Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Út, 28. 4. 2020 - 14:04)

Betty nechceš na prázdniny ke strýčkovi Scatíkovi?, měla by si soukromí na své experimenty a vše po čem bys toužila

Betty (Út, 28. 4. 2020 - 13:04)

Ahoj vespolek. já vím, že některé ty moje dotazy vám asi přišly hloupé. To je tím, že objevuji něco úplně novýho, a vy se tady o tom bavíte naprosto suverénně bez studu. Já si zašla včera do obchodu. Nevím kdo teda tvrdil, že normální obchody s oblečením budou otevřený, u nás tedy ne, ale v hypermarketu oblečení normálně mají. Sice jsem si ho nemohla vyzkoušet, ale tak nějak jsem se trefila. Koupila jsem si dvoje takový ty gymnastický legíny. jedny na ten pokus, druhý zkusím normálně na nošení sportování a tak. Musím říct, že se nosí fakt pohodlně i když jsem v nich teda hodně obtažená a zadek v nich úplně napasovaný. Těším se, až se budou plnit a nafukovat. No já taky na velkou nechodím úplně pravidelně. V průměru tak jednou za tři dny a to je toho potom požehnaně. Dneska by to šlo, ale máma šla do práce až na odpolední, a po ránu už se mi docela chtělo a asi bych to tak dlouho nevydržela, tak holt někdy jindy, možná ve čtvrtek nebo v pátek. A dotaz na Kiki : Ty plenky co používáš se dají nějak diskrétně sehnat? Docela mně zaujalo, jak s Andreou píšete, že se do nich dá totálně pokadit, ale nic se nedostane ven. To bych i docela brala. Ten průjem minule, co se mi dostal úplně všude, to už byl docela mazec. Hlavně očista a úklid pak docela složitý. Ale kdybych si ty plenky měla kupovat v lékárně, nebo ve zdravotních potřebách, tak se hanbou propadnu. Kiki, a myslíš si, že do těch plenek jak píšeš, bych se vešla? Já měřím 169 cm a vážím 53 kilo. Díky za odpovědi a všem přeju fajn den.

Andrea (Út, 28. 4. 2020 - 09:04)

Kikino nejvíc mi asi vyhovují ty klasický Teny plus. Dají se sehnat i v různých velikostech. Já jsem odmala hodně vysoká a taky docela štíhlá. Do těch Drynites bych se určitě nacpala, ale mají slabou absorbci a hned protečou. Na jednorázovou akci sou dobrý, ale když se do nich potřebuju vyčůrat a vykadit víckrát, tak už to nedávají. Trapasů jsem měla spousty, začnu tím, že ještě na prvním stupni ve čtvrtý třídě myslím mi koupila máti krásný bílý přiléhavý skinny džíny který jsem, ale na sobě měla jen párkrát. Jednou ve škole o velký přestávce jsme byli venku když to na mě přišlo. Do školy jsem věděla, že to nestihnu, tak jsem chtěla odběhnout někam do křoví, ale nedala jsem to a strašně jsem se posrala. Po chvilce se pochopitelně kolem mě srotili spolužáci, protože hnědej flek přes celej zadek byl nepřehlédnutelnej. Učitelka zjišťovala co se děje, já stála opodál, slzy v očích a jedna holka to učitelce řekla. To jsme byli ještě ve venkovský škole která měla jenom pět tříd. Když jsme pak přešli do městský školy, tak ta samá holka to tam hned vykecala, takže bezva začátek u nových spolužáků a bylo ještě hůř. Jinak ty bílý džíny se sice nakonec povedlo vyprat, ale jsem je nikdy neoblíkla. Měla jsem v sobě blok a kdykoliv mi padly na oči, tak jsem si hned vzpomněla na ten trapas. Na druhým stupni toho bylo ještě víc. Právě ty Drynites jsem musela na sobě mít několikrát ve škole i se mi povedlo se do nich pokadit, ale o tom zase někdy příště. Já pracovat musím, sedím teď v kanclu a musím vytvářet trochu jiný hodnoty :) Jinak já taky plenky nenosím pořád v práci mám na sobě normálně sukni silonky a kalhotky, ale jsou chvíle kdy se opravdu šiknou. Tak hlavně, že sis to dneska užila. Dávej bacha ať ti na to přítel nepřijde, ale třeba by to vzal v pohodě a nedělal z toho vědu stejně jako ten můj. Tak zatím. Musím končit a jít zase něco dělat.

Bea (St, 29. 4. 2020 - 23:04)

Ahoj Andreo, už jsem tu také psala, jak jsem byla díky rozkecání ve třídě za pokakandu od sedmé třídy. Myslela jsem, že po devítce bude pokoj, ale jedna spolužačka šla na stejnou střední jako já a novému třídnímu kolektivu to řekla. Viděla jsem podle jejich reakcí, že jí to asi všichni uvěřili. Ve třeťáku jsem jim dokázala, že ona má pravdu, protože jsem se opět podělala a to docela brutálně. Tak tyto moje útrapy včetně přezdívek pokakanda nebo posralena se vlekly až do maturity. Tvoji situaci si dokážu dobře představit. Buď ráda, že jsi měla skinny džíny, protože ty to maximálně podrží na zadku a v rozkroku. Mám na ně také postavu, máma mi jich několik koupila a v těchto situacích mě docela zachránily. Musím Ti dát za pravdu, že i u mne ty kalhoty, do kterých se mi povedlo se pokadit, pak vždycky ležely složené ve skříni a neměla jsem odvahu ani náladu si je obléct. Prostě jak píšeš, tak v hlavě nějaký blok. Když bych je měla na sobě, tak bych na to asi moc myslela. Minulý měsíc jsem to zkusila doma schválně, ale nevím, jestli bych to ještě někdy zopakovala. V pondělí se mi začalo chtít cestou domů a bohužel jsem to nedala. Doma nikdo nebyl, tak jsem se stihla dát do richtiku. Jen máma jak přišla, tak se mě ptala, proč peru kalhoty, tak jsem si vymyslela, že jsem si je polila čajem. Dál se už nepídila, tak snad OK. Hlavně, že to neví ségra, protože by se to dověděli děcka, co se mnou chodily do školy i některá ze střední. Kamarádky ani kamarády jsem kvůli tomu také neměla. Pokud jsem něco chtěla, tak jsem dostala odpověď, že s pokakandou se nikdo bavit nebude. Držím palce, aby se Ti nehody vyhýbaly v maximální míře.

Andrea (Čt, 30. 4. 2020 - 09:04)

Ahoj, tak ono zpravidla když se ti to stane nechtěně, tak se vždycky pokadíš úplně brutálně, protože kdyby jsi měla normální konzistenci, tak bys to udržela. Je pravda, že hodně upnutý kalhoty to podrží tam nahoře, ale taky tě úplně nezachrání, když je to řídký a je toho hodně. Jak píšeš o sedmý třídě, tak už mi naskakuje právě trapas číslo dva. Jak jsem přešla na tu druhou školu, tak sice díky tý holce se to vědělo, že se mi předtím na prvním stupni stala nehoda, ale to mě většina těhlech spolužáků při tom neviděla. To se stalo až právě v sedmičce. Měla jsem zase ty zácpový problémy a jednou takhle když jsem přišla ze školy mi máti nařídila vzít si medicínu, že prej se do druhýho dne určitě vyprázdním. No jo jenže vtip byl v tom, že ten den se to jaksi minulo účinkem a ten nepřišel ani druhej den ráno. Dokážeš si asi představit, jak jsem šla do školy vystresovaná, když jsem věděla, že se každou chvíli můžu podělat. Do toho jsme první dvě hodiny psali nějaký testy. Přišlo to už o první hodině. O tom, že si odskočím nechtěla úča ani slyšet asi si myslela že simuluju. Doufala jsem, že v sedě to v lavici udržím, ale nebylo to v mých silách. Za doprovodu prdů a šílenýho smradu se ta pohroma vyvalila do kalhot a holka co se mnou seděla v lavici se na mě jenom s odporem podívala a pronesla : Fuj ty ses podělala. Úča mě sprdla jestli jsem normální, když se v hodině podělám do kalhot a, že jsem to určitě udělala schválně, abych nemusela psát ten další test. Tak jako určitě bych se kvůli tomu takhle ztrapnila před celou třídou... Kráva jedna. Takže nějakej čas se to se mnou táhlo. Pak jsem měla na chvíli klid, protože se povedlo pokadit se i jiný holce u nás ve třídě a tak chvíli poslouchala kecy ona, ale ne na dlouho, protože na konci osmičky se to opět povedlo mě tentokrát cestou z divadla. A jak se to stalo tobě v tom třeťáku? Já mám taky mladší ségru a podařilo se mi se jednou pokadit i před ní, ale ta se mi nesmála. Sama to zažila, když se jí to stalo v létě na táboře. Vůbec myslím si, že každá z nás to aspoň jednou ve vyšším věku zažila a kdo tvrdí, že ne tak kecá. Já už jsem na střední naštěstí měla klid. Nový kolektiv, nová startovní čára, ale hlavně jsem se vymanila z máminy starostlivý péče, když jsem mohla bydlet na internátě a domů jezdit jenom na víkendy. To už jsem měla všechno pod kontrolou a tyhle debilní nehody přestaly. No ty sis vyzkoušela jaký to je dobrovolně i nedobrovolně, což ti dává nadhled a je mi jasný, že kdyby se někomu v tvým okolí stala nehoda, tak se mu nebudeš smát, protože sama z vlastní zkušenosti víš jaký to je. Ty narážky spolužáků taky dobře znám, než jsem vypadla z devítky bylo to peklo. Není moc příjemný když slyšíš jak se dva lidi mezi sebou baví, a dojde ti, že se baví o tobě ve stylu : hele to je ta holka co si pořád dělá do kalhot, takže zcela rozumím. Přeju fajn den bez nehod.

Bea (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

Ahoj Andreo,
moje nehoda ve třeťáku byla tak 15 minut před koncem. Byla to hodina marketingu a strašně protivná profesorka furt ještě zkoušela. Na moje přihlášení mi řekla, že na wc nemůžu, protože bude za 15 minut zvonit a také mě chce u tabule prozkoušet a do přestávky to určitě ve svém věku vydržím. Bylo mě úplně hrozně, za půl minuty jsem byla už u tabule a místo na látku jsem myslela na to, abych se u tabule nepodělala. Nějaké vědomosti jsem i v téhle situaci ze sebe vydolovala, ale při tom se za chvíli ze mne nekontrolovatelně ozval prd, po kterém do kalhotek a kalhot se mi vyvalila ona šílená hmota s občasnými dalšími zvuky. Ta spolužačka, která jim povyprávěla o mé předchozí nehodě seděla ve druhé lavici, tak na mne bohužel viděla a na dotaz profesorky: "Co je s Vámi Beáto?" (já jsem se na odpověď nezmohla) jí odpověděla: Beáta se s prominutím posrala. Aspoň že jí profesorka poslala otevřít okno. Já jsem byla rudá a ještě jsem se klepala. Baba profesorka mi řekla, že jsem zvláštní holka, když jsem schopna si rok a půl před maturitou nadělat do kalhot jak batole. Chci se Tě zeptat, jak ses zmiňovala o plenách do školy. U té písemky se ti to povedlo do kalhot nebo jsi měla plenu? Začala jsem o nich uvažovat po mé pondělní nehodě, pokud by se to někdy brzo zopakovalo, tak aby nebyla zase složitá očista - teda praní. Na školní srazy nemám odvahu jít. Dnešní den byl fajn bez nehod a i jinak byl docela dobrý. Tobě také fajn dny.

Scatter (Út, 28. 4. 2020 - 08:04)

Já bych si taky klidně a rád zaplatil,s tálo by mi to za to samozřejmě :) Super Kiki, škoda že jen jedeš v limitovaném režimu teď :D ale aspoň si odpočinou legíny a kalhotky, myslím si, že bys patřila k jejím největším spotřebitelům, ještě donedávna :) pěkný den všem čokoládovým princeznám

Kikina (Út, 28. 4. 2020 - 08:04)

Tak vidím že o víkendu jste to tu pokakali docela slušně tak já se přidám. My jsme byli s mým miláčkem na jedné vypůjčené horské chatě. Taky jsem kakala venku v přírodě ale souřadnice nedám :0) k tomu co se tu řešilo tak zácpa to je takový klasický dívčí problém taky jsem ho občas měla a jako že mám dobře vypracovaný trénink zadečkových partií abych to kakání uměla vyvolat když jsem úplně plná a nechce to jít ven ale občas fakt nic jinýho než medicína nepomohlo. No týden nekakat to je mazec já mám rekord pět dní to bylo v té nemocnici taky mi tam vyhrožovali že jestli se nevykakam tak do mě nacpou medicínu no nakonec jsem se tam po těch pěti dnech zkakala tak dokonale že už to nebylo potřeba :0) já teď náhodou kakám docela pravidelně a něco jako je zácpa teď vůbec neznám. Poslední půl rok co mám změněný režim nechodím do práce a cpu se vším možným a navíc jsem musela začít brát antikoncepci tak jsem jednak deset kilo přibrala a chodím teď vesměs kakat obden a naučila jsem se to hlavně po ránu. Není Nad to začít den příjemnou úlevou :0) no a občas mě i něco prožene tak jako dneska kdy mě po ránu vzbudily tlaky v bříšku zkroutila jsem se v postýlce a jenom jsem pronesla směrem k příteli že budu mít asi střevní potíže a odebírám se do koupelny ať mi dopřeje soukromí. Cestou tam jsem se stavila u sebe v pokoji a rychle na sebe natáhla plínku a jak jsem vpadla do koupelny tak jsem si konečně mohla ulevit a všechno pustila do ní. Jako nestane se ze mě plenkova pokakanda natvrdo do oblečení je to stejně nejlepší ale musím uznat že ta plenka má svoje výhody. Hlavně když člověk potřebuje snadný úklid a utajení celé akce. Třeba dneska jsem měla fakt vydatný průjmik a pustila pořádnou tekutou nálož takže jsem byla vydatně zkakaná a zároveň při tom ta plenka nic nepustila ven všechno zůstalo v ní a nic neprosaklo takže musím uznat že v tomhle směru jsou dělané fakt dobře. Už jsem čistá plenka vyhozena a vše utajeno. Od května už bude mít přítel zase dopoledne kancl tak to budu mít možnost zase udělat do kalhotek a trochu si to užít. Dneska to byla jenom taková rychlovka. Andreo jaké plínky používáš? Ty klasické pro dospělé? Ty jsem ve formě pár reklamních vzorků zkusila ale i vzhledem ke své postavě jsem si v nich připadala dost nepřirozeně. Když to řeknu natvrdo tak jako stará bába co neudrží moč. Já mám radši huggies dry nitesky ty jsou sice primárně pro holky do 15 let a 57 kilo ale já i přes to že jsem přibrala tak se do nich pořád vejdu sice jsem v nich trochu natěsno ale aspoň ta plínka drží a nezklouzava a to ani tehdy když je úplně plná. Navíc se mi na nich líbí že to nejsou úplně klasický plínky ale spíš takový vycpaný kalhotky a jsou v pěkném dívčím designu. A pochlubis se jaké nehody jsi měla ve škole? Jestli se teda nestydíš o tom mluvit. Chápu že jestli to bylo ve vyšším věku tak to bylo blbý být před spolužáky za pokakandu. Betty super vidím že do toho jdeš naplno ano legíny si určitě kup jako kakací oblečení jsou opravdu velmi vhodné :0) jenom tak dál akorát bacha nebydlís sama a tak hlavně důkladně a opatrně plánovat! No a Rony je mi jasné že hodně holek z těch videí se pokakaly protože jim za to někdo zaplatil ale dají se najít i takové které si to nepokrytě užívají a nemusí nic předstírat ale ty jsou pravda v menšině a opravdová pokakanda tělem i duší si to hezky užije v soukromí a nepotřebuje aby jí při tom někdo točil. Tak hezký hnědý týden všem! Kiki.

Rony (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Kiki, mě se to právě líbí nejvíc přímo do těch kalhotek a punčošek, proto jsem zabil dvě mouchy naráz a ty pl.kalhotky si beru až přez ně, To pak taky něco dokáží zadržet než protečou, jen pro inspiraci

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 14:04)

Ahoj Kikino, promiň mi několik možná trochu hloupých dotazů: Jakou polohu si zvolila? Sedla jsi si v té plence na záchod, nebo jsi byla ve stoje? Jak to, že ten svůj pokoj nemáš společný s přítelem? Když jsi plenku vyhazovala, vyklepala jsi nejdříve maximum do záchoda, nebo jsi ji vyhodala tak jak byla? Jak dlouho jsi v tom vydržela? Jaká to byla konzistence? Byl to přímo vodový průjem, nebo ještě kaše? Jak často kakáš normálně a jak často se pokakáš, byť jde o rychlou akci? Převažuje alespoň to pokakávání? A víš, že ti ta antikoncepce nejspíše škodí zdraví? Neuvažovala jsi o zdravější alternativě?

Kikina (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Návštěvníku bylo to celkem akutní takže jsem si nemohla moc vybírat kakací polohu. Jak jsem zapadla do koupelny tak už to šlo všechno do plínky vestoje. Byl to takový ten kašovitý průjmik ve dvou vlnách co doslova vyletí ze zadečku z kalhotek se obvykle hned dere ven a docela dost smrdí. Byla jsem v tom asi patnáct minut pak patnáct minut na očistu. Dýl jak půl hodiny jsem v té koupelně být nechtěla přeci jenom je to trochu risk když nejsem sama doma. Plenku i s obsahem jsem zabalila do igelitky a hodila do popelnice kde jsem jí přikryla ještě dalším odpadem. Jinak my se svým klukem máme velký dům takže v něm máme mimo obýváku kuchyně a koupelny i každý svůj pokoj ve kterém máme každý své věci a přítel i pracovnu a pak máme společnou ložnici ve které spíme a jeden pokoj je ještě neobsazený ten by do budoucna mohl být dětský jak jsme se domlouvali takže tak. Jak jsem psala v tom včerejším příspěvku tak teď kakám celkem pravidelně obden a zpravidla po ránu a pokakáváni teď určitě nepřevažuje. Tohle byla první akcička po skoro dvou týdnech. Holt teď v dubnu co pracoval z domu a byli jsme skoro pořád spolu těch příležitostí bylo minimum ale teď v květnu už to zase snad aspoň jednou v týdnu což je taková moje norma půjde. Jo a k té antikoncepci jestli poradíš něco lepšího než prášky? Já mám v tomhle málo zkušeností tohle je můj první vztah a jako úplně do sebe chemii cpat nechci ale ochranu zatím potřebuju. S kondomem jsme se s přítelem shodli že je to takové umělé a neosobní neuspokojuje nás to ani jednoho a děcko jednou určitě chci ale bude mi 23 takže si chci ještě užívat svobody a myslím si že na dítě mám tak ještě pět let čas. No nic snad jsem odpověděla na všechny dotazy. Budu se ještě chvíli povalovat v postýlce ale dneska jsem hodná bříško po včerejšku už klidný a kalhotky čistý :0) tak pěkný den! Kiki.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

Tak pokud jde o tu antikoncepci - nejlepší je snad asi symptotermální metoda. NENÍ to stará a nespolehlivá kalendářní metoda (počítání dnů). Tato metoda je zcela přirozená, bezplatná a neškodná vůči životnímu prostředí a měla by být spolehlivá i pro ženy s nepravidelnými cykly a vyžaduje snad jen si pravidelně měřit teplotu (myslím, že možná sledovat i jiné faktory) a být ochoten(na) být cca 5 dní (spolehlivě předvídatelných) v měsíci zdrženlivý na klasický sex. Bohužel o tom kolojí různé dezinformace, že je to nespolehlivé, ale podle mého názoru jsou jejich šiřiteli především ti, co mají zisk z prodeje antikoncepce a poté možná i ti, kteří těmto lžím uvěří. Myslím, že bát se nemusíš. Osobně doporučuji zeptat se googlu na frázi "symptotermální metoda", nebo doporučím se podívat i na konkrétní stránky www (tečka) lpp (tečka) cz S kým ale rozhodně nedoporučuji se o tom radit je gynegolog, který ti antikoncepci předepsal, to podle mého názorů není nezaujatá osoba, mj. i z důvodů výše naznačených. Tak hodně štěstí.

Scatter (Po, 27. 4. 2020 - 12:04)

Rád bych tě viděl Terko, moc rád a nejen to...

Terka (Ne, 26. 4. 2020 - 20:04)

Taky vás po nějaký době zdravím i já si dnes dopo naplnila kalhotky ráno jsem splácala kde co a vyplatilo se jinak tlačit pevný hovno je nuda to mě nezajímá nejlepší to je fakt nevydržet a nejlíp aby vás někdo viděl

Nikola (Ne, 26. 4. 2020 - 19:04)

Zdravím vás holky i ostatní. Vidím, že Scatter tu pořád vytrvale loví pokakandy :-) No nedělej si hlavu, nejsi tu jediný mezi vesměs mladším materiálem. Taky už mi bylo třicet, naštěstí ještě ne tak dávno. Jinak už jenom krátce, žádné nové zážitky teď vesměs nemám. Momentálně spíš naše univerzita řeší, že nám vláda nařídila znovu zahájit výuku, ale nikdo nám už neřekl, jak to má v praxi fungovat, takže teď řeším trochu jiný problémy. Kikino, díky za uznání, já rozhodně nemám potřebu si tu nic vymýšlet, píšu tady své reálné zážitky... Ano pravda, občas něco třeba trochu přibarvím, ale základ je vždy pravdivý, tak jsem ráda, že to oceníš. Zdravím Tebe i všechny ostatní.

Scatter (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

Jsi moc úžasná, škoda že nemůžu být já tvůj přítel, já bych to uměl jinak ocenit! Skvělá, senzační, třikrát si mi dnes udělala radost! Na škole bych byl tvůj nejlepší kamarád, že já neměl v životě na takovou princeznu štěstí.

Andrea (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

Zkousela jsem vsechno mozny, ale jak se to ve me zablokuje tak nic krome projimadla nepomuze. Jako chtela bych chodit pravidelneji nekdy je to fakt peklo. Neni o co stat, ale doktorka mi rekla, ze lepsi uz to nebude, tak s tim holt musim zit. Horsi to bylo kdyz jsem byla mladsi. To me vzdycky mama naladovala projimadlem a ja se zpravidla vzdycky zesrala nekde na verejnosti kdyz to prislo v nevhodnou chvili na nevhodnym miste. Nekolikrat jsem se pokadila ve skole takze jsem mela prezdivku posranek a nikdo se se mnou nechtel kamaradit. Nastesti mam tolerantniho pritele ktery o mych problemech vi a nevadi mu to. Zaroven mu to ale ani nic nerika a tak kdyz mam akci detoxikace tak holt spim sama ve svym pokoji a on to vi ze tam asi zrovna lezim uplne zkadena ale nestara se o to. Myho bejvalyho toho i plenky braly a libila jsem se mu v nich, ale toho bralo jenom moceni do nich. Kdyz me jednou pristihl pokadenou tak se tvaril trochu rozpacite. No uz me ten naklad v plence zacina docela svedit a po stranach uz trochu prosakuje snad uz jsem vyprazdnena tak se z toho pujdu vysvobodit. Tak diky za pokec a az budu mit zase nekdy akci detoxikace tak sem zase zavitam :)

Rony (Ne, 26. 4. 2020 - 13:04)

Tak to také znám,jezdím do EU a většinou jdu až zase doma,prostě mám v sobě nějaký blok, pět dní nemusím a pak si to doma užívám.Je pravda, že se mi to líbí...

Scatter (Ne, 26. 4. 2020 - 10:04)

Je úžasné to neřešit Andy, ani si neumíš představit s jakou láskou bych tě přebaloval a užíval si to, tvojí očistu a všechno, každá chvilka s takto nádherně zesranou dívkou by pro mě byla svatá. Jinak to s tou zácpou to ti nezávidím, chodím na záchod pravidelně každý den, to Kiki taky vydrží i několik dní bez WC, ale týden no páni to už je vážně doba. Asi by se našlo i řešení, nějaké hrátky s prdelkou, neuvažovala si někdy pomoct tomu tak že se něčím pěkně protáhneš, osobně moc miluji videa s tématikou kdy se ženy análně uspokojují třeba pěkným umělákem a přitom se krásně zeserou že musím stříkat. Myslím, že by tak šlo spojit příjemné s užitečným. Posílám pusinku na tvůj čokoládový zadeček krásko

Scatter (Ne, 26. 4. 2020 - 10:04)

Andy děláš mi fakt radost! Ty si tak šikovná nezbedná holka, si tak krásně zesraná a užíváš si to že se stejně zase musím udělat z tebe jak si úžasná. A Betty chápu tvojí zdrženlivost nicméně s Kiki jsem v kontaktu už delší dobu a ta ti jistě řada potvrdí že jsem skutečný milovník pokakaných slečen schopný pro ně udělat první poslední. Gratuluji ti k tvému lesnímu kakání, to by byl nejlepší úlovek místo chození do lesa na houby a borůvky hledat překrásná hovínka nádherných holek, to by mě asi bavilo a snažit se uhodnout jaká překrásná sexy prdelka ho tam vytlačila. Taky když jsem byl hodně mladý bohužel a na holky ještě moc nemyslel tak v lese se sestřenkou jsem byl a taky šla kakat, sice jsem se nemohl dívat, nicméně posléze jsem si nenápadně šel prohlédnou její hovínko, byl to úctyhodný macek, jenže jak říkám tehdy jsem byl kluk pod 10 let, takže mě ještě nenapadlo situace využít a pěkně si užít.

Reklama

Přidat komentář