Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jozef (Pá, 15. 5. 2020 - 23:05)

Ma niekto z diskutujúcich skúsenosť z korkačmi Bochtex. ???.

Ward (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

Doporčuji fotogalerii na "Bosky a naboso". Snadné umístění, rychlá dostupnost, dlouhá tradice a množství různých fotek i ze zahraničí. Navíc je to tematicky příbuzné, takže se nikdo nebude divit nebo to odmítat či kritizovat.

Pavel (So, 16. 5. 2020 - 08:05)

Moc fotek v korkáčích není - Téma "Bosky a naboso v korkáčích" by to mohlo změnit a ti co to uvidí možná rádi přidají svoje.

Markéta (Pá, 15. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj, omlouvám se, nechodím sem, ale asi budu, baví mě číst o tom jak nosíte korkáče. Nevěděla jsem, že jsou korkáče od Cobry pro většinu z vás neznámé, já mám už druhé a vlastně bych jiné ani nechtěla. Pídila jsem se teda u manžela kde je bere a kdo je ten Cobra (jmenuje se Roman) ,nevím jestli je to vhodné to sem psát, ale je to prý milovník korkáčů na ženách a po nehodě zůstal na vozíku. Před pár lety začal ve své dílně vyrábět krásné barevné korkáče. Všechno ručně šije a používá pravé kůže a nejlepší materiály. Podle manžela korkáče vyladil k dokonalosti a já si to myslím také, hlavně se nerozbijí, nic nepraská a hrozně dlouho vypadají jako nové. máme pár fotek co Cabra posílá manželovi jaké vyrábí a jsou tam i ty moje, tak bychom mohli třeba vytvořit nějakou galerii na rajčeti a dát sem odkaz, ale asi by se ho musel manžel zeptat. Když bude zájem, tak sem napište, manžel říkal, že i vy by jste se mohli pochlubit nějakejma fotkama vašich korkáčů( no jo ,je to úchylák:-))

Áda (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Dnes si od rána korkáče užívám, nemusím do práce, tak budou skvěle zahřáté a pleskat celý víkend. Markéto, stejně taky ten můj úchylák za deset let společného života ze mě udělal korkáčovou fetišistku a dnes jsem mu za to vděčná. Pro ty nádherné pocity a vším s nima spojené to přece stojí za to. A jestli ti nedělá problém posílat fotku a pochlubit se nožkama v kokráčích a napsat sem, patříš do této skupiny, mě to taky baví a chytlo. Vychutnáváš si korky, které budou určitě výjmečné.

Pavel (So, 16. 5. 2020 - 08:05)

Když jsi tuto diskuzi našla, jak píšeš, že jsi díky manželovi kokráčům úplně propadla a prožíváš s nimi nepopsatelné pocity, které miluje a prožívá většina z nás, budeš na tuto diskuzi chodit. Nemusíš se omlouvat, protože tomu neodoláš a můžeš se do ní zapojit, zkušenosti společně s manželem budeš mít určitě hodně. Taky rád čekám na nové příspěvky, tak nám taky něco přidej. Jestli je manžel uchylák a ty jsi korkáčům propadla, jak popisuješ, bude to s tebou úplně stejné, tak to napiš klidně i o sobě. Pro nás je to normální. Vše ohledně záhadných korkáčů uvítám a taky bych je určitě rád měl ve své sbírce. Když máš druhé a jiné nechceš , tak dobré určitě budou.

Pete (Pá, 15. 5. 2020 - 18:05)

Cobry jsem měl, v zeleno bile barvě..na pohled vypadaji zajímavě, ale na nohou... Vanimary s vymekcenou stelkou, po roce nošení, pravidelneho kremovani chodidel a nasledne chozeni v nich... Jednoznacne vitezi Vanimary.

cobra (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

kecko

Ward (St, 13. 5. 2020 - 00:05)

Vlado, vyzkoušej a pak napiš. Rozhodně je ale nevyhazuj, to mi je radši pošli. :)

Monika (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Pocity ? No musím se vám přiznat že jsou fakt příjemný na bosé noze už teď :-)

Áda (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Tak mám svoje korkáčky už na nožkách a užívám si je, než půjdu do práce. Možná si už užívá i Monika svých nových u které našly další ženu , pro kterou budou vždy neodolatelné.

Rob (Ne, 10. 5. 2020 - 07:05)

Nejsem už nejmladší, ale jednopáskové korkáče jsem si oblíbil a doma v nich chodím pořád. Když v nich jdu se smetím , pro poštu nebo pro něco do auta na ulici, často se lidi dívají na moje korkáče s nevhodnými poznámkami. Mám hnědé, vyvýšené klínem. Je to tak divné, že je nosím. Píšou tady taky muži, tak nebudu s touto zkušeností určitě sám.

Zdena (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Vůbec to neřeš , já určitě bych neřešila co má kdo obuté a klidně v nich i choď i na nákup. Chodíme v tom v čem se cítíme dobře my v korkáčích.

Libuše (Pá, 8. 5. 2020 - 07:05)

Pro mnohé určitě úplně nepochopitelná slova o botech. Já se přídám korkáče nosím a nosí je i muž. Jsme v nich naprosto spokojeni a lepší na doma nemůže nikdo vymyslet. I po letech jejich nošení člověk při jejich obutí, když přichází z venku pocítí ten pěkný vystouplý tvar a v tom je jejich kouzlo, stále dobré o čem to dnes můžete říct.

Michal (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Nosila je moje bejvalka a musím se přidat, že když v nich chodila večer doma jen na lehko oblečená bylo to hodně rajcovní. Ty boty jsou něčím hodně zvláštní.

Luboš (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Jo korkáčky jsou na dámské nožce krásné.

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Len zo zvedavosti a možno od veci , prešla vám niekedy hlavou myšlienka takého korkacoveho stretnutia ???Ako by to tam vyzeralo ??? Koľko by vás tam prišlo ??? Kolky z nás by boli ochotný sa toho zúčastniť a aspoň z časti tak znovu pozdvihnúť naše korkace . Píšem naše lebo je to taký náš Česko -Slovensky kult či tradícia . Len u nás sa vyrábajú tie naše . Viem znie to nenormálne ale čo je dnes normálne .

Danča (Po, 11. 5. 2020 - 21:05)

Josef, vyzeralo by to velmi vzrušivě, ráda bych to zažila, ale zcela určitě také nezvládla!!!!! Už tak mám velké problémy mezi přáteli kteří obouvají korkáče.

Jozef (Út, 12. 5. 2020 - 06:05)

Danča . Problémy ??? Z niečoho čo je nám príjemné a páči sa nám ???. Áno naša záľuba a či skôr až fetiš je pre väčšinu nepochopiteľná noyslim že aj neškodná . Beriem to skôr tak že niekomu sa obzvlášť páči červená tak nám obzvlášť korkace .

Jana (Ne, 10. 5. 2020 - 00:05)

Jozefe, nádherná myšlenka, silně lákavá, ráda bych jela jen nevím, jak by to dopadlo se mnou , případně ostatními pro které jsou korkáče silně erotická záležitost. Co by s tebou udělala situace někde v pezionu, setkání se ženami i ostatními v korkáčích v těch korkáčích které mnohé vzrušují?????? Já za sebe toto zažít a setkání s muži v korkáčích, po rozmluvě o korkáčích a přitom je na každém vidět a slyšet je, bych tuto situaci dlouho nevydržela a musela odejít do soukromí . Zcela otevřeně toto bych nezvládla a nedala, ikdyž by to bylo skvělé setkání třeba s tebou u vína. Pro mě to zní normálně, ale taky znám sama sebe. U setkání by nemohly být korkáče, ale to zase ztrácí podstatu tvé myšlenky. Je nějaké řešení?

Reklama

Přidat komentář