Reklama

Trestání kluků

Petr (So, 14. 3. 2020 - 13:03)

A ještě jsem mu pohrozil, že když bude zlobit dál, tak bude příště klečet nahatý a s předpaženýma rukama..

Petře sadisto! (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Tak když ho tak nenávidíš, proč si ho neuškrtil jako mimino. Nemusel se teď trápit a ty už by si to měl možná odsezené, kdyby ses v lochu dobře choval. Nebo to potřebuješ k životu, někoho týrat? Klečet na studených kachličkách není jen nepřiměřený trest, ale týrání s doživotními následky v podobě revma.

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 11:03)

Proč bych ho měl nenávidět, ty blbe? Ty se uškrť! Kluk je rozmazlený, zatím jsem ho moc fyzicky netrestal. Proto fňukal. Na jeho věk je dost velký, brzo mu bude deset let. Ty dlaždice zase tolik studené nejsou a já ten čas tak přesně neměřil, spíš tam byl tak 20 minut. Pavlína sem psala, že kluky taky tak trestá. Proč jsi neútočil svými přiblblými výroky taky na ní? Tebe zřejmě někdy někdo pořádně bacil do palice a to na tobě zanechalo doživotní následky, idiote!

Petr (So, 14. 3. 2020 - 12:03)

Můj devítiletý kluk Honzík právě doklečel v koupelně. Byl tam půl hodiny a klečel na zemi na dlaždičkách, s holýma nohama a ponožky taky neměl, musel být bosky. Kolena má celá červená a nárty a prsty taky. A dlaždice v koupelně jsou studené, takže dostal pěkně zabrat. Celý týden zlobil, já jsem se tady inspiroval a kluka jsem potrestal. Rozplakal se, když klečel, tak snad to bude mít účinek.

Venmartin (So, 14. 3. 2020 - 12:03)

Petře na jeho věk 30 minut je dost, to ot dal dobře. Klečel oblečený nebo nahý?

Petr (So, 14. 3. 2020 - 13:03)

V tričku a ve slipech klečel. Nohy měl holé a by i bos, jak už jsem psal. V dětském pokoji se musel na trest připravit - sundat si kalhoty a ponožky a přijít do koupelny si kleknout.

Petr (So, 7. 3. 2020 - 17:03)

V dětství, bylo mi asi 9 let, mě trestali spolužáci za žalování, ale je to už víc jak 40 let. Žaloval jsem na jednoho kluka, že mě nadával a on dostal poznámku. O přestávce se pak na mě vrhli čtyři kluci a odtáhli mě dozadu za lavice. Tam mě položili na zem, dva mi roztáhli ruce a klekli mi na ně. Ti další dva mě drželi za nohy, zuli mě rychle bačkory, stáhli mi ponožky, úplně do bosa a zlechtali mě pak na holých chodidlech. Trochu jsem se z toho počůral. Pak mě kluci položili na břicho, stáhli mi pod zadek kalhoty a trenky a zbili mě na holou. Rukama, ale pořádně. Brečel jsem a počůral se naplno…

Venda (So, 7. 3. 2020 - 16:03)

A ještě na Pavlínu, při výprasku jsou kluci od pasu dolů nahatí, bosí?

Venda (So, 7. 3. 2020 - 16:03)

Pavlíno, kolik je klučíkům? A kdy naposled klečeli, s holýma, bosýma nožkama? Možná bych za velké zlobení přidal to, že si sundají před klečením i slipy, nebo trenky, nevím co nosí. V létě jsou tedy pořád bosky, že píšete, že klečí jak jsou a v zimě jdou ponožky dolů?

Pavlína (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

Je jim 10 a 12 let. Naposledy oba klečeli včera. Za velké zlobení dostanou většinou na zadek a to musí úplně do naha. A pokud po výprasku ještě navíc klečí, tak to potom zůstávají nazí. Ano, jak píšete. Doma jsou od jara do podzimu téměř vždy bosky, ponožky nosí jenom v zimě. Na ven si je berou samozřejmě podle počasí, ale obvykle tak od konce května do začátku září chodí i ven vždy naboso.

Janka (Pá, 6. 3. 2020 - 08:03)

Souhlasím

Glosátor (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Taky samozřejmě záleží na tom, proč si lidé vlastně pořizují děti. Pokud je jejich hlavním důvodem mít někoho, koho je možné rozmanitě zneužívat, ponižovat a nevybíravě zasahovat do jeho fyzické či jiné integrity, pak opravdu má smysl nějakého nezletilého syna opatřovat na noc plenami a odívat jej do všelijakých kombiné, uzamykacích kalhotek nebo elasťáků, aby si je nemohl sundat a musel do nich močit a srát. Ovšem rodiče, kteří dělají svým dětem podobné věci, nejen riskují problémy se sociálkou nebo orgány činnými v trestním řízení, ale především už nemohou počítat s žádnou další rodičovskou satisfakcí. Jen velmi těžko se dočkají od svých ratolestí jakéhokoli vděku či zájmu, až tyto ratolesti dospějí a budou si žít svůj vlastní život. Ve stáří budou opuštění, a pokud je snad někdy budou jejich děti kontaktovat, pak jen proto, aby je využívaly.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 07:03)

to o těch kalhotkách jsem nevěděla, děkuji. Ale na zkoušku je zkusíme, ten nočník je super rada, děkuji.
ještě mě napadlo dát mu na tu plenu kraťasoví elastáky a na to uplé body které bych zamkla.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 17:08)

Nejlepší je prostě nočník

Poučený (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Možná daleko levnější a lidsky normálnější by však bylo nechat tomu klukovi v jeho zamčeném pokoji přes noc nějaký nočník, nebo ještě lépe hygienickou mobilní toaletu.

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Kluk se i přes overal dostal k lepítkúm k pleně sundal si ji a do rána se pomočil, trestat o za to nebudu, je to přirozená reakce takže budu obědnávat zamykací kalhotky https://www.etsy.com/listing/665239612/orange-prison-lockable-diaper-cover?ref=landingpage_similar_listing_top-1&frs=1
. Jenže on se ráno vyhýbal domácím pracem a to už trest zasloužilo, jedno klečení už máme za sebou a zatím s pozitivním účinkem.
Udělal co měl a pak se sklopenýma očima šel sám od sebe do svého pokojíčku, začal si hrát s mašinkou a zhrzen se nechtěl s nikým bavit.

Poučený (So, 29. 2. 2020 - 13:02)

Aplikace takovýchto zamykacích kalhotek je zajímavý nápad. Problémem je však to, že se kluk může pokusit je roztrhat nebo rozřezat. Též obecná trvanlivost těch kalhotek je podle zkušeností dosavadních zákazníků jen omezená a jedná se o poměrně drahý produkt. Bylo by je nutno pravidelně kupovat ve větších sadách, což by nebylo právě levné, a bylo by též nutno zavést přísné tresty pro kluka za jakýkoli pokus je ničit.

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Jsi v síti.

Návštěvník (Pá, 28. 2. 2020 - 07:02)

Děkuji za rady.
Zatím zůstaneme u toho že dostane GPSlokátor na kotník ( již je obědnán). A večer budu trávit ve svém pokojíčku ale budu mu zamikat dveře aby neutekl, pro případ že se v noci vzbudí na čůrání dostává na noc lepící pleny, nechce je nosit a chce si je sundávat tak i dostává na spaní overal ale obráceně, zipem na záda , aby si ho nemohl vysléct a dostat se tak k pleně.na okně již máme instalován alarm.
Tresty budou zatím jen klečení v koutě, uvidíme zda to bude mít účinek, mlátit ho nechci.

Janaa82 (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Pozvat k tomu jeho sestru pokud má, ať se dívá. Nebo nějakou kamarádku. Bude se stydět a bude si to pamatovat. Naše holka takhle dostala na holou před synem a zabralo to.

Reklama

Přidat komentář