Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 21:07)

Tak to asi měli Josef s Marií. Ale svedli to na Boha, nebo jak to bylo :-)

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 21:07)

Všechno je úplně jinak. (Rabí Löv)

Dona (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Když jsem přišla o dvě hodky dřive domů z práce, byli pootevřené dveře do dceřiny pokoje a uslišela jsem vzdychaní. Dceři je 14. Potichu jsem nakoukla a uviděla dceru nahou na postely z nohama od sebe jak si to děla. Měla pod zadečkem strčení ručnik. Přiznám se, že tem pohled na ni me vzrušoval a tak jsem jako myška jí potichu sledovala. Sledovala jsem jeji techniku jak se věnuje své kundičce. Pěkně si ji roztahovala a strkala si tam všechni prstíký. Pak se otočila na břicho, mezi nohy si dala polštář a přezněj dala ručnik. Začla si třit svojì kundičku o ten ručník. To už jsem měla i já kundičku pěkně mokrou a strčila si ruku pod kalhotky. Dcera si pak prstama roztáhla pulky a strčila si do zadečku prst. Jejì tempo na polštáři se zrychlovalo a po silném výkřiku začla sebou škubat. Bylo jasné že právě proživá orgasmus. Doslova pak odpadla a vyděla jsem jak ji pånev škube po tom orgasmu.Potichu jsem vycouvala do koupelny a tam se dodělala. Pak jsem otevřela vchodové dveře a bouchla snima jako že jsem pravě přišla. Dcera vyšla z pokoje, měla na sobě jen kalhotky a vruce držela ručník. Pozdravily se a zašla do koupelny kde ručník povesila. Když pak odešla do pokoje poklidit, osahala jsem ji ručník a byl hodně nasáklej. Pŕičichla jsem a citila tu krásnou vůni jeji vaginy. Musela mit hodně silný výstřik, až mě to zas vzrušilo. Pak jsem odešla do kuchyně a dcera zamnou zachvilku přišla. Ptala jsem se jaky měla den a řekla mi že normalka. Večer jsem na ni myslela a poŕádně se vyprstila.

Ptak (Pá, 3. 2. 2023 - 23:02)

Ja bych ji normalne narval pero do kundicky a mrdal ji cubku

Retorde (Ne, 11. 4. 2021 - 23:04)

Mně se líbí jak tady odpovídáte na vlákno, který je starý 18 let.

Lola (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Dceru jsem ve 13 pristihla s mim robertkem,jak ho ma v sobe.Moc se omlouvala,ale ja to chapala.Promluvili si spolu a druhej den jsem ji koupila vlasti.Zkoro kazdy den ji slichavam z pokoje jak si snim dela dobre,az me samotnou meto vzrusuje.To si pak zajdu do loznice a musim si to snim taky udelat

Z (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Z

Kateřina (Ne, 14. 2. 2021 - 12:02)

Dceru jsem přistihla jen jednou, dvakrát, pak jsem si dávala velkej pozor. To bylo v začátcích její onanie. Teď má 14 a vím, že si to dělá asi každej den. Určitě ráno, bez toho by nevstala z postele. Stejně jako syn.

J. (Pá, 28. 5. 2021 - 09:05)

Díváš se na někdy až do konce, když se na ně tajné díváš?

Kateřina (Út, 13. 7. 2021 - 04:07)

Dcera má v pokojíku zasouvací dveře které většinou nechává pootevřené. Když tak toho využiju a opatrně se dívám a hlavně poslouchám. Šíleně mě vzruší když to na ní přichází. A to je vcelku tichá. Při vyvrcholení jen párkrát vzdychne. Ale stojí to za to.

Tereza (Út, 30. 11. 2021 - 18:11)

také jsem ji poslouchala dceři je 16 ale je hodně vzrušivá a taky jsem vždycky na sprchu

Dana (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

U nás si zase žužláme palce u nohou a kam až dcera dosáhne tak i ostatní prsty a chodidlo.Opakovaně jsem ji nechtíc přistihla ať už v pokoji nebo koupelně.Děláme že nic :-)

Máma (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Přistihla jsem dceru 15,jak si to dělala ale nevěděla o mně. Udělala se do konce až mě to vzrušilo,divný ..... propnula nohy ddopředu na mokrou sebe vystŕíkla několikrát křečovitě za sebou. Zmizela jsem . Pak si všechno povlečení musela vyměnit,ale nijak jsem to nekomentovala . Prý ,že si rozlila sklenici vody v posteli. Tak jsem to tak nechala.

Eva (Út, 2. 2. 2021 - 19:02)

Také jsem přistihla dceru při masturbaci. Ale nebyla sama. Ležela v obýváku nahá na podlaze a kolem ní stály její čtyři spolužačky. Ty byly všechny oblečené a smály se. Vůbec nevím co mám dělat.

Sabina (St, 3. 2. 2021 - 03:02)

But to dceru vzrusuje kdyz pred nima masturbovala a oni se divali.Nebo to mohla bit naka saska,ci ji prinutily,opravdu nevim.Este ze to nebyly treba kamadadi a honily si nad ni ocasy.Kolik je dceri.Ti mi je 13.

Sabina (Út, 2. 2. 2021 - 15:02)

Myslela jsem ze dcera neni doma a tak jsem v koupelne pozbyrala pradlo.Roztridila jsem ho a dceriny veci jsem sla ulozit do jejiho pradelniku.Otevrela jsem dvere a uvidela jsem cela nahou dceru,jak lezi na posteli a dela si dobre.Okamzite jsem se omluvila a vycouvala.Vubec jsem netusila ze tam je.Kdyz pak za mnou prisla,este jsem se ji moc omlouvala a ze jsem netusila ze je doma.Vubec se nezlobyla ze jsem ji pritom vydela.I ja si to delam,tak ji chapu.

Abe (Čt, 16. 7. 2020 - 01:07)

Přistihnout někoho při onanii je totéž, jako přistihnout jej při čištění zubů. Vycouvám a neřeším, protože to dělám také. Pokud se mi dcera omlouvá, nebo se stydí, tak jí to řeknu. Dělám si to také.

Hnus (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Nejdřív se nauč psát a pak si můžeš honit kundu s čurákem.

Barca (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Kdyz bylo dceri 10 tak jsem ji vysvetlila vse o sexu a masturbaci.Rekla mi ze si to dela rukou a moc se ji to liby.Kdyz jsem ji rekla at mi to ukaze tak se stidela.Zhruba za 14 dni zamnou vecir prisla do loznice ze by mi to chtela ukazat.Slekla kosilku a naha si lehla vedle me.Pokrcila nohy,roztahla je a zacla se hladit.Krasne se hladila.Sledovala jsem ji,jak ji to vzrusuje.Nahlas vzdychala.A pak prisel neco jako orgazmus.Moc se mi to libylo a rekla jsem ji ze si to taky udelam.Sundala jsem kalhotky a zacla si ji hladit.Dcera se na me divala jak si drazdim postevacka a strikam prsty do vnirt.Byla jsem vzrusema uz jak jsem pozorovala dceru,tak jsem byla za chvilku hotova.Dceri se to moc libylo a tak jsem ji navrhla,ze kdyz budem sami doma ze muzem masturbovat spolecne.Dcera souhlasila.A tak kdyz jsme sami,sleknem se a masturbujem.Naucila jsem ji jak si ji ma drazdit aby mela dokonali orgazmus a nekdy si ji vzajemne olizeme.

J. (Pá, 28. 5. 2021 - 09:05)

Děláte to s dcerou ještě, že si je ližete?

Reklama

Přidat komentář