Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 22. 4. 2020 - 23:04)

Ve tvém věku bych byl mokrý už než by dochcala. Dnes už je to pro mne jen zajímavá vzpomínka a tady zajímavé čtení s mokrým koncem.

Návštěvník miloš (St, 22. 4. 2020 - 22:04)

Viděl jsem chcát holku odpoledne mezi chatkama. Krásný proud z pod zadečku. Nevšimla si mně ,byla tady ke mně asi tak kolem 23 let. Myslel jsem na to a četl zde vaše příběhy a udělal jsem se z toho.Protože je mi 16 a holku nemám zatím.

Martin (St, 22. 4. 2020 - 20:04)

Určitě to tak udělej a děkuji za krásný čůrací momentky . Hezkou dobrou.

Martina (St, 22. 4. 2020 - 19:04)

Klárko a ty bys to zvládla nechat takhle narychlo doma Nikolu? Ty bys smutná nebyla? Souhlasím,že to časem nastane,ale opravdu opatrně. Vy jste na sebe neskutečně navázané což je moc krásný,ale taky zranitelné. Třeba ji tam ze začatku ber taky na noc do toho jejího pokojíčku a ona si zvykne lépe. Tak hodně štěstí a na chaloupce vám bude asi nejlépe zase všem.

Klára (St, 22. 4. 2020 - 20:04)

Martino určitě by to bylo pro mne taky složité, jen jsem to nenapsala a myslela jsem vic na ségru a její pocity aby nebyla smutná. Ten tvůj návrh je dobrý a mám to v plánu jí to nabídnout . Probereme to. Jdme se pelíškovat, Pa.

Klára (St, 22. 4. 2020 - 19:04)

Máme nasázený kytičky u nového domečku, a hlavně hodně růží a mečíků a později tam dáme jiřinky a další. Ještě jsme s Liborem prošly celý domeček a i s Niki a Libor mi nabídl,že zůstane a že můžeme tady spolu poprvé spát v novém a tak jsem souhlasila a mamča by mi to i dovolila a NIki se netvářila nijak smutně ale nakonec stejně Libor musel odjet kvůli zítřejší práci,protože mu zavolal otec a pojede s otcem brzy ráno někam za Semily s projektem. Plánovaly jsme čůrat s Nikolou taky na čas ale nakonec to necháme na ráno,protože se oběma chtělo i kakat a tak jsme si každá došly poprvé v novém domečku na záchod na velkou a tak to zkusíme ráno nebo jestli se vzbudíme v noci,tedy jestli na to v noci vzpomeneme. Mamča mi před chvílí ale řekla,že Niki byla smutná doma, protože nevěděla, že Libor odjede a myslela si že tam s ním zůstanu,protože jsme se šli ještě projít a já se vyčůrala ale jen málo,protože jsem moc nepotřebovala,ale mazlili jsme se spolu v autě a jemu se to brzy povedlo se vypustit,protože jak mne viděl čůrat tak byl natěšenej ale nespojili jsme se do pipinky ale jen se mi vypustil na nohu a do ruky,ale to nevadí. Mamča chce opět v pátek jet na chaloupku a tak se zase s Liborem uvidíme a vypelíškujeme pořádně i přes pipinku. Teď jsem se byla podívat na ségru a je u sebe a něco si tam skládá z puzzle a smutná není. Ještě to musím nějak promyslet,protože mamča říkala,že byla uplakaná,ale už neplakala,když za ní přišla. Bojím se,že by to ještě nezvládla tu změnu najednou a probulila celý večer. Půjdu za ní a probereme to, ale ještě půjdeme do koupelny a do sprchy, protože máme od té práce zaprášený vlasy a nohy a vůbec,abychom do pelíšku byly svěží.

Jana Hrušková (St, 22. 4. 2020 - 17:04)

Čůrala jsem 38 vteřin a držela jsem to co nejvíc. Nejdřív jen čůrala hned ale málo ale hned pak jsem už čůrala hodně z pipinky.

Pulec (St, 22. 4. 2020 - 18:04)

A co na poslední chvíli jsi šla

Návštěvník (St, 22. 4. 2020 - 15:04)

Ti blbne pc nebo je to chyba serveru.

Martin (St, 22. 4. 2020 - 15:04)

Krásný holky, jen tak dál. Čůrejte a pište sem.

Martin (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Krásný holky, jen tak dál. Čůrejte a pište sem.

Martin (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Krásný holky, jen tak dál. Čůrejte a pište sem.

Martin (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Krásný holky, jen tak dál. Čůrejte a pište sem.

Pulec (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

A co holky je vám taky vedro Jako mně

Klára (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Jsme na domečku a Libor už jede. Čůraly jsme na dvourku z druhý strany a já to měla asi jako Aneta,hodně rychle a Niki taky,ale čůrala ne tak prudce. Čas jsme si tedy neměřily nikdy ale zkusíme to taky,až budeme plný.

Aneta (St, 22. 4. 2020 - 12:04)

Já jsem čůrala 26 sekund a taky hodně,ale mě to šlo rychle z pipinky a hodně proudilo a ak jsem byla asi rachlejší

Pulec (St, 22. 4. 2020 - 12:04)

A na poslední chvíli jsi šla s rukou na pipince

Aneta (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Nešla,ale musela jsem honem rychle,jen jsem si stáhla kalhotky,hned to šlo z pipinky a čůrala jsem prudce na zem

Pulec (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Kalhotky suhé

Aneta (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Ano,ale hned jsem čůrala jako když potřebuju na poslední chvíli hned a hodně.

Reklama

Přidat komentář