Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

já to nepsal (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

A nebo matrix :))))

já to nepsal (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

Musí tady řádit více lidí, to je prostě fakt.

já to nepsal (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

nepsal jsem to, protože já jako Mulťa jsem proti promořování, viz. výše.

je mrtvý (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

To víte, že Rakato taky umřel? Už je s Tondou v Alláhově pekle!

Touha (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

Nevíte někdo, co je s Rakatem? Dlouho tady nebyl.

Al (So, 18. 4. 2020 - 14:04)

Jak to víš, vy jste v kontaktu mimo tuto diskusi?!

Touha (So, 18. 4. 2020 - 14:04)

Co vím? Vím, že tady se Rakato dlouho neukázal.

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

ht---tps://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milan-trojanek-frantisek-stejskal-infektologie-koronavirus.A200417_162157_domaci_jum

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 12:04)

"Promořování je nerealizovatelná a chybná cesta, říkají infektologové" idnes

Pravda o nCOV-19 (So, 18. 4. 2020 - 13:04)

Problém je v tom, že nemáme na výběr. Jak totiž píše RnDr. Drbal z Katedry buněčné biologie UK, je podstatné rozlišovat mezi nakažením a onemocněním:

"Infekce virem SARS-CoV-2 postihne nakonec velkou část světové populace, a to i v případě těch nejpřísnějších karanténních opatření. Onemocnění jako následek této infekce se nazývá COVID-19. --- COVID-19 postihne pouze minimální procento populace a z ní jen velice malá část na toto onemocnění skutečně zemře."

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 14:04)

Já snad začnu studovat mikrobiologii. Tak jak je to ?! Je to chřipka nebo ne?!

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 11:04)

"Černoši v Chicagu podle údajů z tohoto týdne tvoří více než polovinu nakažených a 70 procent mrtvých.

Údaje z Louisiany, Mississippi, Michiganu, Wisconsinu a New Yorku také ukazují, že koronavirus dopadá více na černošské obyvatelstvo."
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/obeti-koronaviru-jdou-v-new-yorku-do-masovych-hrobu_542085.html

Fanny Rajda (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

A co na to Bůj s rozeklanám dvojitým údem a kožených tangách. No radoval by se a bylo by mu to lautr h...no jedno.

Dildo Pytlík (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Líbí se mi, že Bůj je zase sexy. Představuji si ho jako pan Borce v kožených tangách s velkým tajemstvím a neobyčejným zřejmě dvojitým rozeklaným superúdem uvnitř.

Pravda o nCOV-19 (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Oprava: počet obětí

Pravda o nCOV-19 (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Imunologové připomněli klíčový fakt: nedojde-li k imunizaci společnosti, epidemie se bude neustále vracet. Recept imunologů je proto „zmírnění“ (mitigace) – to je ono „potlačení křivky“, aby nebyl přetížen zdravotní systém, ale zároveň výslovná snaha cíleně „promořit“ virem těch 97 % zdravé populace, která má lehký nebo bezpříznakový průběh, aby vznikla kolektivní imunita která automaticky zastaví šíření viru a tím ochrání i zranitelné staré a oslabené jedince. Je to jediný recept na výhru do budoucna: virus se totiž nezastavitelně vrátí už proto, že je přenositelný na zvířata, která se tak stanou jeho zásobníkem. A jedině pokud bude společnost imunizována, epidemie a krize se zastaví.

Bohoušek (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Jak říkám, být to Ebola, tak promořením 97% pohřbívaných a to by 3% přeživších nezvládlo, protože by na jednoho pohřbívajícího připadlo 30 mrtvol. I když, kdyby na fotbalových hřištích vykopali velký příkop uprostřed a zahrnuli to pak bagrem, tak by to pak šlo. Ty nemocnice by byli ve stanech těsně u toho. A ti nemocní by pak měli za úkol, až to na ně přijde, tak odnést spolunemocného a vyklppit ho do toho příkoupu. Až by tam skončil poslední, tak toho by tam ten buldozerista odnes sám a bagrem zahrnul. Hotovo.

Dildo Pytlík (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Tím by se i vyřešil problém s přemnožeností naší České populace různými lenochy, lumpy, vyžírky, politikckými atd., zbylo by 30 000 lidí a byl by klid.

Pravda o nCOV-19 (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Cituji tebe :"že je nakonec méně mrtvých, JE DÍKY OPATŘENÍM, která se udělala." Nikoli. Realita je taková, že OPATŘENÍ jenom počet objetí roztáhne v čase. Čím dříve se zavedou OPATŘENÍ, tím víc se počet objetí roztáhne v čase. Tohle udělali na Slovensku.

Takže OPATŘENÍ mají na celkový počet mrtvých minimální vliv, protože lidé dále musí chodí do práce, do obchodů si nakoupit, jezdí MHD , atd. To znamená že i k tobě se to dříve či později dostane, protože jak sám říkáš - SARS2 se snadněji přenáší, rychleji se šíří než chřipka.

To samé platí i Číně. Tvrdá OPATŘENÍ nestojí za vítězstvím nad koroušem v Číně. Cituji: RnDr. Hostomský, biochemik a ředitel ÚOCHB Akademie Věd ČR, uvádí, že nakažených je 10x více než se tvrdí, a RnDr. Drbal zmínil, že podle odhadů imunologů je dnes v 11-milionovém Wuchanu nakaženo kolem 85 %populace.
Hostomský i další biochemici a imunologové se pak shodují, že až 50 % nakažených je zcela bezpříznaková tzn. nikdo neví, že jsou infekční a přesto se u nich nerozvine nemoc."

Paní primářka Václava Adámková z antibiotického střediska říká:

„vynášíme koronavir nade všechny mnohem vážnější infekce a pandemie, data o počtu nemocných koronavirem jsou prezentována zavádějícím způsobem a špatně, statistiky jsou účelové”.

Pekárek (So, 18. 4. 2020 - 10:04)

Nestrkáte si do pošvou do močové trubice naolejované hadičky, které pak dráždí vchod do močového měchýře a u toho onanujete:

Reklama

Přidat komentář