Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Út, 5. 5. 2020 - 13:05)

To je senzace, děkuji Sandro, rád bych tě přebalil.

Sandra (Út, 5. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj, já taky ráda nosím plenky a počůrávám se. Narazila jsem na tuhle stránku a dneska jsem se zkusila i pokakat. Docela zvláštní pocit, když se plenka tam vzadu plní a těžkne. Mám jí na sobě už asi hodinu i jsem do ní čůrala, ale začíná se okolo mně šířit už docela zápach, tak už se půjdu umýt, ale zajímavá zkušenost. Možná to někdy ještě zopakuji.

Zadek4 (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Tak ti to přeji a doufám, že jsi si to užila. Já mám s pokakáváním do plen zkušenosti, ale zvláštní je, že já mám rád jenom kakání do suché pleny. Pleny nenosím, respektive oblékám si ji jen když se mi chce kadit. Někdy do ještě chvilku zadržuji s nasazenou plenkou, ale raději to do ní pouštím hned jak si ji nasadím (od toho ta plena je :D).

Sandra (St, 6. 5. 2020 - 10:05)

Já zatím do plenek jenom čůrala. K Pokakání mi taky chvilku trvalo se odhodlat. Já taky nenosím plenky pořád. Včera jsem to taky pustila do suché plenky. Ráno jsem normálně čůrala na WC, plenka až potom. Když jsem cítila, že se mi chce kakat, tak jsem ještě váhala jestli to provést. Nakonec jsem si řekla, že to jako už nebudu moct udržet. Vzala jsem si přes plenku volnější kalhoty a šla se na chvíli projít ven. Procházka mi rozhýbala střeva a už při návratu jsem to držela jenom tak tak. Jak jsem zapadla do bytu, tak jsem se hned pokakala. Už to bylo neudržitelné. Žiju sama, tak mám na tyhle aktivity klid. Čůrání pak šlo do plenky až později, když chtělo ven ranní kafe. To už docela ztěžkla. Dneska jsem taky v plence a pracuji z domova, ale dneska se mi kakat nechce a tak do ní jenom po troškách čůrám. Třeba se zase někdy v blízké době i pokakám. Jak říkám byl to netradiční a vůbec ne špatný zážitek.

Zadek4 (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Tak ještě jednou ti gratuluji - to sis musela užít, když už to bylo neudržitelné. Jak dlouho jsi v tom zůstala? Pleny jsou fakt dobré v tom, že to vždy dokážou podržet. A to jako že mé výtvory jsou někdy fakt velké. Jak už jsem psal, tak občas přispívám na hovno sk. Můžeš se podívat.

Scatter (Út, 5. 5. 2020 - 07:05)

Zuzanko, moc mi chybíš, plánuješ něco i dnes? Budu na tebe čekat miláčku :* nejraději bych tě píchal a ty bys přitom kakala, ach! Jsem z tebe tak tvrdý!

Tomáš (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Andrejko já bych Tě na rukou nosil a s láskou pravidelně přebaloval. Mít po svém boku takové děvče je pro mě velký sen, za kterým se však nedá jít. Je to fakt prekérka.

Zuzka (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Právě ležím na bříšku, četla jsem si zdejší příspěvky a už taky cítila že by se mi chtělo kakat, mám na sobě jen pevné a těsné kalhotky, začala jsem povolovat prdelku až kousek hovínka vyjel ven malinko ze zadečku a pak zase zpátky, pak jsem zatlačila víc a dost velký hovno se mi napasovalo do kalhotek, vytlačila jsem i zbytek, je to zajímavý pocit, mám kalhotky pěkně nafouklé a pěkně to hřeje až na pulince, možná si to pak ve sprše udělám, jsem sama doma v pokoji, až vstanu půjdu opatrně, aby mi ta hovna nevypadala na zem. Snad jsem potěšila zdejší kluky ;)

Scatter (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Jsi božská Zuzi, moc bych tě chtěl pokakanou lásko!

Zadek4 (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Krásné, udělala jsi mi radost. Jen škoda, že to nešlo do plínky. Ta je spolehlivá, vždy to tobře udrží, mohu doporučit. Přeji ti, aby sis to užila. Jsi tam ještě?

Scatter (Po, 4. 5. 2020 - 14:05)

Co se děje že se nic neděje? Holky kakejte!

Andrea (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Vidím, že někteří tady si ty plíny opravdu umí užít. No mě by to asi v rovině těch tady popisovaných hrátek moc nebralo. Asi bych se dost styděla, takhle před svým partnerem zkaděná, že by mě dával dohromady, ale tak proti gustu... Stačí mi, že ten můj mi to toleruje a nijak to netahám do našeho vztahu. Samozřejmě, že teď co nemám ty problémy co v pubertě, tak si taky takovou cílenou nehodu umím užít, ale pořád u mě v tom nošení plenek převažujou ty praktický důvody. Beo, jestli jsem je opravdu potřebovala nebo ne je diskutabilní. Je to řešení který celej problém jenom zamaskuje, ale nevyřeší. Jak jsem na konci tý osmičky přišla zase podělaná ze školy, tak máti jenom konstatovala : to je dobře, že máš ty plenky a neodnesly to zase kalhoty, ale že já jsem s nervy úplně v kýblu. Ve škole za pokakandu a otloukánka třídy to už jí bylo fuk. Možná, že by stačilo kdyby měla trochu citlivější přístup, ale jak tady radil návštěvník Kikině ohledně tý antikoncepce, tak i moje zkušenost s doktory je taková, že pracují na objednávku koncernů vyrábějí léky a zdravotní potřeby a podle toho to taky vypadá. Vaše dcera má problémy se zácpou? Tak jí dejte projímadlo. No jo, ale ona se po tom vždycky pokadí někde mezi lidmi! No tak jí dejte plenky a hotovo. No a máti jenom slepě důvěřovala a ani nad tím nepřemýšlela. No to už je naštěstí za mnou. Jsem ráda, že jste mě s Kikinou přiměly se z toho vykecat. Nikde a nikomu jsem to ještě takhle otevřeně na sebe nevyklopila, tak všichni užívejte zbytek víkendu, ať už děláte cokoliv.

Rony (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj Andreo , jedině, že když to máš přez doktora jako pomůcku, tak z zpravidla je to na recept, který je dotované. Na druhou stranu, jsou další mnohem horší věci.

Malčik (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Helejtese hovnaři, maserte si pod sebe v posteli vrstvu, co vás vynese až ke stropu a o ten strop se vám rozprcne hlava jak zralý jebák.

Kamča (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Ahoj všem (a zejména pokakandám), sleduji toto fórum dlouho (Kikina mě zná), ale přispívám až teď. Je skvělé, že jste tu otevření a dodáváte odvahy ostatním. Není třeba se za to stydět, ikdyž většina lidí si myslí asi opak. Prostě dělejte, co máte rádi, je to v pořádku. Samotnému mi trvalo dlouho (už je mi přes 40 let) než jsem si to přiznal, že v tom jedu taky. Začínal jsem s úmyslným počůráváním a ani plenky mi nejsou cizí (zejména v zimě v MHD, teplo v kombinaci s úlevou je skvělé).

Romano, šokovala jsi mě informací, že to o tobě vědí tví rodiče a nemají s tím problém. To je pro mě nepředstavitelné! Jen tiše závidím, jaké máš skvělé rodiče. I to, jak jsi odvážná, že jsi jim tohle dokázala na rovinu říct :)

Kiki, český trh je v tomhle slabota. V Německu se dají sehnat pro dospělé s nádhernými dětskými motivy, navíc i potažené vrstvou, která neproteče.

Andreo, Beo a všem dalším, co jste měli nehodu se svědky. Jako představa, že se mi tohle stane před svědky s ostudou, je vzrušující. Ale právě jen jako představa. Žít v tom, když ti to pořád někdo připomíná a děti umějí být kruté, dovedu si představit, jak byste to z hlavy sobě i ostatním nejraději vymazaly. Bohužel, hodně lidí je rádo za neštěstí druhého. Asi proto, že mají jistotu, že se nikdo nebude smát jim...

Scatter (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Tak to má být, paráda, mě je taky přes 30, tak mladou kočandu bych bral hned :)

Eliška (So, 2. 5. 2020 - 13:05)

No dneska když jsem se ani v deset hodin neměla k tomu abych vstávala tak přítel nakoukl do ložnice. Asi ucítil ten zápach já dělala, že spím určitě byl překvapený, protože jsem nic neavizovala dopředu. Nakonec přišel k posteli pohladil mě po vlasech a pronesl : tady se nám asi někdo pokakal tak co s tím uděláme? A já zkroušene jako že mi něco uteklo do plínky a teď se stydím a jsem tak paralyzována že se nemůžu sama umýt. Ujal se své role jako chlap došel pro přebalovací podložku kterou mi dal pod zadeček. Viděla jsem už jak ho má v boxerkach fakt velkýho a jak ho to vzrušuje rozlepil mi plínku a dostal asi přímý zásah tím zápachem ale to mu zjevně nevadilo. Konstatoval že jsem tedy opravdu hodně pokakaná a bude muset přiložit ruku k dílu. Většinou při tom spotřebujeme tak čtvrt balení vlhčených ubrousků. Když mi vytřel důkladně zadeček a další příslušné partie tak už mu stál a tak jenom rychle sbalil tu kakací pohromu to tašky. Já jsem mu stáhla boxerky a hned ještě na té přebalovací podložce jsme si to rozdali. No byla to rychlovka byl tak nadržený že se udělal prakticky hned a já chvilku po tom. Už jsem osprchovana a v čisté plence ale dneska už do ní můžu pouze čůrat a mám zakázáno se zase pokakat. Tak doufám, že to ráno bylo všechno :) venku je ošklivo tak kam chodit. Asi si spolu budeme hrát zase celý víkend.

Scatter (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

WOW, tak to se moc těším, jsi vážně senzační Janičko :-* už se nemůžu dočkat, věřím, že tu budeš nová vycházející hvězda :), kdybych mohl pozvu tě na parádní oběd nebo večeři, abych to vše urychlil :)). Budeš krásně kakat a já z tebe budu mocně stříkat!

Scatter (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Jsi úžasná Janičko, jen pokračuj :))) Nádhera!

Jana (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Moc děkuji. Udělám to znovu až budu plná.

Reklama

Přidat komentář