Reklama

Syn a masturbace

Tatca (Pá, 14. 8. 2020 - 10:08)

Mamco, mírni se nebo si dáš opáčko v ústavu a víš, že to nebudu moci ovlivnit.

Z (St, 12. 8. 2020 - 21:08)

Z

Marcela (St, 12. 8. 2020 - 06:08)

Tomáš tu měl včera večer kamaráda Martina a ten měl dovoleno u nás přespat v Tomášově pokoji, je mu taky deset let. Když jsem je šla v půl jedenácté zkontrolovat, ta byli oba v jedné posteli a ruce měli pod přikrývkou. Když jsem na ně křikla, co to dělají, tak oba zrudli. Stáhla jsem z nich přikrývku, Tomáš už si před tím stihl natáhnout pyžamo, ale pindík mu stál a Martin měl ke kolenům stažené trenky. Malý pindík měl tvrdý, trčel mu a měl přetaženou kůžičku a holý žalud byl zrudlý. Řekla jsem, že jsou čuňata a Tomáše jsem se zeptala, jestli mu to odpoledne nestačilo? Zrudl ještě víc. Kluci se museli svléct donaha, pak postupně jeden druhýho položit na postel a vyhonit mu pindíka. Tomášovi ještě vystříkla kapka té vody, Martin se udělal na sucho, ale podle škubání a slastného výdechu se udělal pořádně. Klukům jsem řekla a spát, nebo si půjdete nahatý honit na balkon!

Z (St, 12. 8. 2020 - 21:08)

Z

Marcela (Út, 11. 8. 2020 - 20:08)

Náš desetiletý Tomáš mě hodně zlobil, tak k ode mě dneska dostal výprask. Byl bit úplně nahatej, všechno si musel s před bitím sundat.. Ležel mi přes kolena a vyplatila jsem ho vařečkou. Při bití se mu postavil pindík tak si ho po bití musel přede mnou vyhonit. Semeno ještě nemá, ale vyteklo mu trochu řídké vody. Je ještě celý holý, bez jediného chloupku.

Abe (Pá, 23. 7. 2021 - 08:07)

Také jsem se před mámou musel za trest honit. Pro kluka je to zvláštní pocit, když je takto trestán. Naposledy mne potrestala, když slavila demdesátku. Chtěla to jako dárek. Musel jsem do naha, kleknout a onanovat dokud nepovolila výstřik. Byli u toho i svědci, mezi nimi i manželka. Takovou jsem měl maminu.

Z (Út, 11. 8. 2020 - 21:08)

Z

Jana (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Poprvé jsem viděla svého syna masturbovat když mu bylo 25 let.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Zdraví lidé, bez předsudků, masturbují celý "produktivní" život.

Jana (Po, 10. 8. 2020 - 10:08)

No jo ale on při tom klečel nahý na podlaze a prosil svou přítelkyni o dovolení se vystříkat.

Abe (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

V tvé přítomnosti? A všichni byli vzrušení z toho jak to dopadne? Velmi rajcovní situace. Jak se to vyvinulo? Moje matka mne také nabádala, abych nestříkal moc brzy, ale tohle mi nedělala.

Jana (Út, 11. 8. 2020 - 00:08)

Ano byla jsem u toho. Bylo mi ho trochu líto a zároveň jsem se cítila trochu trapně. Ale přiznávám že v kalhotkách jsem vlhko měla. Honzík byl nadržený a vzrušený naprosto viditelně. A Lucka se náramně bavila. Několikrát si přetáhl kůžičku přes žaluda a ukázkově se vysemenil.

Abe (St, 12. 8. 2020 - 13:08)

To se mi ulevilo ! Děkuji. Byl jsem též, a pěkně.

Magda (Ne, 9. 8. 2020 - 16:08)

My jsme masturbaci synů řešili doma nedávno. Shodli jsme se s manželem že je nijak nebudeme v tomhle směru omezovat. Patří to k jejich věku. Vyříkali jsme si to v klidu s nimi a udělali opatření v jejich pokoji a jsme všichni v pohodě. Nechte i vy své kluky v pohodě ať si masturbují.

Lucie (Pá, 23. 7. 2021 - 07:07)

Onanie u kluků je normální,ale je potřeba ho hlavně poučit,že není jen inanie. Na všechny otázky odpoví a poradí v: [email protected]

Danča (Ne, 9. 8. 2020 - 04:08)

Mám syna, nedávno mu bylo 13 a stejně, jak tady píše Erika, je tak vyspělej co se týče sebeuspokojování, že mě to až udivuje. Když může, tak si s ním hraje snad pořád, zkoumá ho, řekla bych, že už poznal sexuální dráždění, no zajímá ho jenom to, co ma mezi nohama. Mám možnost jej semtam sledovat a na ten věk už zná snad všechno.

Lucie (Út, 11. 8. 2020 - 04:08)

Onanie u kluků je normální,ale je potřeba ho hlavně poučit,že není jen inanie. Na všechny otázky odpoví a poradí v: [email protected]

Z (Út, 11. 8. 2020 - 21:08)

Z

Karel Pha (Čt, 6. 8. 2020 - 09:08)

Vypouštěcí metodu používáme každé ráno když je škola. Je to rychlejší a účinnější než kdyby kluci masturbovali.

Erika (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Synovi je teď 14 a dělá si to od svých deseti. Vcelku mám přehled o všem a skoro přesně vím, jak často onanuje. Začal tak dvakrát denně ale brzy to bylo tři až čtyřikrát. Na tomto počtu to zůstalo dodnes. Ráno a večer v posteli to je ten základ, o víkendu i 2krát ráno. Teď má v hlavě jenom ten sex.

Reklama

Přidat komentář