Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

vědci? (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Ti tví pitomí pánbíčkáři o své pravdě napsali celé bichle, říkají jím: korán, bible, Ferda Mravenec a já nevím co ještě....

vědci? (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Když je někdo přesvědčený o své pravdě, klidně napíše ne 20komentů, ale 20 knih....

vědci? (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Vědci? Filosofové? "Pokud je někdo přesvědčen o tom, že má v něčem pravdu, nemá zapotřebí rozvádět téma ve dvaceti komentářích," A proto píší celé knihy? :)

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Ale existují i opačné extrémy, tedy zveličování a hroucení se. Všichni umřeme, ekonomika se zhroutí, je to konec světa atd. To bych řekl, že se zase někomu zavařil mozek pod tíhou informací.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

To bagatelizování je taky nějaký evoluční rys u některých lidí. Když někdo bagatelizuje SARS 2 alias covid 19, že to je jen rýmička, nebo lehčí chřipka, ačkoli vidí, že i v městě, kde to začalo, tedy ve Vuchanu, stojí lidi fronty na urny s popelem po pozůstalých, tak je to špatné vyhodnocení situace. Je to podobné jako ve filmech, kdy hlavní hrdina utrpí průstřel hrudníku a říká, to nic, to je jen škrábnutí :-)

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 07:04)

"Přední expert týmu Bílého domu pro boj s koronavirem Anthony Fauci ve čtvrtek v rozhovoru s televizí NBC uvedl, že počet obětí koronaviru v USA bude podle odhadů činit asi 60 tisíc. Ještě koncem března přitom předpovídal, že by na koronavirus mohlo zemřít 100 tisíc - 200 tisíc Američanů. Záběry z bezpilotního letounu zachycují hromadný hrob na ostrově Hart je více než 150 let využíváno k hromadnému pohřbívání těl lidí, kteří neměli příbuzné nebo jejichž rodiny neměly peníze na uložení pozůstatků. Podle BBC je pravděpodobné, že mnoho z nově pohřbených patřilo k obětem koronaviru.

Předpověď 60 tisíc mrtvých se blíží oficiálnímu odhadu horní hranice počtu úmrtí na chřipku v USA od října 2019 do března letošního roku."
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/obeti-koronaviru-jdou-v-new-yorku-do-masovych-hrobu_542085.html

fetka je vypatlaná (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Máš smůlu, ani tahle pseudo-logika ti nevyšla, stejně jako u Ježíška....

fetka je vypatlaná (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Fetka ví o fetu často méně než člověk, který se zajímá o chemii a přitom nefetuje...

fetka je vypatlaná (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Fetka ví kolikrát i prd co bere, protože je vypatlaná. "A jestliže mě nazýváte fetkou, tak si dost protiřečíte. Fetka by měla dobře vědět, jak se tomu říká, nemyslíte? "

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 22:04)

Právě tendence lidí věřit ve své pocity je podle psychologa Paula Slovice z University of Oregon ve skutečnosti evoluční rys. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Tak já nevím. Když vidím masové hroby v New Yorku, tak nemám žádné pocity. Spíše se mi u toho zapíná rozum a logika. A rozum a logika mi říká, že když se něco zanedbá a nechá rozjet, tak to pak končí masovými hroby. Rozum a logika ukazuje, že ty státy, které včas udělaly opatření, žádné masové hroby nepotřebují a mají nízký počet úmrtí a jejich zdravotnictví se může v klidu věnovat i jiným diagnózám. Rozum a logika mi říká, že když se opatření neudělají, když se situace podcení, tak pak zbytečně umírá tolik nemocných, že mrtvoly nemají kde skladovat a když se ti něco stane, třeba když dostaneš mrtvici, tak tě neošetří, protože budou řešit jen covid 19. Rozum a logika říká, že se má postupovat tou cestou, která se osvědčila. Nejsou to emoce. Je to prostě rozum. Nad tím člověk přemýšlí v klidu, bez emocí. Právě že ti, co covid 19 bagatelizují, ti jsou ve vleku emocí. Bagatelizování je jejich obranná reakce. Neumí se racionálně vyrovnat se situací, tak se tomu snaží utéct pomocí bagatelizování.

Jirka (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Pokud je někdo přesvědčen o tom, že má v něčem pravdu, nemá zapotřebí rozvádět téma ve dvaceti komentářích, převážně se obsahem opakujících, v tvém případě téma o tom jak se říká pervitinu. Když sám nemáš tu jistotu a hledáš jí jinde, tak já ti to teda odkejvu. A snad už o tom dáš pokoj. Ujednáno?

Jirka (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

A jestliže mě nazýváte fetkou, tak si dost protiřečíte. Fetka by měla dobře vědět, jak se tomu říká, nemyslíte? Pokud se v tom mýlím, nemohu být žádná fetka. To máš to samé jako když se budeš s někým hádat o tom, jak to chodí ve vězení. Buď budeš věřit Wikipedii nebo někomu, kdo tam už byl. Jak vidím, tak někteří lidi kdyby vyčetli na netu, že nebe je zelené a tráva modrá, budou se o tom hádat. Tady je v přímém přenosu vidět, že internet místo aby některé lidi poučil, je spíš ohlupuje. Já vidím příčinu v tom, že někteří lidé nedokážou dostatečně posuzovat kompetenci zdrojů. Je to nešťastný moment, kdy už věří více internetu, než empirickým zkušenostem.

vadí mu lži (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Když se mýlíš ve věcech které jsi bral jako je péčko a nevíš ani pořádně jak se to nazývá, proč by ses nemýlil s Ježíšem, kterého bereš teď? - to je to, oč tu běží.

vadí mu lži (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Když se mýlíš ve věcech kterí jsi bral jako je péčko, proč by ses nemýlil s Ježíšem, kterého bereš teď?

Káčko (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Dík za tip. Pustím si film PIKO. O prvním vařiči, co opět objevil způsob domácí výroby pervitinu z efedrinu v knihách a jako jediný tedy z jeho vrstevníků asi přežil, pak ještě Dan Horyna.

vadí mu lži (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Co je pravděpodobnější, že bývalá fetka má halušky nebo že mluvíš s Jehovou?

vadí mu lži (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Třeba mu vadí, že tvrdíš o tom, že komunikuješ s bohem i když jsi jen fetka a blázen třeba. :)

vadí mu lži (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Třeba mu vadí lži a omyly, jak u péčka, tak u bible a u halucanací :)

Jirka (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Mu, jako tobě? V tom ti nepomůžu, s tím, že ti něco vadí se musíš vypořádat sám. V případě nevěřícího, skutečně - sám.

Jirka (Pá, 17. 4. 2020 - 21:04)

Jediné, co mi teď vrtá hlavou, je, proč ten člověk, už asi patnáctý komentář věnuje tomu, jak se říká pervitinu. Že mu tak patologicky záleží na tom, jestli má pravdu ohledně takovéhle nepodstatné věci.

Reklama

Přidat komentář