Reklama

Fetish seznamka

Milan (Po, 4. 8. 2014 - 15:08)

Na seznamce jsem se seznámil díky www.fetishdating.cz, je to jednoduchá seznamka kde najdete lidi se společnými zájmy. Doporučuji

Norek (Pá, 7. 3. 2014 - 15:03)

Sháním holku která by se mnou prováděla facesitting,sex mít nutně nemusím.Jen chci aby si to ta holka či žena pořádně užívala,nejlepší by byla plnoštíhlé a nebo plnější postavy.Na věku a vzhledu nezáleží.Kde bych takovou mohl regulérně najít?Nehledám dívku za peníze a nebo dominu ze salonu,jen obyčejnou holku která preferuje tuto sexuální praktiku.Nejlépe z MS kraje.

Fetish lover (Pá, 7. 3. 2014 - 14:03)

Zdravím, velmi potřebné...Www.fetishdating.cz

martin (Pá, 7. 3. 2014 - 14:03)

Zdravím všechny příznivce...Ahojky. Jestli hledas nekoho na fetish nejlepe asi www.fetishdating.cz najdes tam spostu dobrych lidi milujici fetish

Biermaster (Ne, 12. 12. 2010 - 17:12)

Drahé slečny, drahé ženy, nenašla by se mezi vámi dobrá duše, jenž by se slitovala nad mým utrpením a stala se mým zdrojem pořádně propocenejch ponožek. Prosím, prosím ... moc trpím. Mě je 28 a jsem z Pardubic. Z důvodu maximálního utajení pouze osobní předání v Pardubicích. [email protected]

dulcik (St, 24. 11. 2010 - 20:11)

Konečně téma, na které čekalo asi mnoho lidiček. Ujíždím na vysokých podpatcích a dlouhých nehtech. Rád se seznámím s lidmi podobného zaměření.
[email protected]

poslusnaTV (Po, 15. 11. 2010 - 13:11)

Zdravím všechny příznivce...Ahojky , to je velmi pěkné a zajímavé téma. [email protected]

václav klaus (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

ahoj..nabidka stale plati?...ano

transvestita (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

Zdravím všechny příznivce...ahoj..nabidka stale plati? svatebni a plesove saty jsou uzasne...rad vymenim obrazky a podobne..o)
marek
[email protected]

haircut@centrum (Út, 31. 8. 2010 - 20:08)

Je mi 39 let, mladšího vzhledu a hledám přísného otce (šéfa), který by mně nechal ostříhat vlasy nakrátko do ztracena. Předtím můžu dostat i lehčí výprask. Hledám další, kteří by to také chtěli zažít. Ústecký kraj/ Teplice

Otec Zdeněk (Pá, 8. 1. 2021 - 22:01)

Doporučil bych ti navštívit můj kostel ;) Jsem kněž, který hledá zlobivého chlapečka, ketrého můžu vyzpovídat.

......... (So, 13. 2. 2010 - 00:02)

Zdravím všechny příznivce...Nechavam kontakt [email protected]

Rotator (So, 9. 1. 2010 - 23:01)

Zdravím, velmi potřebné téma. Mám na mysli fetiš-nefetiš a tím jsou dámské kozačky. Líbi se mi, hlavně černé na vysokém jehlovém podpatku když se zařezávají do lýtek. Je v tom jistá panovačnost a i méně atraktivní žena v nich pro nás, co se jim kozačky líbí získává body.Někdy se až přistihuji třeba v tramvaji ža si vymslím příběh k těm kozačkám.. Ale to už je z jiného soudku..Sečteno podtrženo kozačky jsou fenomén doby a vzrušují a jsou lákadlem na muže.

pavel (So, 13. 4. 2013 - 11:04)

Hledám ženu nebo dívku která by měla nasobě
sílonový pracovní plášt a stříhála mě a já
bych si při tom honil najdese nějaká.

fetish střihaní (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

Ahojulenky už dlouho hledám holku která by byla ochotná jít dohola najde se tu nějaká která by to chtěla pokud ano ozvěte se na tel722411499 nebo na [email protected] děkuji

sebastien (Ne, 30. 12. 2012 - 14:12)

Hledam elegantni zenu nad 40 let v kostymku a kozackach ktera me necha postarat se o jeji boty, zpusob necham na Vas, budu potosen pokud se mi nejaka dama ozve. Praha. [email protected]

dravec (St, 30. 5. 2012 - 20:05)

Ahoj mám rad pouzite damske kalhotky popovidame si otom ktera zena chce abych ji je cichal?Udelem něco na oplatku!Pis:[email protected]

Simona (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

ahoj mám zajem ti prodat svoje spodní prádlo napiš mi na fb (Simona Kocajova)

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Mám zájem.Kolik ti je?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 04:03)

Tvoje psyché utrpělo od kédra tvrdý zásah. Tvé snaze psát za kedra uvěří jenom zmrd jako jsi ty.

Reklama

Přidat komentář