Reklama

Holky a nahota doma

Brácha (Čt, 23. 7. 2020 - 16:07)

Mám tři starší sestry (o 8, 10 a 13 let) a vždy přede mnou byly nahé – převlíkaly se, šly z pokoje do koupelny apod. Vzhledem k věkovému rozdílu jsem dlouho byl ve vztahu k nim vlastně malý kluk a později už to taky nikomu nebylo divné. Mne nebraly jako kluka, který je vidí nahé, ale prostě jako mladšího brášku.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 06:07)

Ahoj v pondělí jsem se za trest musela vyslíct a klečet do kouta, naštěstí obličejem ke zdi a ruce za záda, 30minut ráno a 30minut před spaním. PC můžu jít až dnes. bylo to hrozný, strašně ponižující, příště snad dostanu jiný trest.

Valerie (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Leonko dobře jsi udělala.Byl to kdysi i můj případ taky jsem to bráchovi tak udělala.

Leona (Ne, 19. 7. 2020 - 07:07)

Čau holky .To jsi Alžbětko udělala dobře že jsi mu ho vyhonila a dala mu i sáhnout .Taky mám bráchu a když se převlíkám nebo sprchuji tak mě sleduje a čurák mu stojí jak násada od sekery- Chytla jsem ho v kopelně jak jsem se sprchovala a on stál za závěsem a honil si ho.Mám 18 a on 16.Pero mu stálo.chytla jsem mu ho a vyhonila až do výstřiku držel jak přibitý k zemi.Má ho tak 17x5 a výstřiky metr a půl daleko v několika rázech.Pak jsem si dala nohu na vanu a jeho ruku na pipinu roztáhla jeho prsty pysky a prstem jeho ruky si pohonila poštěváka celý prst mu strčila do dírky, za chvilku jsem byla hotová,bylo to i se zvukovým projevem a trošku jsem i vytekla tak to měl se vším. Byl s toho vyjevený ale spokojený že mě viděl nahou a taky v akci.Pak jsme se spolu osprchovali a od té doby chodím před ním nahá í on třeba před večerní sprchou a už pohodě občas mu stojí tak mu ho pohoním a je to musíme si pomáhat.

Alžběta (Út, 14. 7. 2020 - 11:07)

Po bytě v létě chodím nahá i před bráchou . Ten se na mě dívá a skoro pořád ma bouli v trenkách.Jednou jsem mu je stáhla ,byl zády ke mě a to jsem se nestačika divit vypadl a ihned se napřímil ocas tak 18 centáků. Byla jsem s toho pav co tam ten můj brácha v patnáci má. Večer jsem se mu omluvila a řekla jestli chce ta že se mu i ulevím od přetlaku v koulích. šla jsem se osprchovat on taky a koupelně jsem mu ho vyhonila a dala mu prsty do mojí pipi ať si taky pohraje a i já jsem měla orgáč to řuměl podruhé jak puk když jsem se udělala. To byla bráchova první sexuální zkušenost . Podotýkám že mi je 19.

Magda (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Minulou sobotu by lu nás takový pařák že jsme už v deset ráno byli všichni v bazénu chodíme tam zásadně nahatí.I oběd jsme si přinesli ven pod pergolu a pak zase hop zpět do bazénu.Odpoledne přišla ještě sestřenice s přítelem tak nás v bazénu bylo 12 naháčů.K večeru se narazila bečka a něco jsme i ugrilovali .A když se setmělo tak to bylo to pravé koupáničko .Kluci nás chytali potají za pipiny my jim to opláceli a srandy pískotu a jekotu bylo jak na pouti. Občas si nejaký pár odskočil do tmy,trošku se pomilovat nebo jenom pohonit ,polízat ale to u nás se nijak neřeší když musíš tak musíš. Končili jsme kolem půlnoci až se dopila bečka pak jsme všichni naskákali do vody udělali závěrečný rituál , roztočili jsme vodu a nechali se unášet proudema každy souseda před sebou tlačil do zadku ať se to nezastaví to točení.Pak jsme vylezli na zahradě osprchovali a hajdy do postýlky.

Maja (Pá, 26. 6. 2020 - 12:06)

Nikdy jsem se nestydela,vzdy jsme chodili doma nazi,od malicka jsem vidavala nase si uzivat az skoto ve trinacti jsem rekla tatovi,vic jsme si rozumeli,ze bych chtela moc ochutnak jeho seminko,ze holky se chlubi a ja nic tak me nechal ho vyhonit a vykourit,byla to takova davka az jsem se zakuckala ale bylo to super a dnes mu honim i vestari.

Anonym (Pá, 3. 7. 2020 - 20:07)

To by ti věřili pouze lidé ve tvém věku :D

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Co se v mládí naučíš , je výhoda .

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 17:05)

ja lízal píču sestře slavila dva roky :) a pak jsem ji nacakal do držky

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Honza (Po, 25. 5. 2020 - 04:05)

Jak to ta dvouletá přijala,líbilo se jí to lízání a semeno ?

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Petra (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Je mi 15 a sestřenici 14 . Jednou přišel btácha 16 let na navštěvu za námi do pokoje a bylo mu jasné že si něco mezi sebou špitáme. Chtěli jsme vidět jak mu stříká semeno. Sestřenice mu to řekla že když nám to ukáže taže se mu taky předvedeme nahé .Brácha neváhal a vytáhl už skoro stojícího ptáka a pohonil ho za chvilku mu v něm zaškubalo a obě nas postříkal pořádným výstřikem v několika rázech . My jsme taky splnily slib a ukázal jsme mu prsty roztažené naše již už pěkně vhlupaté pičky a taky jsme mu daly i sáhnout si na ně,

Monca (Po, 25. 5. 2020 - 04:05)

Uplne ti zavidim ze vas bracha postrikal semenem.Jsem jedinacek a bracha by se mi libyl.Vcera vecer jsem zas tajne sledovala nase .Mamka mu ho kouryla a tatka ji lizal pipku.Uplne jsem byla mokra.Pak tu celou davku semene vystrikal do mamincini pusy.Stava mi tekla po stehnech.A pak se mamka udelala nad jeho oblicejem.Kdyby miji take tatka olizal a ja jeho vykourila.Asi bych byla vdecna i od mamky,ze by jsme si ji vylizali.

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Andrea (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Mončo to tě přejde uvidíš .Taky jsem mela tu touhu tátovi honit lulina ale v patnáci jsem si našla kluka a s ním jsem si užívala každý den ale jen s gumou . Když máš velkou touhu tak si ji pohoň a udělej se a jsi v klidu

Monca (So, 23. 5. 2020 - 14:05)

Prstim si ji kazdy den.Ale jak si to delam,tak ta touha po otcovy ptaku a jeho semenu je cim dal vetsi..Do 15 dlouha doba ale ja bych muho chtele honyt a kourit tet a citit to jeho teple semeno.Nakeho kluka v mim veku,nejsou moc zkuseni a jde jim oto byt prvni a vystrikat ji.Tatka je dost zkuseni.Samozrejme ho chci zatim uspokojovat rucne a pusou a citit jeho vyvrcholeni.A hlavne bych si moc prala aby on byl
prvni kteri do me vnikne a udela mi to.Kdybych ho zatim honila tak bych mu pak sama v 15 nabydla svoji dirku na soustani.Nevim jesli me to prejde

Anonym (Pá, 29. 5. 2020 - 20:05)

Sweet home Alabama...

Reklama

Přidat komentář