Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

To se bude dokola vracet a ten, co je uzdravený, může být zase zpátky nemocný, virus se reaktivuje. Ať mi nikdo neříká, že tohle je přírodní virus. Neznám chřipku, z které se vyléčím a do pár týdnů se ta chřipka reaktivuje. Je to píčovina. Je to prostě nepřirozené. Oni do toho viru nastrkali od všeho trochu. Jako pejsek s kočičkou dělali dort. Proto se ten virus tak divně chová. Je to hybrid různých nemocí, páč je to složené dokupy z různých virů.

to se bude dok… (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

I přestože 93letá obyvatelka pečovatelského domu v izraelském městě Beer Ševa byla minimálně dvanáctkrát negativně testována na přítomnost nového koronaviru, než jí po prodělané nemoci pustili z nemocnice pryč, netrvalo dlouho a byla zpátky, nyní bojuje o život, napsal izraelský zpravodajský portál Ynetnews.

Seniorka byla jednou z nájemnic zařízení spravovaném pečovatelskou službou Mishan na jihu města, kde zemřelo na nákazu novým koronavirem nejméně 14 lidí. Žena byla jednou z prvních pozitivně testovaných, v současnosti ji vnímali jako plně zotavenou.

„Během svého pobytu nevykazovala pacientka žádné příznaky nemoci covid-19,“ sdělil personál z Wolfsonovy nemocnice ve městě Cholon. Dle doktorů byla pacientka kvůli vysokému věku negativní dvanáctkrát z celkového počtu čtrnácti testů, než byla ze zdravotnického zařízení propuštěna. Výsledky pocházely ze tří různých laboratoří. V Izraeli, stejně jako v České republice, člověk běžně potřebuje na odchod z nemocnice minimálně 2 negativní testy po sobě.
Nicméně po návratu 93leté pacientky do domu s pečovatelskou službou se u ní do pár hodin projevila vysoká horečka. Byla vzata do jiné nemocnice ve městě, kde ji opět testovali pozitivně na koronavirus.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ackoliv-byla-93leta-izraelka-12krat-negativne-otestovana-musela-s-potizemi-do-nemocnice-reaktivace-t.A200428_172926_ln_zahranici_ele

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

To je prostě průser, když někdo si myslí, že je v pořádku, morálně zcela na bodě mrazu, škodu způsobenou za sebou nevidí, dokonce si myslí, že je duševně v úplně richtiku. To je vývoj! Projdi si svoje komentáře za pár měsíců zpátky, cos tu psal pod přezdívkama Mima, Tony, Touha, ale i Rakato. Připadá ti to morálně v pohodě? Jenom proto, že tě nikdo nechytí? Ty nejsi kluku vůbec v pořádku. Potřebuješ pomoct, aby tě ty blbiny z tý palice někdo hodně rychle vyhnal.

Pro mrtvičku (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

V Jižní Koreji má 222 pacientů COVID-19 znovu poté, co se z něj vyléčili. „Můžeme se na to dívat jako na reinfekci nebo na reaktivaci viru,“ uvedl pro stanici al-Džazíra lékař Roh Kyung-ho. A právě rozdíl mezi těmito dvěma slovy –⁠ reinfekce a reaktivace –⁠ by mohl být klíčem v globálním boji proti nemoci COVID-19. ------- mít opakovaně covid 19, znamená mít opakovaně mrtvičky. Tony je nezvěstný, je pravděpodobné, že bude nezvěstný i Toli. I když je zatím schovaný pod stolem a na nákup posílá manželku.

Pro mrtvičku (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Je jí 33 let, byla zdravá, ale teď utrpěla těžkou mrtvici, jejíž příčinou byl koronavirus, a tak se o­ ní tento týden bude psát v prestižním lékařském časopisu New England Journal of Medicine. A je jednou z mnoha.
Američtí lékaři používají výrazy jako „šok“, „šílenost“ a „extrémní překvapení“, když popisují svá zjištění, že virus neničí mladé lidi zápalem plic, ale mozkovou příhodou. Jde o třicátníky a čtyřicátníky, kteří nejsou věkově ani zdravotně ve skupině, jíž by mělo něco takového hrozit. Ale když je s mrtvicí přivezou, testy odhalí, že jsou i pozitivní. A obvykle žádné příznaky necítili.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-koronavirus-mrtvice-mozkova-prihoda-nakazeni.A200427_195527_zahranicni_mama?zdroj=top

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Na tvých příspěvcích je dobře vidět, že nemáš žádné zkušenosti. Musíš informace čerpat z internetu, kolikrát pochybné. Nemáš ani zkušenosti s lidmi. Děláš se mírumilovným a přitom škodíš lidem jen tak pro zábavu, protože se nudíš. Nevím co se u tebe vyvinulo, ale tady si zakrněl. U mě jsi harant. Když to čtu, jako by to psal patnáctiletej kluk, těžce ovlivněnej dobou. To je teda vývoj, nechat se manipulovat a ještě šířit svoje zvrácené postoje.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

"Normální holky jsou u mě - všechny nevražedkyně" ....tohle jsi napsal. Chápu, pak ti došlo, žes napsal volovinu a teď to okecáváš. Nemusíš, teď už to nespravíš, ale příště napřed myslet, až pak psát.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Petr Tomek je tlustá plešatá nula. Reprezentovat ateisty neumí, v jakékoli diskusi v rádiu, na youtube vyhoří. Je jak zpomalený film, pozdě mu věci dockvakávají. Anebo vůbec. Nyní si usmyslil, že každý příspěvek bude podléhat jeho schválení.

Takto pohřbili KD - křesťanské diskuse. Cenzrura je jako rakovina. Nejen že zničí diskusi, ale zničí nakonec i toho, kdo s ní začal.

To je ale vůl, ten Tomek. Ostatně stal se z něho sluníčkář, to taky o něčem svědčí....

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Jirko Jirko, ty seš tu mnohem častěji než já, tak pozor, co píšeš. Já mam období, kdy na netu nejsem vůbec a pak kdy jsem hodně, to podle práce nebo dovolené atd. - Zatím a někdy. Jestli mě toužíš tak moc vidět, tak na Granu někdy nebo na Osacru. STačí, když si přečteš něco od "Multinicka" alias Antitheisty či Azazela atd.... ostatně je i hezky vidět, jak jsem se vyvíjel. Třeba na I-ateismu. Můžeš tam hltat mou minulost. Vím, že tě to zajímá. Čauky :)

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Tak to tě zklamu, já na tyhle diskuze vůbec nechodím, a nezajímá mě jak se jaký anonym vyvíjel. Jestli trpíš nějakou utkvělou představou, že se o tebe někdo zajímá, nic ti nebrání založit si fan klub nebo tak něco. Nepopírám a uznávám, že po stránce komické se vyvíjíš dobře :-/

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Oproti vražedkyni je normální skoro každá žena. Neberu mentálně retardované atd.. :)

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Měl bys psát víc rozumem než emocema. Kdyby ses seznámil s nějakou holkou a ona by ti řekla, že hlavní náplň jejího volného času je spamování nesmyslů na sociální sítě, kradení nicků a že to dělá i v práci, protože se nudí, považoval bys jí za úplně zdravou? Slovo normální, neznamená zdravý, na to pozor. Je iks příkladů, kde to můžeš vidět. Pro tebe je teda žena v pořádku když bude obcovat se zvířaty, hlavně, že není vražedkyně? Tvoje názory by mohli zajímat nějaké odborníky. Na tvém místě bych nebyl tak sdílný.

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

"Takže ty vlastně tvrdíš, že normální je každá žena, která není vražedkyni" Ne, já tvrdím, že oproti vražedkyni je normální... :)

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Ne, já se prostě v práci nudim :)

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

Tím bych se moc nechlubil.

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Pro Jirku Hvězdouna: tomek prý bude schvalovat komenty, to bude asi zábava....

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Jak tak čtu tvoje příspěvky, ty žiješ hodně diskuzema, viď. Že se snažíš realizovat spíš ve virtuálním světě, než v tom skutečném, by se dalo s trochou empatie ještě pochopit, ale ten způsob tý realizace sis zrovna šťastně nezvolil.

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Normální holky jsou u mě - všechny nevražedkyně, neříkám průměrné, ale normální v tomto případě ve vztahu k tobě

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Takže ty vlastně tvrdíš, že normální je každá žena, která není vražedkyni. Fajn, takže žena koprofág je podle tvých měřítek v normě, žena zoofil je podle tvých měřítek v normě, žena nekrofil je podle tvých měřítek v normě.... A kdyby ses seznámil s nějakou holkou, jak poznáš, že není vražednice? Kdyby ses do ní zamiloval a ono ti po letech řekla, že někoho zabila, co bys udělal?

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

A je tu s námi, náš přímluvce a utěšitel - Duch svatý. Svědkové Jehovovi tuto skutečnost popírají, učejí, že Duch svatý byl pouze v historii, že současných lidí se to už netýká, ba co více, považují Ho za pouze jakousi neživou Boží energii. Ignorují tak mnoho částí Bible. Může být rouhání popření Božství Duchu svatému? Jestliže Ježíš mluví o jediném neodpustitelném hříchu, který je právě rouhání proti Duchu, kdo pak by Duch byl jiným, když ne Bohem. Není snad psáno, že Bůh je Duch? A není snad Bůh svatý? Tedy pak je jasné, že Duch svatý je Bůh.

Reklama

Přidat komentář