Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Sandra (Čt, 11. 6. 2020 - 20:06)

Přesně ty a vysoké mám vyhlídnuté, staré si nechám.

Jozef (Čt, 4. 6. 2020 - 08:06)

Také korkáče nosím a nepříjde mi to vůbec pro muže divné nebo nějak zvláštní. V posledních letech velmi kvalitní a především pohodlné pantofle. Vystřídal jsem jich několik, v posledních letech kupuji bílé Vanimary, které mi přijdou i na mužské noze nejhezčí, samozřejmě své ženě , která je v korkáčich naprosto úchvatná se nevyrovnám. Používáme je i u bazénu s mokrýma nohama, vyjdeme v nich i na procházku, jsou univerzálně použitelné a opravdu vydrží.

Jana (Čt, 4. 6. 2020 - 19:06)

Dříve když jsem korkáče trošku namočila, tak se začaly drolit a později se většinou zlomily na patě nebo v předu. Dnes je v korku asi více lepidla a jsou pevnější , koženou stélku natírám ze začátku olejem. Po vyhlazení nádherně odpuzuje vodu. Posledních pár let se mi žádné korkáče nezlomily. Také v nich oba s přítelem chodíme denně z koupelny s mokrou nohou a stejně i od bazénu. Souhlasím, bílá je také u nás v přesile nad ostatními barvami a vydrží.

Pete (St, 3. 6. 2020 - 10:06)

Dnes me slecna, tak 21 let zastavila pred Billou, a zeptala se me, kde jsem koupil tak nadherne korkacky. Nosim Vanimary, mentolove prilezitostne ven,tak jsem ji doporucil Dozodo,podekovala a s usmevem odesla.Kdyz jsem oteviral auto, stala a duvala se na mě. Dalsi k nám..

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 18:06)

Pro upřesnění do Billy autem to beru, ale řídit auto v korkáčích - Vanimarech je trochu riskantní asi pouze kaskadéra. Nebo se do auta přezouváš?

Pete (St, 3. 6. 2020 - 22:06)

Ridi se v nich fajn

Danča (Po, 8. 6. 2020 - 07:06)

Někdy se také zapomenu a sednu do auta v korkáčích , když v nich jste pořád si to ani neuvědomíte. Nemám problém s nimi řídit, ale kdybych v nic měla jet dál asi se vyzuji a budu raději bosa. Vidím mnoho žen v létě řídit v různých pantoflíčkách také s jedním páskem nebo žabkách.

Palino (Čt, 4. 6. 2020 - 08:06)

Môžem len potvrdiť! Šoféruje sa v nich príjemne, aj niekolko hodín.

Hana (Po, 1. 6. 2020 - 11:06)

Korkáče také patří k mým oblíbeným, hrozně si to v nich užívám a začala jsem s nima před třiceti roky. Můj manžel po po nastěhování do nového bytu si je koupil taky. Po rozpačitém začátku, kdy je nosil dost ostychavě po chvilkách a spíš když jsem nebyla doma , po čase když přišel domů , tak hned do korkáčů a je v nich spokojený skoro patnáct let. Syn si občas a postupně pořád půjčoval moje a časem jsem je našla vždy v jeho pokojíku. Tak jsme mu koupili nové a nechali v pokojíku. Když je uviděl přiběhl v nich a říká to je super. Když jsem se ptala proč si o ně neřekl, tak mu to bylo blbý, ale příjemně se mu v mých chodilo. Tak to je s korkáči u nás a je někdy složité si k nim najít cestu.

Palino (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

Má tu niekto informácie ohladom firmy Jakub Obuv s. r. o? Ponúka na predaj pekné korkáče. Ako výrobcu uvádza len: český výrobca.

Lída (Čt, 28. 5. 2020 - 13:05)

Už ve škole jsem vnímala, že moje korkáče přitahují pozornost kluků. Ve třeťáku jeden, začal nosit korkáče , abych si ho všimla. Je pravdou, že jsem si ho všimla již dávno, ale s těmi korkáči to bylo pěkné a měl je jako jediný kluk z naší třídy a ostatní z nás udělali korkáčový pár, chvíli jsem spolu i seděli v lavici a také spolu kamarádili. Já korkáče nosím strašně ráda a mám několik párů. Ono, když jim propadnete a nosíte celý život, to jinak nejde. Můj přítel si také korkáče koupil kvůli mě a vím, že je nosí je pořád. Dnes můj manžel také mým korkáčům neodolal a nosí je mnoho let a vlastně v nich chodíme celá rodina. Z mého pohledu korkáče muže zvláštním způsobem přitahují, vidím to na sobě i v práci, těm pohledům se nedá uniknout. Sami od sebe by si je, jen těžko koupili, ale myslím, že jsou v nich také moc spokojeni.

Rob (Čt, 28. 5. 2020 - 23:05)

Je pro muže těžké přiznat sobě , že korkáče miluje a především se často stydí před ostatními a chodit v nich ven. Sám to znám a bylo těžké to překonat, dnes už v nich chodím pořádi venku. Žen v korkáčích moc neznám, ale máš pravdu, že přitahují a moc. Podívej se na fotky od Naty, k tomu není co dodat vypadá velmi pěkně a korkáče na nohou jsou prostě úžasné. To musí přitáhnout pozornost snad každého muže.

Miroslav (Út, 26. 5. 2020 - 15:05)

Můžu se zdát že jsem divný, ale rád se přidám k této skupině nosící klasické korkáče. Je mi 56 let a korkáče jsem začal také nosit ve škole. Od té doby je nosím nepřetržitě a mnoho roků jsem je nosil i v práci, mnohdy i přes různé posměšky a nevhodné poznámky, vždy to bylo pouze od mužů v čem to chodím. Ženám to připadlo nějak normální a korkáče jich také mnoho nosilo a byly v nich vždy nepřehlédnutelné. Prostě v mládí jsem k nim našel vztah a dodnes je mám rád. Chození v nich je opravdu nepopsatelně příjemné a za celou dobu jsem nikdy neměl nic jiného na přezutí. Nemám problém v nich také chodit v létě po venku. Tak v žádném případě se nenechte od jejich nošení odradit, korkáče jsou nejlepší.

Jana (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Mirku, za divné to určitě nepovažuji a muže v koráčích vnímám jako úplně normální a přirozené, že dovedou svým nohám dopřát neskutečné pohodlí a všechno ostatní co můžou poskytnout. Spíš obdivuji tu dobu, jak dlouho si v nich vydržel. Naprosto souhlasím s tím, že korkáče jsou nejlepší, také je neustále nosím.

Miroslav (St, 27. 5. 2020 - 08:05)

Nečekal jsem tak rychlou reakci, díky za pochopení. Četl jsem Jano tvoje příspěvky a myslím, že korkáče budeš nosit také hodně dlouho.

Kája (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

Tak už skoro dva měsíce ve Vanimarech a maximálmí spokojenost. Doposud jsem měl Protetiky a hladkost kožené stélky , která je už nádherně vyhlazená je neuvěřitelná a naboso pocity naprosto fantastické. Nadčená jsem i z jamky na halux noha tam pěkně zapadne a fakt neuvěřitelně pleskají, oproti starým. Jinak mám pocit, že Vanimary jsou celkově v předu užší než Protetiky, prstíky nemusím mít už tak moc roztažené a celkově mi lepši drží na noze.

Dan (Čt, 28. 5. 2020 - 07:05)

Protetiky mají celkově trošku jiný tvar a hlavně mají posunutý pasek hodně dozadu na venkovní straně. Máš pravdu v Protetikách jsem taky prsty hodně roztahoval a nohu vysouval o mnoho více.
Z Vanimarů mám stejný pocit, taky mi dobře drží a jsou neskutečně vysoké.

Laďka (Pá, 29. 5. 2020 - 08:05)

Dokud byly jen Protetiky nebylo co jiného nosit. S nošením jsem to měla stejné více roztažené a v předu byly hrozně nízké a často zlomené. Dnes bych je nechtěla ani zadarmo. I korkáče jsou stále vylepšovány. S Vani jako na vysokém mechu.

Marcel (Ne, 24. 5. 2020 - 22:05)

Já ve svých korkových dřevácích vydržím celý večer u stolu, počítače i u televize a stále si je pevně přidržuji. Je to příjemné, jak zahřívají nohy a přitom stále cítíte tlak na klenbu a pod prsty. Začal jsem je nosit ve škole, nosím je doma v létě i venku a skončit s tím nemám v úmyslu.

Marie (Ne, 24. 5. 2020 - 18:05)

Na korkáče nedám dopustit, nosím je asi 39 roků a jsem v nich stále spokojená. Všechny jevy které zde popisujete ke korkáčům určitě patří a jsou stále jedinečné.

Reklama

Přidat komentář