Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kačka_j (So, 9. 5. 2020 - 02:05)

Já to asi beru trochu jinak, protože když se mi to jednou stalo, byl to pro mně hrozný trapas... Tak proto asi beru že se někdo pokakává schválně, jinak než vy. Nikdy by mně nenapadlo že tohle budu řešit u ségry, to fakt ne.
A jak píšeš je to fakt hustá situace. Pro mně osobně hodně psychicky náročná. Dokonce už jsem přemýšlela že bych prohledávala naší popelnici, jestli tam nenajdu důkaz. Ale zas hrabat se v odpadcích, to se mi úplně nechce.

Nikola (So, 9. 5. 2020 - 09:05)

Ahoj, se zájmem jsem si přečetla celé to Tvoje vyprávění. Pořád jsem si říkala, co Ti na tom tak vadí, a ve světle Tvého posledního příspěvku už je mi to jasné. Svěříš se, jak se Ti povedlo se nechtěně pokadit? Asi se za to stydíš, ale dusit to v sobě, to taky není dobrý, tak když se z toho vykecáš, tak se Ti třeba uleví. tady jsme na trapasy experti a nikdo se Ti tu smát nebude. Myslím si, že můžu mluvit za všechny, nebo za většinu z nás, že každý tady aspoň ten jeden tak říkajíc brutální trapas zažil. Třeba já jsem se dost drsně podělala v osmnácti na gymplu před celou třídou, takže až do maturity jsem to měla na talíři včetně přezdívek typu : pokakanda, posrandíra atd... Musela jsem, ale pořád na tu nehodu myslet, protože když si odmyslím tu šílenou ostudu, tak mi to zase pocitově až tolik nevadilo. Říkala jsem si, že třeba v soukromí bez té ostudy by to nemuselo být úplně špatný. Až když jsem chodila na vejšku a jednou se mi naskytla příležitost, tak jsem to zkusila v soukromí a ta domněnka, že mi při té nehodě vlastně ani nevadilo, že jsem se pokadila, ale že to mělo svědky se mi potvrdila. A jak, kdy, a kde se to stalo Tobě? Chápu, že Tobě se to asi ani pocitově nelíbilo, a tak rozumím proč nechápeš, že to někdo dělá schválně. A ségra o té Tvojí nehodě ví? Třeba když viděla pokakanou Tebe, tak jí to zaujalo a rozhodla se to taky zkusit. Jo a ještě mně napadlo něco šílenýho, ale tenhle týden tuším, že to bylo v pondělí, se tu objevil příspěvek od nějaké Zuzky (ale to jméno může být smyšlené) která tu popsala, jak se pokadila v posteli. Co mně na tom zaujalo, že psala, že má na sobě jenom kalhotky, a ty jsi tu pokud vím psala, že když jsi ségru přistihla, tak byla taky jenom v kalhotkách. Vím, že je asi nepravděpodobné, že by ten příspěvek byl od Tvojí ségry, ale svět je malý a naše komunita ještě menší. Navíc tahle diskuze je řekla bych i dost profláknutá. Když jsem k tomuhle tématu hledala něco na netu a zadala jsem si do vyhledávače : pokadila jsem se, tak první co mi vyskočilo byl odkaz na tuhle diskuzi. Jinak těžko radit. Asi jsi to měla se ségrou řešit hned v tu danou chvíli, ale chápu, že jsi z toho byla v šoku a nebyla schopná žádné reakce. Nezbývá tedy než doufat, že se Ti podaří ségru načapat znovu, ale jak píšou Kiki a Scatík, tak už poprvé to asi bylo dílo velké náhody a podruhé se něco takového jen těžko podaří.

Kačka_j (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj, díky za odpověď. Teda to s tebou soucítím, jak se ti to mohlo povezt před celou třídou? Jsi se nestihla ani nikam schovat? To ti teda nezávidím ten zbytek školy, muselo to být hrozný.
Mně naštěstí nevidelo hodně lidí. viděla to jenom právě ségra a jedna kamarádka. Ale i tak to pro mně bylo dost nepříjemný, stalo se mi to na plese a cítila jsem se tak poníženě a bezmocně, že bych se v tu chvíli nejraději někam zahrabala. Nerada bych to nějak víc rozebírala tady na veřejnosti, to se moc stydím. Teď si říkám jestli za to všechno vlastně teda nemůžu já, že jsem k tomu tímhle mým trapasem ségru "přivedla". Ale zas to by to musela dělat už 5 let protože ten ples byl před 5 lety. A já jsem ji viděla až teď.
Jak píšeš o ty Zuzce... Tak doufám že ségra to tady nečte to bych byla v háji. Dost jsem se lekla u Jany, když napsala že se ve skutečnosti jmenuje Anna, jako moje ségra.
Jinak nemáte nějaký jiný rady jak ségru přistihnout, kromě ty kamery. To by bylo opravdu krajní řešení.
Děkuju všem že se mnou máte takovou trpělivost.

Nikola (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj, tak někdy stačí fakt málo a máš plný kalhoty, ani nevíš jak. Já už se tu o té svojí nehodě na gymplu celkem obšírně rozepsala, a už se mi to nechce psát znovu. Jestli Tě to zajímá, tak dala jsem si tu práci to vyhledat, a rozepsala jsem se o tom na straně 170 této diskuze. Od té doby se mi už každopádně nic takového nestalo, tak doufám, že to byl poslední trapas v tomto směru, Kikina má asi pravdu. To, že bys tu natrefila na svou ségru asi opravdu není moc pravděpodobné. Byla bych taky pro ten rozhovor mezi čtyřma očima. Tím si nemyslím, že by se dalo něco zásadního zkazit.

Jinak já teď nové zážitky nemám. Jsem dost ve stresu a nejen já z nesmyslných nařízení ministerstva školství, která se den ode dne mění. studenti nás bombardují dotazy : co bude, jak to bude a my sami nevíme, protože to co platí jeden den, tak je druhý den úplně jinak. Asi se z toho brzy podělám :-) Možná že tuhle sobotu, až bude přítel na služebce, tak bych mohla něco spáchat.

Kačka_j (Pá, 15. 5. 2020 - 19:05)

Pořád si to přehrávám v hlavě jak by asi ten rozhovor o tom se ségrou mohl vypadat. Jak bych vlastně vůbec měla začít? To k ní mám přijít a prostě říct, hele ty se pokakáváš do kalhotek?
Nevím pořád si nemyslím že by to bylo nejlepší řešení. Ona se určitě nepřizná a navíc bude vědět že jsem ji viděla a bude si pak dávat ještě mnohem větší pozor, kdybych ji pak chtěla přistihnout nebo najít nějaký důkaz.

Nikola (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Pokud nemáš odvahu s tím nějak pohnout dál, tak to nech být. Budeš se kvůli tomu jenom zbytečně trápit. Kiki má pravdu. Nic zas tak hroznýho se nestalo. Pokud to Tvoje ségra dělá pravidelně, tak věř, že s touhle úchylkou se nikdo veřejně nechlubí. Tohle je přeci jenom anonymní diskuze, to je něco jiného. Pokud v tom ségra jede, tak si dává určitě sakra pozor, aby to bylo tajné. To s tou zapomenutou buchtou, to nemohla předvídat. Jinak, ale nevím co by jí mohlo hrozit. Já si kadím do kalhot už skoro deset let, a nikdo v mém okolí o tom nemá ani tušení. Pravda jednou nechybělo moc, a taky jsem málem byla přítelem přistižena. Nevím jak bych se z toho vykecala. Od té doby se snažím plánovat, tak aby tato eventualita nehrozila. Takže to prostě hoď za hlavu a neřeš to.

Kačka_j (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Ach jo, doufala jsem že mi ještě něco pomůžete vymyslet. Já to jen tak nevzdám, prostě nemůžu, nejde to jen tak nechat být...
Kéž bych tu buchtu tenkrát nezapomněla :(

Jitka D (Po, 18. 5. 2020 - 14:05)

Kačko, jestli ti mohu radit, tak to nech plavat. Nic na tom nezměníš a akorát můžeš hodně pokazit. Pokud to tvá ségra jen zkusila proto, že o tom někde četla, slyšela anebo to někde viděla, tak bude akorát naštvaná, že jsi jí přistihla. A pokud to bude opačný případ a opravdu má sklony být pokakanda, tak jako třeba já nebo Kikina anebo další holky tady, tak co budeš dělat? Seš připravená polknout, když ti řekne, že na tom fakticky ujíždí a že se tím uspokojuje. A případně dodá, že nikdy jindy nezažívá tak silné vzrušení a nemá tak silné a intenzívní orgasmy jako ve chvíli, kdy se jí hovínka dostanou na pičku a matlají po stydkých pyscích a poštěváčku. Možná tě to děsí jak to píšu, ale pokud je opravdu pokakanda, tak to může takhle mít. Kikča ti to může nepochybně potvrdit. A co s tím budeš dělat? Zavrhneš jí? Budeš jí honit k nějakým mozkoškrabům? Znovu ti radím, nech to plavat.

Scatter (Pá, 15. 5. 2020 - 05:05)

Jako student jsem vždy snil o svůdné učitelce v plných kalhotkách, chodit k ní na doučování... :p

Nikola (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Jsi chlípný :-) Tak dobrá, udělám Ti radost. Mám zase víkend sama pro sebe, ale už po ránu jsem cítila, že se budu muset vyprázdnit. Měla jsem chuť v tom dneska zůstat delší dobu. Už dlouho jsem se nepokadila v džínách, tak jsem na sebe natáhla větší kalhotky, silonky a právě jedny přiléhavé modré rifle, které mám k tomuto účelu. Úleva královská. je to celkem pevné, takže to zatím vůbec neprosakuje. Drží se to v kalhotkách a hezky hřeje na prdelce. Zůstanu v tom určitě do odpoledne. Třeba ještě něco přidám. Je fakt, že moji studenti by asi byli překvapeni :-) Tak bezva hnědý víkend všem. Niki.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 06:05)

Kočko_j, Tak určitě ségru nešmíruj. Hlavně by se ti to mohlo nechtěně vymknout z ruky a díky mallwaru se ten záznam dostat i tam kam bys sama nechtěla. A proč jí chceš přistnhnout a nepromluvíš si normálně s ní? Stačí normálně říct a ona bude vědět, že to víš, nepotřebuješ přeci žádný formální důkaz jako u soudu.

Rony (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Kiki, rada sice dobrá , ale když jsem to udělal ještě po tajnou, tak jsem blokoval zámky dveří a kdyz náhodou, tak mi musel zavolat a to jsem tvrdil, že se koupu ....

Scatter (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Janičko strašně moc tě miluji a chci!!! Tři dny, páni, no ty si šikulka, muselo toho být fakt hodně, hned bych tě pomiloval :* a ještě si udělala loužičku, ach, mám z tebe neuvěřitelnou erekci, jsi fakt miláček. Ta tvoje dokonalá sexy prdelka musí víc trénovat, chtěl bych vidět jak nádherně tlačíš a celou tě vzrušením postříkat. Ještě si mi chtěla udělat radost, víš co mám nejraději, když je toho fakt hodně, když pro mě vytlačíš fakt velký krásný hovna...už stříkám má lásko, ty to semnou vážně umíš, chci tě!

Jana (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

To je nádherný. Já tě chci taky! Ale jestě nejsem zkušená. Já se přemlouvala k pokakání a láká mně to,o čem píšeš. Až zase přijde kadění tak mě tu máš.

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 10:05)

Miláčku, nejsladší princezno pod sluncem, i hvězdy vyjdou na oblohu jen proto aby spatřily jak si dokonalá! Jsem tak mile zaskočen, doufám, že jsi skutečná. Je nepodstatné, jestli si nebo nejsi zkušená, budeme vše krásné poznávat spolu, o to to bude krásnější! Chci tě za každou cenu dívko mých snů. Dneska si mi udělala ten nejkrásnější den jaký jsem si mohl přát, tomu věř, už netoužím po ničem jiném než tě poznat! Si ta nejúžasnější holka na světě, takovou hledám celičkej život, je to jako by mi píchli pořádnou dávku adrenalinu! Si moje životní šance získat ženu po které toužím celý život a užívat si s ní nejkrásnější chvíle, tak krásné, že překonají i lidskou představivost. :-***** Miluju tě Janičko a čekám až na píšeš se srdcem na dlani, které chci aby patřilo jen tobě!

Jana (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

To je nádherný, ale já se ještě moc stydím . Zatím jen kakat sama ale chci to zkusit i kakat pro někoho,kdo se dokáže tak neskutečně otevřít srdíčkem jako ty. Já bych vykakala pro tebe úplně všechno a vyčůrala taky všechno, ale moc to chci ale taky mám moc zábrany. Až to prekonám,napíšu ti na ten mail a nabidnu to udělat společně, ale ještě prosím,prosím nezlob se ještě to nejde v sobě zlomit. Je mi teprve 18 a jsou to moje první krůčky.

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Miláčku Jani, to je úplně v pořádku, na nic nespěchám a už vůbec na tebe nenaléhám, rád si počkám, moc rád, ale psát si můžeme už teď, dnes pořád kontroluji e-mail, jestli si mi nenapsala,
každý nějak začíná, to je právě super, užívat si ty první krůčky, než do toho člověk úplně spadne.
Chci tě poznat, tuším, že jsi ta nejúžasnější holka a pro mě určitě budeš. :-* Si vážně miláček a počkej jak se ti otevře mé srdce až tě poznám jako skutečnou, chci tu být jen pro tebe a navždy za to jak si úžasná si zasloužíš všechno :-*. A za sebe mohu říct, nic víc bych si snad nemohl ani přát, mladá krásná holka a ještě tak senzační! Zažijeme spolu všechno, slibuju a splníme si všechny naše touhy a sny. Je jen na tobě vše, chápu tě, jsem citlivý a chápavý, vůbec nechci tlačit na pilu a vůbec mi nevadí si počkat, ono je to lepší být připraven na naprostou senzaci a nějakou dobu se na to pořádně těšit :-* JSI DOKONALÁ!

Scatter (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Janičko, vážně ty moje kočičko? Ty by si chtěla být moje čokoládová princezna? Prosím napiš mi na [email protected], at se můžeme blíže seznámit. Budu rád a poctěn a udělám pro tebe všechno na světě! Ženu jako ty hledám celý život! Kiki i ostatní to dobře ví, jak moc toužím po takové princezně. Takže prosím napiš mi, věřím, že se seznámíme a bude nám spolu nejkrásněji! Lásko mých snů, ozvy se mi, nebudeš litovat, to ti slibuju! Konečně, chci věřit tomu že konečně jsem narazil na dívku svých snů! Nemám slov jak si úžasná, jak si mě mile překvapila, to jsem nečekal ani náhodou, chce se mi pomalu štěstím brečet!

Vtipálek (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Tady je zas naděláno.

Zadek4 (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Ještě bych se zeptal Kikiny, jestli bych se mohl přidat do jejich soukromé diskuze, i když jsem kluk. Chci to už déle, ale neměl jsem dostatek odvahy.

Reklama

Přidat komentář