Reklama

Trapasy,trapásky,trapásečky:)Podělte se o ně:)

Návštěvník (Út, 26. 5. 2009 - 21:05)

Tenhle se mi stal před 60 lety, ale dodnes si ho pamatuji. Byli jsme celá třída na lékařské prohlídce, úplně do naha. Když jsem se začínal oblékat, řekla mi sestřička, ať se dooblékám v čekárně. Poslechl jsem a k velkému obveselení spolužáků a spolužaček jsem vyšel ven prakticky nahý a pomaličku se začal oblékat. Byl jsem tehdy tak nevinný, že jsem nechápal, proč se mi všichni smějí.

Anonym (Út, 26. 5. 2009 - 19:05)

Předevčírem jsem vypil čaj ze Sény a včera si sedím odpoledne v práci u PC, prdnu si a sedím dál, ale cítím jistý zápach a po nějaké době i podivné vlhko ve svých kalhotech. Takže jsem se zvednul a šel na WC, sundám kalhoty, spodky, sednu na záchod a vidím, ze mám průjem po celých spodkách a trochu chycenou i vnitřní stranu kalhot. Docela drsný.. Takže jsem se to snažil nějak umejt aspoň z těch kalhot, spodky hodil do koše a šel se omluvit šéfovi, že se mi udělalo nevolno a musím domů. Naštěstí měl pro mě pochopení. Ani nevíte lidi, jak jsme se cítil, myslel jsme si, že snad všichni kolegové se na mě dívají a že "to" i cítí v ovzduší, já upaloval jak o život. Nikomu bych to nepřál..

Johny (Po, 11. 5. 2009 - 01:05)

Náhodou drsná story :o) u toho bych chtěl bejt.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 00:05)

si ale debil!

petr (Po, 11. 5. 2009 - 00:05)

Tak ja teda taky jeden kratky ale vystizny. Jednou jsem v exe v Praze nakupoval obleceni a najednou jsem uvidel otoceneho zady ke me meho kolegu a velkeho kamarada z prace. Tak jsem potichu sel k nemu vyskocil jsem a dal mu peknyho lepaka se slovy nazdar kriple! On se otocil a ja zjistil ze je to nekdo jinej 2metry vysokej 100kilovej chlap! Ten moment jsem zjistil ze umim docela rychle behat !

petr (Po, 11. 5. 2009 - 00:05)

Tak ja teda taky jeden kratky ale vystizny. Jednou jsem v exe v Praze nakupoval obleceni a najednou jsem uvidel otoceneho zady ke me meho kolegu a velkeho kamarada z prace. Tak jsem potichu sel k nemu vyskocil jsem a dal mu peknyho lepaka se slovy nazdar kriple! On se otocil a ja zjistil ze je to nekdo jinej 2metry vysokej 100kilovej chlap! Ten moment jsem zjistil ze umim docela rychle behat !

petr (Po, 11. 5. 2009 - 00:05)

Tak ja teda taky jeden kratky ale vystizny. Jednou jsem v exe v Praze nakupoval obleceni a najednou jsem uvidel otoceneho zady ke me meho kolegu a velkeho kamarada z prace. Tak jsem potichu sel k nemu vyskocil jsem a dal mu peknyho lepaka se slovy nazdar kriple! On se otocil a ja zjistil ze je to nekdo jinej 2metry vysokej 100kilovej chlap! Ten moment jsem zjistil ze umim docela rychle behat !

mirek (Út, 5. 5. 2009 - 18:05)

http://priznejse.cz/Priznani.aspx?id=36 :D

mirek (Út, 5. 5. 2009 - 18:05)

http://priznejse.cz/Priznani.aspx?id=36 :D :D

Radka (Pá, 27. 2. 2009 - 08:02)

Já Zuzce a Martinovi docela věřím, protože jsem jednu holku viděla, jak se jí to stalo. Lidskému tělu někdy neporučíš. A tato rubrika je přece o trapasech, tak je to na správném místě. Radka

Otec Zuzky a Ma (Pá, 27. 2. 2009 - 08:02)

Poradila jí to jedna známá, že to má napsat někam do trapasů. Klidně si klepej na čelo, jiní lidé mají pochopení. Kdybys studoval psychologii (tak jako ta její známá), tak bys na to měl jiný názor.

marold (Čt, 26. 2. 2009 - 15:02)

jojo, Zuzko-Martine. v tom případě jsi uchylák, když ti pomohlo, že si ted lidi klepou na čelo. Tak to dej do zpráv a udělej rekonstruci a vyléčíš se uplně.

Zuzka (Čt, 26. 2. 2009 - 14:02)

Trapas to byl strašný, tak jsem se chtěla svěřit a to mi psychicky pomohlo. Chlubení to nebylo, to bylo jen konstatování. Za tu ostudy se stydím a ne že bych se chlubila. Konec. Čiao

Lucka V. (Čt, 26. 2. 2009 - 13:02)

to jste tedy zajímavá rodina, když se chlubíte tím, jak se poděláte na ulici a řešíte, jaký to byl smrad. Nevěřím ti ani slovo, vyžíváš se v tom, psát nechutné fantazie, to je evidentní.

Martin (Čt, 26. 2. 2009 - 10:02)

Lucko, ten svůj trapas psala ségra. Ona netvrdí, že v hypermarketu nejsou WC, naopak píše, že si trochu ucvrkla, zbytek se jí podařil zadržet a normálně se vymočila na WC. Až když byla x zastávek od hypermarketu, tak stála s kamarádkou na rohu dvou ulic, kde naní příšlo náhle kálení a stal se tento trapas. Tak se již uklidni, my se s Tebou už bavit nemíníme, když si myslíš něco o úchylácích.

Lucka V. (Čt, 26. 2. 2009 - 09:02)

Martine, tak to jsi psal ty? v každém obchodním domě je wc, tak přestan psát své uchylné fantazie, humusáku.mě se toto opravdu nestane, možná až budu senilní-

Martin (Čt, 26. 2. 2009 - 09:02)

Lucko, táhni někam. Jsem brácha Zuzky a bohužel přišla v takovým stavu domů. Tak klídek, stát se to může i Tobě.

Lucka V. (Čt, 26. 2. 2009 - 08:02)

zuzka není zuzka, ale nadržený hovnofil zuzák

Honza (Čt, 26. 2. 2009 - 07:02)

Zuzko, jseš prase.

co.rine (Čt, 26. 2. 2009 - 00:02)

Dojeli jsme s přítelem k restauraci na večeři-a tam zavřeno-malovali.Přítel vlezl do auta a ujížděl mi,až mě to naštvalo a upláchla jsem zpět k hospodě a schovala se u ní(za výstupkem vchodových dveří).Zatímco kroužil někde vzadu za hospodou a hledal mě,vylezli ti dva malíři,já za nima ticho jako pěna,nejdřív si jeden prdnul div nevyrazil dveře,pak se dali do čůrání-zakončili opět mohutným prděním,pak se otočili-já záchvat smíchu jako blázen,a myslela jsem ,že se propadnou obě strany:)

Reklama

Přidat komentář