Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Verča (St, 6. 7. 2022 - 14:07)

U své dcery jsem to začla pozorovat kolem 12 roku. Začínala jsem jí slíchávat nejen z pokoje, ale i s koupelny jak vzdychá. Dcera se často zavírala v pokoji a přez dveře jsem jí slišela jak si tam dělá dobře. Nijak jsem jí přitom nerušila. Jednou jsem přišla o 2 hodinky dříve domů. To bylo dceři 13. Už z přecíně jsem uslišela z jejího pokoje silné vzdychání. Dveře do jejího pokoje byli na škvíru pootevřené. Chtěla jsem je opatrně zavřít abych jí přitom nerušila. Potichu jsem přistoupila ke dveřím , že je zavřu. Ale nedalomito se nepodívat. Dcera ležela nahá na postely, široce roztažené nohy a drâždila si poštěváček a přitom si zajížděla prstama dovnitř. Vůbec nevnímala okolí. Místo toho abych zavřela a nechala ji, tak jsem jí sledoval. Dívala jsem se na její techniku, jak si to dělá. Pak se otočila a pod sebe si dala plišovího méďu, kterýho měla vedle postele. Začla si oněj třít svojí lasturu. Já jsem mezitím začínala pociťovat vlhkost. Dcera přirážela a začla nejen více vzdychat, ale začla i více přirážet. Najednou se jí začal zadeček stahovay a začla se sebou jemně cukat. Dcera prožívala orgazmus. Postupně jí začal odeznívat, ale bylo krásně vydět na zadečku jak ho chvílema stahuje. To jsem už odešla do ložnice na dveře do jejího pokoje jsem zapoměla zavřít. Byla jsem tak vzrušená a mokrá, že jsem si to musela udělat. Během chvilky jsem prožila silný orgazmus i s výstřikem, který dlouho nepamatuji. Ležela jsem v postely, a přitom jsem myslela na dceru. Nakonec jsem odešla do koupelny, kde jsem se střetla s dcerou. Divila se že jsem už doma. Jen jsem jí řekla že jsem akorád přišla domu a dala si věci do ložnice. To že jsem doma už díl a vyděla jí nepadlo ani slovo. Trochu se cítím provinile, že jsem jí sledovala, ale na jednu stranu mě to dost silně vzrušovalo jí vidět přitom.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 14:07)

Ty se honimíre nauč radši psát když už tu chceš exhibovat.Takových hrubek nenaseká ani polonegramotný cikán !!!

Karel (St, 1. 12. 2021 - 06:12)

Mam doma už 15 letou dceru a pohled naní je užasnej. Vídával jsem jí často nahou i ona mě. Nahota unás je přirozená. Onanovat začla kolem 10 let. Nujak jsem jí vtom nebránil, spíše naopak.Slíchával jsem jí často a dokonce jsem jí i párkrát zahlíd. Většinou jse mi stoho postavil a musel jsem si ho pak vyhonit. Ale teť onanuje častěji a když jí vydím nahou z nohama od sebe jak se prstí nemohu se odní odtrhnout. Vytáhnu čuraka a začnu si ho honit a přitom jí sleduju. Po chvilce vystříknu takového semene že se sám divim kolik jsem toho vystříkal. To pak jsou postříkaní dveře a zed. Mâm pocit že otom dcera ví že se dívám a schvâlně mě provokuje.

Ptak (Pá, 3. 2. 2023 - 23:02)

Kdyz to vi vyhonit si ho pred ni a postrikej ji treba ti ho i vyhoni

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 20:07)

O klucich se vi, že onanují, mluví a píše se o tom, většnou se nad tím nikdo nepozatavuje a neřeší se to. Mne sice kvůli tomu vyhodili z internátu, ale ve škole to zůstalo bez odezvy, ač zprávu dostali. Holčičí onanie se decentně přechází, jakoby snad nebyla. Měli jsme učitelku, které všichni i učitelé říkali mokrá ruka. Přišla do třídy, nastartovala se o roh katedry dala si ruku do rozkroku a jela. Mne si zvala do kabinetu, asi proto, že sme měli oba stejný zájem a tam jsme spolu vesele masturbovali. Nikdo to neřešil. Nedávno jsem slyšel, že se doonanovala do důchodu. Na stejné škole. Ženy mají tu výhodu, že pokud při tom vyloženě nevyvádí tak jsou méně nápadné než muži. Jedna moje kolegyně si to dokázala udělat jenom mírným pohybem sthen, kdekoli. Na poradách jsme to zjistili tak, že se při ogasmu zachvěla a na chvíli byla nepozorná. Mohla to dělat kdykoli a kdekoli. Muž musí vyndat penis a pohybovat rukou a je hned středem pozornosti. Přitom, ať je to žena nebo muž, je to zdravá aktivita, která se zbytečně démonizuje. Já bych exhibicionisty vůbec netrestal, ale společnost je kastruje.

Jana (St, 14. 7. 2021 - 05:07)

Jako by to bylo včera, kdy jsem si s porodnice přinesla dceru. Nedávno jsem jí zahlédla s klukem, jak jí ze zadu šoustá. Jeto hrůza jak ten čas letí.

Klara (So, 2. 7. 2022 - 22:07)

Jana aky to bol pohľad aj si bola nadržaná alebo skôr soki koľko ma dcera rokov

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 04:07)

Ten první monent, byl trošku šok, ale život mezastavíš. Dceři je 16 a sex k lásce patří. Holka je do něj zamilovanâ až po uši. Chlapce moc dobře znám jemu 17 a jeto moc hodnej kluk,. Nahého jsem ho vyděla poprvé. Byl k dcery jemní a přirážel pomalu. Prostě si to oba krásně ižívaly. Zahlédla jsem, že chlapec používá kondom, začos jsem byla vděčná Nerada bych byla brzo babyčkou, i když dcera bere antikoncepsi. Pohled na ně mě vzrušil to ano. Cítila jsem vlhkost mezi nohama. Musím uznat že chlapec měl krásnou výbavu mezi nohama. Nechala jsem je být a odešla do ložnice si to udělat

Kamila (Ne, 10. 7. 2022 - 22:07)

Jana a kluk holky ta nesleduje neprovokuje a nemas na neho chuť ti ho nesledujes ako sa sprchuje a podobne vieš hovori sa ze mama by mala vyskúšať buduceho zetaka aký je a vies aj o tom tu bola debata preto sa pýtam

Jana (Po, 11. 7. 2022 - 03:07)

Řekla bych že mě nesledují a určitě nehodlám snim souložit. Jen ať šuká jen dceru.

Denisa (Út, 13. 7. 2021 - 08:07)

Dcera začla kolem 8 roku. Postupem času se to stupňovalo a pak už si to dělala i několikrát za den. Nijak mě to nevadilo, já jsem nebyla v mládí jiná. Opčas jsem i poslouchala za dveřma jak u toho jemně vzdychala. Stalo se že jsem jí i občas zahlédla. A nedávno jsem jí uviděla s klukem. Oba nazí, dceři je 16 oba byly v poloze 69. Po chvilce ze zebe slezli. Dcera zůstala ležet snohama od sebe a kluk si lehl na ní a strčil čuraka do ní. Začli spolu šoustat. Po pár minutách ho vyndal, uchopil a postříkal jí na břicho a i kundičku. Když přestal stříkat ešte ho strčil spátky do ní a chvilku eště přirážel. Pak vykloznul a lehl si vedle ní. Nakonec odešli do koupelny. Po chvíly zaklaply dveře a kluk odešel. Dcera pak přišla v županu a jen mě pozdravila a nic neříkala.

Ptak (Pá, 3. 2. 2023 - 23:02)

Tak to ja bych ji dal jeste poradny vyprask pres kundicku

Misa (So, 2. 7. 2022 - 22:07)

Denisa ešte sleduješ dcéru myslíš ze je po tebe sexu a jej kluk šikovný

Denisa (Po, 4. 7. 2022 - 04:07)

Jsou ve věku, kdy ji směr ukazujou horminy. Opčas se stane že se podívám, ale jindy je jen poslouchám za dveřma jak u toho oba vzdychaj. Musím uznat že kluk je šikovn. Dokonce bych řekla líp než muj manžel. Holka bere antikoncepci tak jsem trochu klidnější.

Jána (Ne, 10. 7. 2022 - 22:07)

Denisa a nemas chut na kluka dceri alebo ta ne provokuje alebo ti jeho

Denisa (Po, 11. 7. 2022 - 04:07)

Na jejího kluka chutť nemám i když je v sexu lepší než manžel. Víc se jí věnuje když je hotovej. Manžel je hotov a pak už sním nic neni.

Misa (So, 2. 7. 2022 - 22:07)

Denisa ešte sleduješ dcéru myslíš ze je po tebe sexu a jej kluk šikovný

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 18:07)

Je trochu zvláštní že v 16 do sebe pustí kluka bez kondomu. V tomhle věku se doporučuje dvojitá ochranna (antikoncepce+kondom), a rozhodně by do ni neměl zasouvat penis hned po výstřiku...

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 19:07)

Stači kapička a je zaděláno. Pokud se nevymočí, má v penisu ještě hodně živých spermií. Jedna moje známá otěhotněla, když se nad ní kluk jen vyhonil. Kapička se dostala do vagíny a rodila jako panna.

Dana (St, 21. 7. 2021 - 21:07)

Já přistihla svou sedmnáctiletou dceru při sexu nedávno. I přes to, že pečlivě bere antikoncepci, měl její přítel nasazený kondom. Teď aspoň vím že je rozumná a jsem ráda, že si takhle užívá.

Reklama

Přidat komentář