (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

A když mám mokré nožky, tak to v korkáčkách úchvatně čvachtá a pleská.

Laďa (Pá, 22. 5. 2020 - 23:05)

Stále se můžu dívat na ženu v bílých korkáčích každé ráno si je nazouvá, slyším při každém kroku to pleskání, přichází domů a to stejné. Nešlo tomu už stále odolávat a mám je také, když mě v nich uviděla nemohla tomu uvěřit. Chodí se v nich fantasticky. Neměla odvahu mi to navrhnout, ale řekla mi , že to stále nějak chtěla, teď pleskáme oba a užívám si dva roky v korkáčích.

Áda (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

Prostě bez rozdílu jestli žena nebo muž, korkáče si svým tvarem podmaní každého a každá noha která zkusí jejich přítulnost se do nich ráda vrací. Nejen pro ten tvar, pohodlí , ale také jejich pleskání. Takový zvuk nedovedou žádné jiné pantofle a hodně jsem jich vyzkoušela. Jak dlouho se dá odolávat tomu pokušení?

verka (Po, 5. 6. 2023 - 14:06)

ano přesně tak jde i o to pleskání....

Jozef (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

No aj trochu kĺže ,tak treba byť aj pri chôdzi opatrnejší ale je to super .

Petra (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Mám je taky. Naprosto již vyšmatlaný s vytahaným páskem a prsty na zemi, ale pořád úžasný. Znáte to.

Ward (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Jano, nevím čím to je, ale já vás považuju za takovou přirozenou moderátorku téhle diskuse hned od začátku, kdy jste sem začala psát; z té doby mi zůstalo i to vykání :)

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 10:05)

Vůbec v tom není záměr, jen reaguji na příspěvky , tuto diskuzi jsem si vzhledem k mému zaměření značně oblíbila. Vykala jsem, jsem na to zvyklá, ale při odpovědi mladé slečně jsem jí začala tykat a už to zůstalo, stejně jako ostatní. Jestli mě sleduješ pod začátku, tak jsem ráda a víš, jak si korkáčů užívám, jak jim fandím a jsem ráda že je mám na nohou celý den. Nastoupila k nám nová sestřička o korkáčích neměla ani ponětí, zapadla s nimi mezi nás a už říká , jak jsou suprové. Z toho mám opravdu radost a mohlo by nás v diskuzi být o něco víc. Ty už jsi korkáče pořídil, snad tě naše diskuze přesvědčila, nebo stále váháš?

Jana (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Nenechme se vyprovokovat, ať tato diskuze nezklouzne a není vulgární. Každý si zde muže napsat svůj názor, každému se nelíbí, nemusíme však vůbec reagovat a můžeme o to víc přitlačit a procítit svoje korkáče.

Áda (St, 20. 5. 2020 - 20:05)

Máš pravdu, nemá cenu vůbec reagovat. Stejně nepochopí, jak to je v korkáčích nádherné!!!

Chlap (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

v korkáčích je buď buzna nebo úchyl.Musí to být asi stejně tak na chlapovi přitažlivé jako na ženské vojenské kanady.

No, (Čt, 21. 5. 2020 - 14:05)

Hlavně je to strašné buranství, ještě tak na doma, na zahradu...jinak ostuda Čechů, kteří jsou jednou z příčin hodnocení Čechů, že jsme národ naprosto bez vkusu. Ale zase pokud to má někdo jako fetiš, tak to chápu, za to nemůže.

Jozef (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

Korkače nosím viac ako 25 rokov páčia sa mi a nosím ich rád no absolútne sa necítim ako buzna

Reklama

Přidat komentář