Reklama

Bolest při pohlavním styku

Návštěvník (Po, 10. 12. 2001 - 20:12)

Ahoj Miko,presne to same jsem zazivala pri prvnim styku i ja, myslim, ze to neni zadna zdravotni chyba nebo tak. Podruhe uz to bylo lepsi a pak jeste a ted si sex moc uzivam... Chce to mozna vsugerovat si trochu optimismu a verit, ze to bude dobry...a bude.

Návštěvník (Po, 10. 12. 2001 - 20:12)

Ahojky.Chtela bych poradit nebo kdyby jste se mi mohli vyjadrit,co si o tom myslite.Mam pritela a jsem panna.Nedavno jsme to zkouseli se spolu milovat..a neslo to!Bolelo me to!Dostal se do me jen kousicek a to jsem se pak silene roztrasla..ale nevim jestli to on chape!Zda se mi ze mi neveri ,ze by me to mohlo bolet!Protoze mel taky uz jednu holku, ktera byla panna a tu to pry nebolelo.Kdyz jsem mu popisovala muj pocit, ze si pripadam jako by me mel roztrhnou,tak na me koukal.Nevim co s tim.Popravde to uz zase nejakej cas nechci zkouset!Taky si pomalu pripadam jako bych byla necitliva!Pta se me co se mi libi..ale ja nevim...!Nepocituji nic extra..ani vlastne nevim co bych mela citit!Jsem z toho zmatena....pomalu si pripadam,ze je chyba ve me..:(

Návštěvník (Ne, 28. 10. 2001 - 17:10)

Stava se mi, ze me po orgasmu boli v podbrisku - nejspis deloha. Nevite nekdo cim to je?

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 14:08)

Někdy pociťuji bolest při styku v podbřišku (jakoby na přední stěně). Vyzkoušela jsem, že pomáhá zatlačit si tam dlaní, jakoby to, co tlačí zevnitř, odtlačit. Vždy to za chvíli zabere, uvolním se a zbytek styku si můžu užívat bez bolesti. Také je dobrá poloha zezadu, kdy žena (skoro) leží na břiše.

Návštěvník (Út, 10. 7. 2001 - 14:07)

Dobry den, chtela bych se zeptat, je mi 19 a se svym pritelem zijeme sexualne rok. Pri kazdem pohlavnim styku me to boli. Ale neni to zadna bodava bolest, je to jakoby napeti spojene s pocitem, ze musim jit na zachod, pry je to normalni a je to blizici se orgasmus, ale ja nedokazu definovat, jestli je ten pocit pro me prijemny nebo ne a nedokazu to prekonat, je to jako kdyby me to trhalo zevnitr. Je to normalni?

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 21:06)

Taky jsem měla bolesti, kup si dobrý lubrikační gel nebo krém.

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 21:06)

Mám velkou prosbu o radu. Je to pro mě moc důležitý,protože mi to ztěžuje můj sexuální život. V poslední době pokaždé po milování s manželem mě začně boletokolo vstupu do dělohy. Každým dnem se to stupňuje.Není to bolest, je to spíš pocit pálení, svědění,jakoby zapaření. Po týdnu to odezní a jsem v pořádku.během toho času odmítám sex, protože je to krajně nnepříjemné. Nemám žádný výtok, prostě žádné příznakyzánětu, pouze okolí vstupu mám rozbolavěné. Nevím, co mám dělat, nebaví mě neustále odmítat manžela a vysvětlovat mu znovu a znuvu můj problém. Přemýšlelajsem, zda to nemůže být orálním sexem? nevím. Při milování bez orálního styku (kontaktu se slinami) tyto problémy nemám. Poraďte prosím.

Návštěvník (So, 16. 12. 2000 - 18:12)

Může to být příznak např. endometriózy, myomů, zánětů či afekcí na děložním čípku. Určitě navštivte gynekologa, abyste měla jistotu, že jste zdravá.

Návštěvník (Út, 12. 12. 2000 - 15:12)

Mela jsem pritele tem mel ud dost velky a taky me to bolelo hlavne ze zadu. ted mam pritele a ten ho ma akorat a zadnou bolest nepocituju. cetla jsem ze na velikosti nazalezi ale u me a ostanich kamaradek jo vsichni jsme se natom shodli a mame to vyzkousené. Kup si jeste lubrikacni gel.

Návštěvník (Po, 11. 12. 2000 - 23:12)

Při pohlavním styku pocítím někdy velkou bodavou bolest, jakoby něco uvnitř hluboko bylo a když se toho partnerův úd dotkne, tak to hrozně zabolí. Čím to může být? Také mám bolestivou menstruaci. Někdy mám bolesti i po styku.

Reklama

Přidat komentář