Reklama

Trestání kluků

To (So, 23. 5. 2020 - 13:05)

tě teda musely narušyt kurefski s ťým tvím pravopysem.!

Jana (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

Trestat kluky je potřeba dost často. Jinak zvlčí a dělají si co chtějí. Já trestám svého syna společně s jeho přítelkyní.

Pavlína (Čt, 27. 2. 2020 - 00:02)

Souhlasím. Naši klučíci taky dostávají na zadek poměrně často. A klečí téměř každý den.

Venmar (Pá, 28. 2. 2020 - 10:02)

Pavlíno, jak dlouho necháváme kluky klečet? A klečí oblečení nebo mají holá kolena?

Pavlína (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

To záleží na tom, jak se chovají... Většinou je to ale v rozmezí 5-30 minut. Ale vždy musí mít od kolen holé nohy. Takže v létě klečí obvykle tak jak jsou, v zimě si sundávají tepláky a ponožky.

Venmar (Ne, 1. 3. 2020 - 04:03)

Pavlíno, náš kluk už je větši (8 tř.) tak to vidím na klečení 30-60 minut. A test zkombinuju s metodou Jany, Bude klečet nahý.

Pavlína (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

Tak náš je taky už v 7. třídě, ale fyzicky je pořád oproti spolužákům malinkej a myslím že mu to do té půl hodiny stačí. 30-60 minut mi přijde zbytečně moc, to by zbytečně trpěl. Taky samozřejmě záleží, za co ho trestáte. Naši kluci klečí většinou jen za drobnosti, jako neuklizený pokoj, pozdní příchod, nějaké menší zlobení atd., občas když provedou něco trošku většího, tak také klečí i déle.

Venmar (So, 14. 3. 2020 - 01:03)

Pavlíno, našemu je 14 ze sportu je fyzicky zdatný. Zkusili jsme nahé klečení čelem do místnosti hned napoprvé 60 minut. Po 30ti minutách prosil, nechali jsem ho dál a to si pak pobrečel. Měl toho plné zuby ale dal to. Takže přo přístě zůstaneme na těch 60ti minutách.

Poučený (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

A pročpak i ty ponožky?

Pavlína (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

Tak máte pravdu, že sundávat ponožky asi teoreticky není nutné, ale sundat je jim zabere tak maximálně tři sekundy a ničemu to asi neuškodí. Stejně po většinu roku jsou doma bosky, takže většinou by stejně klečeli bosí. A myslím si, že nějaký vliv i ty nohy mají. Přecejen se jima pořád při klečení dotýkají země, takže je to může tlačit. A po delším klečení často chvíli mívají červené otlačené nárty. Navíc v zimě na studené dlažbě je můžou nožičky asi dost zábst. Na trest to asi moc velký vliv nemá, ale občas na jaře je třeba jeden bosky a druhý má ponožky, takže by se hádali, že je to nespravedlivé. Máme tedy pravidlo, že při klečení se musí čehokoliv dotýkat jedině holou kůží, aby měli všichni stejné podmínky.

Jana (Čt, 27. 2. 2020 - 18:02)

Můj syn klečí nahý v kuchyni každý den a vypráví nám co bylo v práci.

luci (Čt, 27. 2. 2020 - 19:02)

A z jakého důvodu jej takto ponižujete ?

Jana (Čt, 27. 2. 2020 - 21:02)

Mužům je potřeba vládnout tvrdou rukou. Musí mít pravidelný a přísný režim. Každý den v 17:00 nastoupí do kuchyně. Svlékne se do naha složí si oblečení na židli. Úplně navrh dá trenky a otočí je na ruby. Lucka vždy zkontroluje jestli na nich nejsou fleky od vzrušení. To má přísně zakázáno. V práci se nemá co vzrusovat ale makat. Potom ho chytne za bradavky a kroutí je tak dlouho dokud mu pořádně nestojí pták. Pak vypráví. Ptak mu postupně vadne a vadne. Tak následuje další kroucení bradavek. Někdy si takhle hrají třeba hodinu. Při tom se ani můj syn ani jeho přítelkyně vůbec nedotknou jeho penisu. Kapicka touhy na žaludu však prozrazuje ze by moc chtěl. A tak protože jsem máma a je mi ho líto vyčíhám si okamžik když se Lucka nedívá a trochu mu pindíka pohoním.

luci (Čt, 27. 2. 2020 - 22:02)

Pohoním ? To mu moc nepomůžeš , snad vyhoním , ne ?

Jana (Pá, 28. 2. 2020 - 15:02)

Vyhonit mu ho nemůžu . To by mě Lucka zabila. Smí stříkat jen občas a to za odměnu.

luci (Pá, 28. 2. 2020 - 23:02)

Tak to usilujete o to , aby byl impotentní .

luci (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

To je trestáš oba ? Co na to přítelkyně ?

Jana (Čt, 27. 2. 2020 - 18:02)

Ne. Obě dvě trestame jeho.

Poučený (St, 26. 2. 2020 - 09:02)

Při výprasku na zadek opaskem, důtkami, prutem či hadicí je hlavně důležité, aby měl váš syn dobře ochráněný šourek. Stehna by měl tlačit k sobě a šourek si přidržovat rukama, nebo jej před výpraskem zabezpečit suspenzorem, eventuálně jej opatřit ochranným umělohmotným trychtýřem.

MARIAN (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

Podkladam ho myma kosilema aby si ho nepodrel o stul,kde dostava remenem.

Reklama

Přidat komentář