Reklama

Fetish seznamka

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 00:01)

Zdravím vás tady všechny ,

příznivce fetiše i ty kteří odvrací oči při podobném tématu.

Já sama žiju 5 let s přítelem který je "ujetý" na podpatky. Oba máme za sebou životní zkušenosti. Sama za sebe můžu říct že sem ještě nepoznala tak oddaného člověka. Všechna ta pozornost kvůli pár minutám . Když si vezmu nějaký botičky ať už doma , venku nebo v práci.
Vím že sem pro něj Ta jediná na světě. Bohyně. Stačí si vzít podpatky,  mini nebo punčochy před televizí ...když kouká na nějaký blby finále Ligy Mistrů...a jde nosit uhlí klidně ve dvě ráno. :))

Sama můžu říct že při milování rada nosím spodní díl plavek, a s botičkama si připadám velmi sexy....aspoň mi to dává přítel najevo. Oproti předchozím vztahům muzu říct že sem nezažila nic hezčího. Je to úžasné prožití té exploze energii. 

Celé to začínám psát z   důvodu vyjádření pochopení těch stydlivých , nevysvětlitelných myšlenek ....které se vlečou kolikrát až do konce života.
Já sama sem "ujetá" na plavkovinu. S přítelem si to oba užíváme vzrušení v podstatě kdekoliv. Když oba víme co tomu druhému dělá dobře ..velmi vám to okoření zivot a vzpomínky o nádherné zážitky.
Takže všem" Ujetým " přeji.... Jen do toho!!!!!! Nestyďte se ,prožijete ten život plněji.

láďa (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Krásná zpověď a hodně společných prožitků vám přeju do nového roku ,jen škoda že je ve společnosti tolik úchylů co odsuzují věci o kterých nic nevědí a jen ukazují prstem na okolí jak je špatné ale v diskusi nedokážou říct jedno slušné slovo.

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Číhají jak pavouci...mne si už ale nevšímají.

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Neřekl bych, že jich je až tolik. Je tu jich jen několik, co trollují a kradou identitu.

láďa (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

No tak ty tu asi vystačíš tak za 20 úchylů a trolluješ taky vesele jak jsem tak koukal.Nemáš nějakou psychickou poruchu,třeba schízu?

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Proč se mne snažíte stále přesvědčit, že jsem úchyl a troll? Nejsem ani jedno z toho!!

láďa (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Nikdo nepřesvědčuje,stačí vidět a číst.Tragikomické třeba je jak druhé osočuješ z trollování a sám trolluješ.Ale jak jsi nemocný tak to vlastně ani nevnímáš.To tak u některých těžších případů bývá.

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Zase lžeš. Neosočuji, jen konstatuji.

láďa (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

Jsi ideální pro působení v politice.Tam si taky ty zmrdi vše "ohnou" pro svůj účel a mají jen svojí pravdu a když je někdo usvědčí ze lži tak to otočí proti druhým.Jsi skutečný psychopat,to je bez debat a diskuzí.Už nemá cenu se s tebou o čemkoli bavit.

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

Ale no tak Láďo...vždyť o nic nejde, Bavme se o fetišech.

láďa (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Krásná zpověď a hodně společných prožitků vám přeju do nového roku ,jen škoda že je ve společnosti tolik úchylů co odsuzují věci o kterých nic nevědí a jen ukazují prstem na okolí jak je špatné ale v diskusi nedokážou říct jedno slušné slovo.

Tom (So, 9. 1. 2021 - 00:01)

Hledám někoho,kdo mě přivážeke kříži a bude ponižovat ! Nebo i více. Jsem ze středočeského kraje. Kontakt: [email protected]

sweatpants69 (Po, 5. 10. 2020 - 11:10)

Jsem muž 47, mladsiho vzhledu a hledám slečnu či ženu, kterou by stejně jako mě vzrušovalo sportovní oblečení: teplákové či šusťákové soupravy, trenýrky sportovní či na spaní, flanel, zmní budnda ...
Miluju výlet do přírody v takovém fetiši. Mám hodně volných měkkých parkourových tepláků super barev. Najde se nějaká milá úchylačka, která by ráda společně masturbovala přes příjemné tepláčky atd. Značka slušnost: seznámení třeba nejdřív někde na kafi ... Napište na: [email protected]

Ludmilka (Pá, 14. 8. 2020 - 16:08)

Hledám ženu nejlépe holičku které vzrušuje stříhání vlasů nošení silonových pracovních plášťů a šátkové zástěry. Mě to taky vzrušuje holičství dámské kadeřnictví nošení silonových pracovních plášťů šátkové zástěry a stříhání žen dohola.

Karel (Út, 4. 8. 2020 - 13:08)

Hledam divku,slecnu nejen na eroticke dopisovani,ale take na vazni a trvali vztah.Pokut mas chut,ozvi se 43 letemu z Prahy 10 a proberem vsechno co te [email protected] Tel:728690204

Reike (Út, 4. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj, hledám ženu/slečnu na vážný vztah ve věku 27-33 let s průměrnou výškou asi 176 a váhou pod 70kg ze středních Čech (spíše severně od Prahy). Jsem štíhlý, sportovně založený, klidný, optimistický, hodný, tolerující. Nekouřím a ani moc nepiji. Jsem trochu introvertní typ. Mám rád přírodu, hory, zvířata. Neumím sice moc vařit (nejsem v tom dobrý), ale třeba mě to naučíš :) A mohl bych pokračovat...

Bohužel ke všem kladným vlastnostem mám i ty méně kladné (jak pro koho). Rád bych našel slečnu/ženu, která by byla opravdu tolerantní a které by to nevadilo nebo by se jí to naopak líbilo. Jsem trochu vůdčí typ (v tom dobrém slova smyslu), ale po stránce sexu, milování, jsem spíše submisivní a jsem radši, když mě žena zneužije k potěšení svému. Neodmítám milování ani z pohledu dominantního muže, ale ta druhá varianta mě vzrušuje více. Dalo by se říct, že v sexu nemám žádné zábrany, můžeme zkusit cokoliv.
Druhá věc je, že mám rád silonky, kozačky, leginy, tílka, a další uplé věci. Při sexu mě to více vzrušuje a rád bych aspoň doma něco z toho nosil a nechci, aby ses na mě koukala skrze prsty. Normálně ven bych chodil nějak "slušně", to se zase neboj, že bych ti dělal ostudu :)

Chtěl bych zase zažít lásku s ženou, která by mě brala takový, jaký jsem. Chápu, že vzhled je pro všechny důležitý, ale mě jde spíše o tu vnitřní stránku. Pokud s někým chci žít, tak po 30 letech nebude stále vypadat tak sexy a přitažlivě jako nyní. Samozřejmě vzhled taky hraje roli, ale citová stránka je pro mě důležitější.

Budu moc rád, pokud mi napíšeš. Můžeme se prvně jen psát, abychom se lépe poznali. Jen bych rád, aby si to brala vážně, něž jenom nějaké dopisování. Můj email: [email protected]

Jan (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Ahoj,
hledám ženu, která má ráda botičky, silonky, foot-fetish a vše kolem toho. Napiš na [email protected]. Praha.
Jan

(St, 3. 6. 2020 - 22:06)

Hledám ženu menší postavy do 46 let.
Na footfetish schůzky bez narušení vztahů.
Budu Tvé nožky milovat a rozmazlovat.
Také přítelkyni na posezení u kafe.
Vše po domluě,hranice respektují.
Nehledám klasický sex.Mám malé M.
Já 48/166.Jsem férový a to samé bys měla být i Ty.
Nehledám zlatokopku,ani tu co hraje za peníze divadlo.
Více po e-mailu.Nejlépe JI,HB,HU,PE a okolí.
Mobilní vý[email protected]

(St, 3. 6. 2020 - 22:06)

Hledám ženu menší postavy do 46 let.
Na footfetish schůzky bez narušení vztahů.
Budu Tvé nožky milovat a rozmazlovat.
Také přítelkyni na posezení u kafe.
Vše po domluě,hranice respektují.
Nehledám klasický sex.Mám malé M.
Já 48/166.Jsem férový a to samé bys měla být i Ty.
Nehledám zlatokopku,ani tu co hraje za peníze divadlo.
Více po e-mailu.Nejlépe JI,HB,HU,PE a okolí.
Mobilní vý[email protected]

Roman (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

No to jsem asi já....

Reklama

Přidat komentář