Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 07:08)

Za dob hluboké totality mi ségra za úsluhu nechala na svá prsa sahat pohrát si s nimi a cucat její bradavky, měla nalitéhé čtyřky a já byl z těch jejích koziček tenkrát úplně mimo. Když viděla že mi v trenkách už stojí řádně můj kolík tak odešla a nechala mě v pokojíku samotného s její voňavou podprsenkou. Pak jsem musel za ní všechno dělat od mytí nádobí až po věšení prádla, když jsem jí ale sál bradavky tak tak bylo jasné že jí to líbilo a asi jí to i vzrušilo ale to bylo asi tak vše.

Olina (Út, 18. 8. 2020 - 07:08)

V sobotu bylo u nás horko jako na sahaře.Tak jsem chodila po bytě nahá příteli to nevadí naopak ho to i vzrušuje.Ale k věci z domu máme vstup na terasu a za ni bazén v zemi tak že přejdu jen čtyři metry a jsem v bazénu. Máme ale souseda šmiraka, čumí pořád z okna za záclonou to mu už nestačí tak se dívá dalekohledem už jsem se fakt nasrala vylezla z bazénu dala jednu nohu na zábradlí prsty si roztáhla pipinu směrem k němu a zařvala "Tak už se konečně podívej na tu mou píču uchyláku" a šla se znovu koupat on zalezl a celý den jsme ho už neviděli.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 08:08)

Když jsi mu ukázala co chtěl vidět , tak už nepotřeboval šmírovat .

Jiřina (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Jsme dvojčata a jednou jsme přišli se sestrou trošku opilé a ona mi navrhla jestli si neuděláme dobře.Osprchovaly jsme se a v pokoji jsme si roztáhly sedačku a spustily hrátky.Ze začátku mazlenílLíbání a přešly jsme na prstění až došlo i na 69 tou jsme to zakončiky se vzájemným orgasmem. Druhý den jsme si to užily znovu ale každá se svým klukem kteří za námi přijeli na víkend.

Zuzka (So, 15. 8. 2020 - 17:08)

Já jsem se ochutnala jednou a to mi stačí, sperma je lepší a nebo od jiné holky stavicka. Se sestrou se lížem často.

Viola (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Když si hraju s pičkou a už teču jak Dunaj tak si tam zasunu zkumavku hrdlem dovnitř a trošku s ní si tam pohoním dírku a pak vytáhnu a je tam někdy i pul zkumavky pičního moku a to vylížu mám ji sladkou .

Zuzka (Čt, 13. 8. 2020 - 00:08)

To asi dělá každá holka si myslím, že chutná svoji pipinu.

??? (So, 8. 8. 2020 - 15:08)

Je vidět jscí jsou dnes úchylové, vydávají se za sestry a neumí ani psát. Dříve či později tento web zanikne, už teď je pod kontrolou policie, proto to nikdo nemaže, jen vyhledávají.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Kecko :o)

Blanicka (So, 8. 8. 2020 - 15:08)

Mi z brachou take hodime nazi,kdyz jsme sami doma.Me je 15 a brachovy 16.Divame se na sebe a jsme dost vzruseni.To pak se bracha musi vyhonit a ja vyprstit.Diva me se jak druhy proziva orgazmes.A je to moc peknej pohled to mi verte

Zuzka (Ne, 9. 8. 2020 - 09:08)

Je to přirozený. Není čemu se divit, když jsou dva lidé před sebou nazí.

Zuzka (Pá, 7. 8. 2020 - 19:08)

Mě je 16 let a sestře 14 let a chodíme po bytě normálně nahý. Rádi se na sebe koukáme, když jsme nahý. Je to příjemný s trochu i vzrušující. Vlhnou nám kundicky a musíme se udělat. Je to boží.

Jarda (So, 5. 9. 2020 - 22:09)

Já tohle mám s bráchou mě je 14 a je mu 13 a taky se na sebe rádi koukáme a skadlime se já ho mám dlouhého a normálně širokého a on ho má tlustého ale kratší ho rádi se jakoze lechce mlatime do kouli nebo se nahý pereme děláme oba bojové sporty a hlavně zemari a vždy když ne chytne do kravaty tak mu chytnu koule a silné zmacknu a pak mu začnu honit a on mě

Martin (Pá, 11. 9. 2020 - 06:09)

Já 14 brácha 12 taky chodíme nazí i před rodiči. Perem se a podobně, muzem pokecat víc? Můj meil [email protected]

Z (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Z

Z (Pá, 7. 8. 2020 - 19:08)

Z

Lenka (Út, 4. 8. 2020 - 07:08)

Někdy má semeno dobrou chuť.Ale někdy je pěkně hnusné. Nejhorší je hořké to je hnus.

Ája (St, 12. 8. 2020 - 08:08)

Semeno mi taky nechutná ale chutná mi moje kundička, vždycky když si prstím kundičku tak si přitom jazykem olizuji prsty od mé štávičky a ta mi chutná moc.

Karolinka (Čt, 13. 8. 2020 - 04:08)

Ja jsem semeno este neochutnala,zato svoji stavicku ano.Moc mi chutna.

Lucka (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

15 a 14

Reklama

Přidat komentář