Reklama

Bolest při pohlavním styku

bubu (Pá, 28. 11. 2003 - 12:11)

ahojki, jak tu ctu vsechny vase vzkazy o bolestech pri milovani..ja mela uplne to samy. uz jsem z toho zacinala byt pekne na nervy a chut na milovani jsem mela minimalni. pak mi ale doktorka rekla ze je to psychicky. bojite se ze to zas bude bolet a tak se sevrete ze nic nemuze dovnitr. pak sem se (dole) uplne uvolnila a vse probehlo v poradku..mela sem slzicky stesti v ocich, protoze sem si uvedomovala jak to nas vztah zacalo narusovat..takze holky klidek a hlavne se UVOLNETE!!! a vsechno bude v poradku!:-))

YYY (Čt, 27. 11. 2003 - 17:11)

Ani jedna jste nenapsala, co že to do vás partneři strkají, máli muž zahnutý, či jinak zakřivený penis, tak to může být opravdu nepříjemny zážitek, rovněž pak ohromný úd, extrémně dlouhý. Nesmí to do vás cpát až nadoraz. Zkusil bych jiný způsob milování. Hezký den.

MIKU (Čt, 27. 11. 2003 - 13:11)

buď jsi frigidní nebo jsi měla špatný zážitek v dětsví - třeba znásilnění, nebo je to psychické- to většinou bývá. Zajdi na gynekologii a za psychologem.

Skely (St, 12. 11. 2003 - 18:11)

Ahojky,mám podobný problém. Před několika dny jsem měla první pohlavní styk a strašně to bolelo a krvácela jsem. Krev mi trochu tekla ještě dva dny potom. Je to normální? Má někdo podobné zkušenosti? Myslím, že jsem byla málo uvolněná a mám strach z dalšího styku. Co mám dělat? Nevím proč, ale mám strach, že mě budou na gyndě sešívat.

Iva (So, 8. 11. 2003 - 20:11)

Cusky Miso,nepochopila jsem, esli tenkrat s tim klukem to bylo poprvy a od ty doby uz nic? Esli to tak je, tak vzdycky se nemusi podarit na prvni pokus protrhnout panenskou blanu. U me to taky tak nebylo ;-) V nekterych pripadech je taky blana hodne pevna a je potreba jeji chirurgicke nariznuti. Ale to jen v krajnich pripadech ;-) Urcite bych to partnerovi rekla, aby vedel, co cekat a jak se chovat. Hodne zdaru, zadny strach (opravdu neni z ceho) a jak pise Terry, zakladem je komunikace. Kdyz budete komunikovat, jen si to ulehcite a zprijemnite ;-)

Terry (So, 8. 11. 2003 - 18:11)

Míšo,základem všeho je komunikace. Určitě byste si o tom měli se svým partnerem promluvit a uvidíš, že to pak bude mnohem mnohem lepší.Hodně štěstí ( a odvahy :) T.

Market (Ne, 5. 10. 2003 - 19:10)

S tim čípkem neměla určitě doktorka pravdu, měla jsem to taky a nakonec pomohlo odstranění laserem.Pokud je ten vřídek tak velkej určitě by se to mělo odstranit.

Hana (Pá, 12. 9. 2003 - 11:09)

Ahoj všichni. Také já jsem obdobně postižena a proto sháním radu. Taky jsem měla pocit, že vevnitř mám něco, co tam nepatří. A pak mi gynekoložka při jedné preventivní prohlídce řekla, že tam mám ektopium neboli vřídek na děložním čípku. Prý to vypadá podobně jako afty v puse.Rozdíl je v tom, že tohle je velký jako dvacetikoruna! Na moji otázku, jestli to není ono, co způsobuje tu bolest při styku, mi gynekkoložka odpověděla, že ne, že děložní čípek je necitlivý. Zajímá mě váš názor a vaše zkušenosti, MYSLÍTE, ŽE VŘÍDEK NA DĚLOŽNÍM ČÍPKU A BOLEST PŘI SOULOŽI MŮŽE SOUVISET? PROSÍM PORAĎTE

monika (Po, 14. 7. 2003 - 19:07)

Nat,měla jsem stejné problémy jako ty.Nakonec se mi podařilo uskutečnit styk se vším všudy až v 21 letech.Dokonce jsem byla i u sexuologa.Měla jsem silnou averzi k čemukoli co mířilo ke styku.Doktor mi doporučil změnu partnera.Nakonec se to podařilo.Můj první chlap byl o 10 let starší a hodně zkušenej.Dnes ve svých 31 letech můžu říct,že sex zbožňuju.

Lucka (Čt, 10. 7. 2003 - 08:07)

Mám podobné bolesti taky. Dřív jsem si myslela, že to je úhlem průniku, ale teď mě to bolí při jakékoliv poloze.Připadá mi to jakobych vevnitř měla něco co tam nepatří a když do toho penis naraží tak to začne bolet.Je to bolest podobná té při menstruaci.Po styku to tak ještě 5 minut bolí a pak to odezní jako by vůbec nic nebylo.V pátek jdu k lékaři tak doufám, že mi pomůže.L.

Nika (St, 7. 5. 2003 - 10:05)

Ahoky všichni, mám podobný problém jako vy.Vždy po sexu a při sexu tak po 10minutach mě to začne děsně pálit , pak už nejsem ničeho schopná.používam lubrikační gel, pač jinak by jse do mě můj přítel nedostal.je to můj 3 sexuální partner, a s předchozimi jsem tento problém neměla.Můj partner ma obřísku a vážně nevím čím by to mohlo být.poradíte mi někdo?

Blanka (St, 30. 4. 2003 - 13:04)

Paní doktorko, mohla byste nám všem, které sem píšeme, poradit? Já cítím tu příšernou bolest ne při styku uvnitř, ale hned jakmile se mě partner dotkne a začíná do mě pronikat! Nedávno jsem to po půl roce vydržela do konce, ta bolest trvá asi několik minut (mě to ovšem připadá jako dvě hodiny), potom pomalu odeznívá. Jenže já z toho nic nemám, partner z toho nic nemá...a už to zas dlouho nechci zkoušet. Přitom si myslím, že on se ohromně snaží tak i onak, ale je to stále stejné.Já se snažím uvolnit jak to jde, už jsem si zvykla, tak se už ani nebojim... Nic. Jít znovu k doktorovi už je mi hloupý, protože ten mi stále tvrdí, že jsem zdravá. Takže si tu bolest vymýšlím z legrace? Neměla byste, paní doktorko, nějaký nápad, co se mnou? Nebo nemáte už někdo další zkušenosti?

Natalie (St, 30. 4. 2003 - 12:04)

Ahoj holky!!!První pohlavní styk,jestli se to da tak vubec rict jse mela pred rokem.Bolelo to strasne a pritel se do me vubec nedostal.Rozesli jsme se sice kvuli uplne necemu jinemu,ale moje dalsi pokusi konci porad stejne.Uz nevim co mam delat a sexu se tudiz silne vyhybam.Prosim poradte co s tim.Pa Nat

Petra (Út, 29. 4. 2003 - 19:04)

Mám problém asi jako spousta tady ostatních. Je jich asi víc. Za prvé, mám malou chut na sex, styk. Asi je to mimo jiné tím, že mě to při styku bolí. Začne mě to pálet, svědit a pod. Většinou už je to už při zavádění prstu po vagíny. Můžete mi někdo poradit přímo konkrétně? Co použít, co koupit? Doktor mi řekl, že jsem v pořádku, dál mi gel, ale stejně to nepomohlo.

Petra (Út, 29. 4. 2003 - 19:04)

Mám problém asi jako spousta tady ostatních. Je jich asi víc. Za prvé, mám malou chut na sex, styk. Asi je to mimo jiné tím, že mě to při styku bolí. Začne mě to pálet, svědit a pod. Většinou už je to už při zavádění prstu po vagíny. Můžete mi někdo poradit přímo konkrétně? Co použít, co koupit? Doktor mi řekl, že jsem v pořádku, dál mi gel, ale stejně to nepomohlo.

babuse (Út, 22. 4. 2003 - 11:04)

Ahoj holky. Já možná vím, co vás trápí (šílená bolest atd.). Slyšela už některá z vás o vaginismu? To je podvědomé stažení pochvy, kdy je pak jakýkoliv styk strašně bolestivý. Myslím si, že to může být způsobeno strachem ze sexu, který se vyvine z toho, že je to bolestivé. Mívala jsem bolesti při začátku, kdy do mě kluk pronikl. To zmizelo časem a se změnou partnera. Řekla jsem mu to a on se snažil: je to zřejmě v úhlu průniku, ačkoliv to zní hrozně pitomě, a taky v tom že zezačátku je potřeba začít pomalu a ne rovnou v holce lítat, což bohužel většina kluků vůbec neví. Přeju štěstí holky:o)

Ivka (Pá, 18. 4. 2003 - 14:04)

Ahoj Blanko! Vidím, že podobný problém jako já má i někdo jiný. Už jem si myslela, že snad nejsem normální. Trpím asi dva roky často opakovanými záněty pochvy (mykóza, trichomoniáza) a ještě k tomu bolestivostí při pohlavním styku. Můj přítel by chtěl sex 2-3 týdně, ale já se tomu snažím všemožně vyhnout. Na svě problémy neustále užívám různé masti, čípky.. Nevím, jestli tato léčba má ještě smysl, pokud mi můžete někdo poradit, co mám užívat, tak předem děkuji.

Alena (Út, 15. 4. 2003 - 13:04)

Ahoj paní doktorko, už delší dobu mám jeden problém, a tím je příšerná bolest při sexu. Se svým přítelem spím už více jak rok, ale asi tak od Vánoc už z toho nemám žádné potěšení a naopak už se teď sexu spíše vyhýbam.Nechci svého přítele v posteli pořád odmítat, ale nejde to vydržet. Potřebovala bych poradit. Byla jsem na několika vyšetřeních, ke svému doktorovi chodim už pomalu víc,jak k obvoďákovi.

Blanka (St, 9. 4. 2003 - 12:04)

Jenže můj přítel nejde rovnou na věc, snaží se mě uvolnit, taky se mu to daří, ovšem jen do té chvíle než "jde na to".Mám v úmyslu to zas o víkendu vyzkoušet, ale nevim, jestli to má cenu. Výtok mám pořád. A pan doktor už na mě kouká jako na hypochondra.

iva (Út, 1. 4. 2003 - 14:04)

..take jsem ho mivala. Byla to pro me hruza a utrpeni. Pozdeji jsem pochopila, ze chyba byla nejen ve me, ale i v mem priteli, protoze on sel rovnou na vec a nebyla vlastne skoro zadna predehra. To jsem zjistila bohuzel az po nasem rozchodu, kdy jsem se seznamila s novym pritelem, krery me dokazal plne uvolnit a uz zmizela vsechna bolest a skoro vsechna traumata.Preji ti to same

Reklama

Přidat komentář