Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Monika (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Tak po delší době... už je mám doma a chodí se v nich bezva. Co mě překvapilo je že se zalíbili i sestře a chce si koupit vlastní. Sem tam jsem jí je půjčila a taky z nich je nadšená :)

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Tak dobré chození a počkej, až se ti stélka pěkně vyhladí a zhnědne, to bude chození ještě daleko příjemnější a stanou se pro tebe nepostradatelné.

Zdena (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Moniko, jsem moc ráda, že nezklamaly a cítíš se v nich bezva. Myslím, že už teď jsi zjistila, že v korkáčích vypadají ženské nohy velmi pěkně, jsou pohodlné pohodlné a můžeš se s nimi začít seznamovat. Na tu pravou jejich chuť příjdeš až po delším nošení, tak mi to říkala i moje dcera, která je s nimi také nad její očekávání spokojená. V neposlední řadě, ten kdo je nosí nemá zdravotní problémy vycházející od nohou, které v dnešní době hodně trápí především více žen, při nošení obuvi podléhající módnímu trendu. Jak napsal Pavel, také se ozvi s novými poznatky.

Pavel (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Ve škole jsi ještě nikoho nestačila zlákat, ale sestru ano, to je super. Ve škole to budou určitě další holky. Tak jaké jsou první dojmy a hlavně pocity pro nohy? Ještě prozraď jestli je máš i s tou úpravou pro halux? Ať se ti v nich dobře chodí a doufám, že i nadále zůstaneš věrná naší diskuzi a budeš informovat o nových zážitcích s tvými korkáči a nových přátelích s korkáči, určitě nás toto všechny zajímá.

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Taktiez verím že aj tvoja dilema z nosenia na bosu sa prvým vklznutim do nových korkačov vyriešila . A ako som už písal prvoradé sú tvoje pocity a pohodlie než dojem pohoršenia okolia . Teraz budú smerovať pohľady k tvojim nožkam určite častejšie no z pohoršenia to nebude .

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Monika a aké boli prvé dojmy a pocity keď si do nich vkĺzla ???.

Vlado (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Čtu tady o vašich oblíbených korkáčích a mám chuť si to vyzkoušet, jestli jsou doopravdy, tak příjemné na chození. Nikdy jsem je neměl jen z obrázků mám obavu, že jsou trošku vysoký a na to nejsem zvyklý, tak jen jestli se v nich nebudu mít při chození problémy. Co mi radíte jako případnému začátečníkovi? Jak je tady občas zvykem jsem ročník 1987

Áda (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Zvolila bych nízké ne na klínu, jinak vyber podle chuti. Co tě vede k tomu si je vyzkoušet? Určitě dobrý začátek, korkáče jsou suprové.

Vlado (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Vyzkoušet si korkáče chci pouze z vašich názorů v této diskuzi. Nemůžu nic ztratit a maximálně je vyhodím. Na druhou stanu to, jak o nich píšete chci osobně zkusit a docela se mi líbí a jsou zajímavé i na pohled.

Zdena (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Bude úplně jedno, které si vybereš. Hlavně si vyber si ty, které se líbí tobě. Po prvních seznamovacích krocích jsem přesvědčena, že žádná výška u korkáčů není překážkou ani pro muže a nohy se v nich uvelebí tak, jak samy budou potřebovat a bude jim to vyhovovat.

Jozef (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Myslim že na začiatok by si mal skúsiť asi Protetika . Tie sú nižšie ako robia ostatný výrobcovia ako Vanimar či Pegres. Ale myslím že aj keď si kúpiš ktorékoľvek tak si časom zvykneš a budeš v nich rád chodiť .

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Práve som si priniesol Pegresy domov. Hneď som sa pustil do porovnávania. Kordan, Vanimar, Pegres a ešte samozrejme ojazdené Protetiky. Myslel som, že Pegres bude mať peknú silnú koženú stielku. Je síce hnedá, je to aj koža ala asi tenšia a taká s dierkami. Chcel by som takú ako boli za socíku. Masívnu lesklú kožu. Výškovo su možno o 2-3mm nižšie ako Vanimar, ale podrážka vypadá hrubšie a s hlbším dezénom. Objednal som si velkosť 42, lebo väčšie ani nerobia, ale pri porovnaní s Vanimar a Kordan 43 su také isté vysoké. Čo ma príjemne prekvapilo je, že pásik je z tvrdšej a hrubšej, masívnejšej kože. Nemám rád keď sa musím zohnúť aby som do nich vkľzol. Vypadaju velmi pekne, mohutne. Už len prežiť s nimi príjemný večer pri sexe. Odporúčam tieto korkáče.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ráda bych věděla jestli ti bilá barva na pásku u Pegresů bude také praskat. V poslední době Vanimary co mám mají tento problém, navěnovala jsem tomu pozornost, ale na boku je už to dost vidět. V nových a krásně voňavých korkáčkách, přeju příjemný večer

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

S tými páskami su všobecne problémi. Protetiky su na tom asi najhoršie. Velmi skoro začínajú praskať a čo je ešte väčší problém, že sa tie pásky naťahujú. Z výroby sa dodávajú už nastavené vo štvrtej dierke z 5. Vzhladom na slabú kvalitu tej kože treba prestaviť na piatu dierku. niekolko mesiacov pokoj. A potom? Vlastnými silami horko ťažko ešte jednu dierku a tým to končí. To znamená že do roka dierky došli. Dnešné Pegresy maju úplne iný pásik. Boli v tretej dierke, tak som si ich musel prestaviť do druhej. Tak snáď sa nevyťahaju tak skoro ako Protetika. A aj samotná koža páska je o mnoho hrubšia a tvrdšia.

Pete (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ta vune novych korkacku.... Vvvvrrrr

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Tebe ta představa nějak vzala, taky bych nožky do nových ráda vsunula.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

A kde je problém? Ja som ich mal za tri dni doma.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Problém je v tom, že mám jen půl roku staré, tak musím chvilku počkat.

Palino (Út, 5. 5. 2020 - 08:05)

A nemôžeš mať viac párov? momentálne ich mám doma 5

Jana (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Palino, mám troje které střídám v práci, dvoje doma, jedny do zahrady a v šatně skladuji ty ochozené kterých se nechci zbavit a doma si je občas vezmu. Strašně nerada je vyhazuji. Poslední nové mám doma půl roku. Tak mám jich mít ještě víc?

Reklama

Přidat komentář