Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Monika (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Pocity ? No musím se vám přiznat že jsou fakt příjemný na bosé noze už teď :-)

Áda (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Tak mám svoje korkáčky už na nožkách a užívám si je, než půjdu do práce. Možná si už užívá i Monika svých nových u které našly další ženu , pro kterou budou vždy neodolatelné.

Rob (Ne, 10. 5. 2020 - 07:05)

Nejsem už nejmladší, ale jednopáskové korkáče jsem si oblíbil a doma v nich chodím pořád. Když v nich jdu se smetím , pro poštu nebo pro něco do auta na ulici, často se lidi dívají na moje korkáče s nevhodnými poznámkami. Mám hnědé, vyvýšené klínem. Je to tak divné, že je nosím. Píšou tady taky muži, tak nebudu s touto zkušeností určitě sám.

Zdena (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Vůbec to neřeš , já určitě bych neřešila co má kdo obuté a klidně v nich i choď i na nákup. Chodíme v tom v čem se cítíme dobře my v korkáčích.

Libuše (Pá, 8. 5. 2020 - 07:05)

Pro mnohé určitě úplně nepochopitelná slova o botech. Já se přídám korkáče nosím a nosí je i muž. Jsme v nich naprosto spokojeni a lepší na doma nemůže nikdo vymyslet. I po letech jejich nošení člověk při jejich obutí, když přichází z venku pocítí ten pěkný vystouplý tvar a v tom je jejich kouzlo, stále dobré o čem to dnes můžete říct.

Michal (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Nosila je moje bejvalka a musím se přidat, že když v nich chodila večer doma jen na lehko oblečená bylo to hodně rajcovní. Ty boty jsou něčím hodně zvláštní.

Luboš (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Jo korkáčky jsou na dámské nožce krásné.

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Len zo zvedavosti a možno od veci , prešla vám niekedy hlavou myšlienka takého korkacoveho stretnutia ???Ako by to tam vyzeralo ??? Koľko by vás tam prišlo ??? Kolky z nás by boli ochotný sa toho zúčastniť a aspoň z časti tak znovu pozdvihnúť naše korkace . Píšem naše lebo je to taký náš Česko -Slovensky kult či tradícia . Len u nás sa vyrábajú tie naše . Viem znie to nenormálne ale čo je dnes normálne .

Danča (Po, 11. 5. 2020 - 21:05)

Josef, vyzeralo by to velmi vzrušivě, ráda bych to zažila, ale zcela určitě také nezvládla!!!!! Už tak mám velké problémy mezi přáteli kteří obouvají korkáče.

Jozef (Út, 12. 5. 2020 - 06:05)

Danča . Problémy ??? Z niečoho čo je nám príjemné a páči sa nám ???. Áno naša záľuba a či skôr až fetiš je pre väčšinu nepochopiteľná noyslim že aj neškodná . Beriem to skôr tak že niekomu sa obzvlášť páči červená tak nám obzvlášť korkace .

Jana (Ne, 10. 5. 2020 - 00:05)

Jozefe, nádherná myšlenka, silně lákavá, ráda bych jela jen nevím, jak by to dopadlo se mnou , případně ostatními pro které jsou korkáče silně erotická záležitost. Co by s tebou udělala situace někde v pezionu, setkání se ženami i ostatními v korkáčích v těch korkáčích které mnohé vzrušují?????? Já za sebe toto zažít a setkání s muži v korkáčích, po rozmluvě o korkáčích a přitom je na každém vidět a slyšet je, bych tuto situaci dlouho nevydržela a musela odejít do soukromí . Zcela otevřeně toto bych nezvládla a nedala, ikdyž by to bylo skvělé setkání třeba s tebou u vína. Pro mě to zní normálně, ale taky znám sama sebe. U setkání by nemohly být korkáče, ale to zase ztrácí podstatu tvé myšlenky. Je nějaké řešení?

Jozef (Út, 12. 5. 2020 - 06:05)

Jana, celkom podobne by to bolo aj v mojom prípade . Určite by som tiež mal problém ovládať svoje zmyslí a myšlienky . A či je na to nejake riešenie ??? Asi len tomu nechať voľný priebeh . Myslim že lepšie ako potláčať svoje pocity

Palino (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Je to velmi dobrý nápad s tou korkáčovou párty. Bolo by to určite vzrušujúce a zaujímavé vidieť iné korkáčiky. Počuť rôzne príbehy, zážitky. Tiež by som bol na tom podobne ako Jana. Korkáče vzbudzuju vo mne silné pocity takže neviem kolko by som vydržal.
Čo sa týka nosenia vonku, zatial som sa nestretol so žiadnymi negatívnymi reakciami. Možno som to ani nesledoval a pravdu povediac ma to ani nezaujíma!!! Chodím si v tom čom chcem, a okrem toho korkáče sa vyrábajú aj vo velkosti 48. Tak to asi ženské nebudú! Bežne chodím vonku, pokial to už počasie dovolí, v klasických švédskych drevákoch. Mám čierne a tie sa stratia, a keby aj nie, vôbec ma to nezaujíma. Tiež sa vyrábajú aj 48 a dokonca aj červené, žlté. Takže dajme tieto veci bokom a hurá do korkáčikov.

Ward (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Jozefe, to není vůbec od věci, ale naopak přímo skvělý nápad!! Stačí to tady na diskusi organizačně domyslet a velké setkání s přehlídkou nejrůznějších typů a značek bude mít světovou premiéru! Už vidím zástupce a propagátory různých "stájí", jako je to třeba na Formuli 1: sebevědomé Pegresy a Vanimary, ambiciózní Cobru a Shell - pardon: Scholl, tuzemské veterány Svit, mimo soutěž nekorkovou Snahu a Sport, za Vietnam žabky. Nejlepší model získá otvírák na korkové špunty.

Monika (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Tak po delší době... už je mám doma a chodí se v nich bezva. Co mě překvapilo je že se zalíbili i sestře a chce si koupit vlastní. Sem tam jsem jí je půjčila a taky z nich je nadšená :)

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Tak dobré chození a počkej, až se ti stélka pěkně vyhladí a zhnědne, to bude chození ještě daleko příjemnější a stanou se pro tebe nepostradatelné.

Zdena (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Moniko, jsem moc ráda, že nezklamaly a cítíš se v nich bezva. Myslím, že už teď jsi zjistila, že v korkáčích vypadají ženské nohy velmi pěkně, jsou pohodlné pohodlné a můžeš se s nimi začít seznamovat. Na tu pravou jejich chuť příjdeš až po delším nošení, tak mi to říkala i moje dcera, která je s nimi také nad její očekávání spokojená. V neposlední řadě, ten kdo je nosí nemá zdravotní problémy vycházející od nohou, které v dnešní době hodně trápí především více žen, při nošení obuvi podléhající módnímu trendu. Jak napsal Pavel, také se ozvi s novými poznatky.

Pavel (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Ve škole jsi ještě nikoho nestačila zlákat, ale sestru ano, to je super. Ve škole to budou určitě další holky. Tak jaké jsou první dojmy a hlavně pocity pro nohy? Ještě prozraď jestli je máš i s tou úpravou pro halux? Ať se ti v nich dobře chodí a doufám, že i nadále zůstaneš věrná naší diskuzi a budeš informovat o nových zážitcích s tvými korkáči a nových přátelích s korkáči, určitě nás toto všechny zajímá.

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Taktiez verím že aj tvoja dilema z nosenia na bosu sa prvým vklznutim do nových korkačov vyriešila . A ako som už písal prvoradé sú tvoje pocity a pohodlie než dojem pohoršenia okolia . Teraz budú smerovať pohľady k tvojim nožkam určite častejšie no z pohoršenia to nebude .

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Monika a aké boli prvé dojmy a pocity keď si do nich vkĺzla ???.

Reklama

Přidat komentář