Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Normální (Ne, 23. 5. 2021 - 16:05)

a co to mění na faktu, že je to debilita a ty jsi ovce?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 16:05)

A v čem chodíš ty, když tady cpeš každému ta moudra a nepovažuješ se za ovci?

jiřa (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Jak je chcete předělat jedině vykastrovat .

bláža (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Zkrotne i když mu koupíte leginy a tanga

Kláža (Po, 10. 5. 2021 - 16:05)

Nezkrotne...

Dita (Po, 3. 5. 2021 - 13:05)

Mě se zase líbí styl sissyboy.

Xxx (Po, 3. 5. 2021 - 13:05)

Dobrý den Paní Dito a máte také k tomu dominantní povahu ?

Dita (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

Rozhodně si nemyslím, že bych měla dominantní povahu.
Ale můj přítel se občas rád převléká do ženského oblečení a sluší mu to, takže v něm mám nejen přítele, ale i kamarádku. :)

Eliška (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

A nosí přítel dámské oblečení jen doma, nebo i venku?

Dita (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Venku nosí jen pod kalhotami občas kalhotky a silonky, ale jinak si realizuje svoje potřeby jen doma.

Luděk (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Závidím Vašemu příteli, že má takhle tolerantní partnerku, opravdu musíte být skvělá žena.
Spousta jiných by tohle nerozdýchala, což bohužel vím z vlastní zkušenosti....

Dita (Čt, 13. 5. 2021 - 10:05)

Já myslím, že respektování zálib či potřeb partnera, pokud nejsou tomu druhému na obtíž nebo ho nějak neohrožují, je jednou ze základních součástí fungujícího vztahu.
A tohle rozhodně není nic strašného nebo ohrožujícího, takže nevidím jediný důvod proč by mi to mělo vadit.
Kdyby ano, tak už bychom spolu dávno nebyli.

Martin (St, 28. 4. 2021 - 15:04)

Já jsem se rád oblékal za holku v dětství a nikdo mě nenutil, dělal jsem to sám protože jsem chtěl být jako moje nevlastní starší sestra kterou jsem moc obdivoval a která byla můj velký vzor.
Byla na mě vždycky moc hodná a chránila mě, dokonce na sebe několikrát vzala vinu za průšvihy které jsem způsobil já.
A když jednou zjistila, že jsem jí vzal oblečení, tak se na mě nezlobila, ani to na mě neřekla rodičům, naopak mě v tom podporovala a dokonce i mamku přemluvila aby nedávala pryč její starší oblečení které už jí bylo malé abych ho mohl nosit já a odůvodnila to tím, že to dá mladší sestře její kamarádky ze školy. Moc rád na to vzpomínám a dodnes jsem rád, že mám tak skvělou empatickou ségru.

D. (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Velmi krásně napsáno.

Tom (Čt, 22. 4. 2021 - 21:04)

Tyhle mužatky nemám rád.
Když se kluk obleče do šatů, tak se okamžitě spustí kolem hysterie, zato holka se může chovat i oblékat jako kluk a jak vidno, vše je OK.

Janina (Pá, 23. 4. 2021 - 09:04)

Souhlas, tyhle tomboys také moc nemusím...

Eva (Po, 17. 5. 2021 - 14:05)

Já ten styl zase miluji. Džíny s dírama k nim mikinu s kapucí a bomber bundu, pro mě naprosto skvělé.

Honza (Po, 3. 5. 2021 - 08:05)

A mně se naopak tomboy styl líbí.

Jan (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Já jsem to měl podobně, sestra a samé holky v příbuzenstvu a i okolí. Od mala jsem nosil oblečení po holkách, podle fotek. Vím, že jsem nosil spodní kalhotky. Přes léto zejména u babičky, kde byla i sestra a další příbuzné, většinou v šatech za tepla bez spodního prádla při ochlazení v kombinaci s punčocháčema, jako i holky. Vím, že se nad tím nikdo nepozastavoval. Vydrželo mi to asi do 13 let, bez následků.

pavel (St, 21. 4. 2021 - 16:04)

Ahoj tohle jsi snad snad viděl u nás když jsem byl každé prázdniny u babičky ........ jen s tím rozdílem že jsem každé prázdniny trávil se sestřenicí která byla o 3 roky mladší a naše bábi nedělala rozdíl ani ve večerním společném koupání , neboli mytí nás obou .To že jsem chodil věčně buď jenom v kalhotkách a nebo jen v samotném tričku bylo naprosto normální , když bylo chladněji tak jsme oba dostaly silonky a krátké tričko .Ovšem při koupání buď na písáku a nebo na zahradě Věruš / sestřenka/ dostala vždycky kalhotky a já byl nahatý i když byli poblíž nějací dospělí lidé , ale byl jsem takhle zvyklý a můžu říct že mi to opravdu nevadilo - mimo to asi to bylo tím že jsem vypadal vzhledem ale i dole cca o právě ty tři roky mladší takže nahaté koupání ještě ve třinácti u mne bylo normální . Dodnes se pamatuji že jsme jeden čas s Věruš nosily stejnou krátkou sukýnku / doma a občas i na zahradě.Dneska je 18 a když si na to vzpomenu tak se jen usměju a říkám si že jsem zažíval vlastně krásný dětství.Nicméně se přiznám že čas od času v kalhotkách chodím i teď .

Reklama

Přidat komentář