Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Holky a dokázaly byste vypít své čůrání? Je hodně léčivé.

Aneta (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Musím na oběd a ozvuse pak ze Svojanova, signál tam je celkem dobrý.

Aneta (Pá, 24. 4. 2020 - 11:04)

To sim už nepamatuju,možná maličko,protože se mi čůrání spustilo najednou jak jsem si kalhotky a kalhoty stahovala. Holky čůraly jedna taky hned jako já a druhá taky hodně,ale až když chviličku byla na bobečku. Dnes tam asi nebudou, jezdí jedna z Jestřebí a druhá z Brna.Jsou o dva roky mladší než já.

Pulec (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Tak to jo a jak se máš dneska

Aneta (Pá, 24. 4. 2020 - 11:04)

Ráno ne,ale jak jsme byly loni na hradě večer,tak jsem měla pak strach a chtělo si mi tak čůrat,že jsem si chvilku pipinku držela a pak hned čůrala a holky se přidaly a čůrala hned taky se mnou.

Pulec (Pá, 24. 4. 2020 - 11:04)

A co gatky zůstaly suhé nebo jsi si je trošku přičurla

Aneta (Pá, 24. 4. 2020 - 09:04)

Jsem vyspinkaná a vyčůraná dobře . Pojedeme do Svojanova a tak tam budu čůrat venku. Mam bílý kalhotky silonky a kalhotky,ale vezmu si do tašky i sukni na převlečení.

Pulec (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Jj Svojanov tam sem byl na škole v přírodě a co byla jsi ráno plná

Aneta (Pá, 24. 4. 2020 - 11:04)

Byla plná hodně a čůrala jsem taky hodně. My jezdíme na Starý Svojanov ,kde máme po babičce dům a zahrádku a je tam hlavně v létě hezky. Máme tam taky hrad a ten je hodně tajemný a mám ve Svojanově dvě kamarádky ,jteré tam taky jezdí odjinud a děláme na hrad výpravy, jednou jsme tam byly i večer a zkoušely jsme najít nějaký strašidla,protože tam prý straší. Nikoho jsme neobjevily ale chtělo se nám z toho čůrat a tak jsme se hned cestou zpátky vyčůraly.

Pulec (Pá, 24. 4. 2020 - 11:04)

A musela jsi si držet pipinku ted někdy před čuráním

Pulec (Pá, 24. 4. 2020 - 09:04)

Dobré ráno jak jste se vyspinkaly holky všechny

Jana Hrušková (Pá, 24. 4. 2020 - 08:04)

Mám na sobě růžový kalhotky a sukni a venku budu čůrat přes den.

Martin (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Šikovný holky. Přidájí se další? Těším se na Anetku a Janu.Ještě spinkáte?

Pissík (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Hezký, děvčata,super,jen tak dál!

Klára (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Taky dobré ráno, už jsme vzhůr a abyly jsme už od pěti hodin. Niki se chrula a vzbudila mně a že povídá se jí chce čůrat ale ,že se bojí na záchod sama. Přemýšlela jsem, že ji přiznám ten nočník,ale nakonec jsme vstaly, vzala jsem jí za ruku a šly jsme spolu na záchod , bála se jít,ale na pipinku si mezi nožkama tlačila rukou a bylo jasný,že potřebuje hodně a hned a já ji samozřejmě nechala jít první. Niki byla nejistá i na záchodě a přemýšlela jestli sundat kalhotky a tak jsem ji je rychle sundala já a říkám, tak a honem čůrej.Nejprve jí z pipinky nešlo nic a řekla, mně se chce hodně moc ale nejde to,ale za okamžik z ní vytryskl najednou silný proud a čůrala opravdu jako,když je plná a musí hodně. Ona potřebovala opravdu hodně,ale nemohla tím strachem rychle pipinku uvolnit, ale pak už to bylo dobrý a já se vyčůrala taky hodně, ale normálním proudem a neměla jsem to zablokovaný. Pak už jsme nespaly a jen se pelíškovaly, povídaly a mazlily. Mně se Martino nic nezdálo a Niki taky prý ne, tak si ten první sen třeba odbydu s Liborem tady. Mamča byla trochu nejistá večer a nabízela se,že za námi přijde spinkat taky do vedlejší místnosti,ale uklidnily jsme jí,že je to vpořádku a teď jsme jí daly zprávu,že přijdeme na snídaní domů .A pak pojedeme na chaloupku a tam se moc těším.

Martina (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Tak jsem ráda, že jste to vpořádku zvládly to první společné dobrodružství. Já v cizím prostředí taky chodím blbě na záchod a taky mi to nejde hned ikdyž bych byla plná k prasknutí. Jednou jsem jela vlakem na Moravu a ve vlaku mi vůbec nešlo.Věděla jsem, že musím,že to nevydržím do konečné, ale taky ikdyž jsem měla močák přeplněný a normálně bych skončila počůraná tak tady na záchodě mi to nešlo čůrat všechno naplno ale pak jen pomalu a žádný velký čůrání najednou to nebylo ikdyž jsem se mohla předtím počůrat,jak jsem musela. Užijte si krásný víkend na chaloupce./Pozdrav všem z polabí!

Martina (Pá, 24. 4. 2020 - 06:04)

Holky já jsem napjatá, jaká byla noc v novém domečku? Hezké ráno přeji.

Jetroub (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Je to divný, mohli by napsat aspoň větu. Radim se tady rozplýval nad holkama a básnil o Zanzibaru a najednou nic.

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Veroniko a Radime ,proč jste zmizeli? Stačí jen pár vět na vysvětlení. Díky. Jestli vám to klape tak jen dobře.

Šišmiš (Čt, 23. 4. 2020 - 21:04)

Já myslím, že se Niki bude bát na záchod a že to na poslední chvíli pustí do nočníku, jinak se počůrá. Asi to nebyl ještě dobrý nápad,ale zase bude tady třeba hezký čůrací příběh. Dobrou noc holky, nic ve zlém, jen si tak přemýšlím.

Reklama

Přidat komentář