Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Ano, bohužel, tomu se říká pracovat až k zničení a nevstat do práce...

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

To jsou zase výblitky, jeden lepší než druhý.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

Ne jinak tomu bude na diskusi, kde ty zpravidla pouštíš zas své výblitky.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

Už na pivo nemáš, že jsi za celé odpoledne nevylezl? Mohl sis pokecat u stánku

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

A kam bych chodil čůrat, to si mám vzít sebou bažanta, nebo ohcávat křoví jak pes?

máš (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

tady diskusi o nošení plenek. Tam ti poradí

Jsi (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

uchylný komundíro! Návštěvníku zaprodaný i na této diskusi sloužíš soudruhům ze SSSR!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

PRYMULA to je jeden frk za druhým. Nejdřív to o promoření populace touto smrtelnou nemocí pro určité kategorie občanů, potom, že těm samým občanům,kvůli nim bude všem rušit slevy v ochodech. Sakra zbavte too kreréna přístupu do médií, nebo rozvrátí tady celou společnost!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Co je za nesmysl, že Pha 6, jakkoliv štvala hlavně poznámkami dotýkajících se pamětníků osvobození, má mít nárok na tu sochu a ještě chce vydat snad do Ruska starostu a všechny kdo jednomyslně o tom sundání sochy rozhodli ? Teda všechny volené zástupce Phy 6,potažmo tedy všechny volící občany Phy 6?!
Tady je vidět co to je za tataristán současné Rusko a tím se omlouvám všem slušným občanům Tataristánu.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Dle toho, že za poslední asi dekádu vzrostl majetek nejbohatších asi dvojnásobně, tak patrně budou i cestovat a kam jinam , než do Prahy a velkých měst na nákupy a do restaurací. Tudíž Praha bude v obležení turistů neustále. Tolik zas destinací kam by tihle superboháči mohli jet na světě není jako Praha. A jen v USA je superbohatých asi 3 -10 milion odhadem, to 1%-3%nejbohatších. Pak jsou další stejně movití ve všech státech světa s nějakou ekonomikou. Tzn. 1-3% světa je 100-300md lidí.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

O : 100- 300 mil lidí jsou potencionální turisti v Praze s majetkem v řádu několika (volných) milionů dolarů a více.Tudíž neustále jezdí s milenkami po destinacích jako je Praha.

aladin (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

A co by pro boha hledali v Praze 6, když tam už není Koněv !!! Jedině že by se tam postavil ten magor z radnice !!!

Anti-Prymula (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

PRYMULA krom toho zcela bezostyšně využívá tu pozici moci, kdy může jakoby diktovat všem lidem i soukromníkům ty nejmenší úpravy. Tzn. jak jsem psal , že jedině stát má tuto možnost vynucovat si a vymáhat na lidech a na firmách, na společnosti.
Tak to teď převzal PRYMULA užívá si to jak kokainista kokain.Tak to mi vadí! A navíc je to zelený mozek a je v biologických zbraních-tudíž neváhal jich použít na nepřítele a protože je stará struktura, tak je neváhal použít na západního nepřítele, tedy nyní na nás.. Pěkný holomek ten PRYMULA..FUCK OF PRYMULA!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Nevímje to dost iluzorní, asi by to krachlo, protože jak někomu třeba onemocní dítě, tak by každý koukal z té anarchokomunity vypadnouta jet někam, kde je státní zdravotnictví a prachy na výzkum a tyhlety státní přebytečnosti a dítě mu zachrání a odoperují z nějakého státního fondu.
NIcméně tyhlekomunity anarchistů přece existují, to jsou tihle squateři, propuštění občas s vězení a ihned se vrací k tomuhle životu , kdy se vždy večer skládají na chlast a nadávají, ženěkdo z nich ještě schání tvrdší droga a nechlastá jen s nima.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Prymula je slon v porcelánu, nemá se vyjadřovat, je hypomymickej, nediplomatickej a co hůř jeho názory jsou patrně děsné.
Viz. to dobře popsal autor v DeníkuN.
Uvolnění koronaviru nalomilo důvěru ve vládní zatím dobrý postup a slova Prymuly o tom, že je třeba Promořit populaci,tedy jakousi hantýrku lékařskou, si spousta lidí vyložila jako to dilema s tramvají.
Utržená tramvaj

Nejznámější hádankou z filozofie morálky je takzvané tramvajové dilema (trolley problem). Vyskytuje se v mnoha modifikacích. Všechny mají na začátku neovladatelnou tramvaj, která se řítí po kolejích k výhybce. Když ji nepřehodíte, tramvaj přejede pět svázaných lidí. Když ji přehodíte, pak jen jednoho.

V téhle verzi výhybku samozřejmě přehodíte, ale pak se to začne komplikovat. Co když tím jedním obětovaným je vaše dítě? Geniální lékař, který ví, jak vyléčit rakovinu? Co když se po vás nechce, abyste přehodili výhybku, ale místo toho musíte vlastnoručně svrhnout na koleje...

Rakato (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Prymula je světlo ve tmě, voda v poušti, vůdce churchilovského typu. Je radikální změnou oproti těm vypatlaným politikům, kteří se bojí říct lidem pravdu, aby je to nestálo volební hlasy (např. o délce karantény, o délce zákazu výjezdů za hranice). ------------------------------------------------- Chová se racionálně a říká, jaké věci jsou - žádné stepování kolem problému. Protože jako odborník může na místo na ministerstvu kdykoliv hodit bobek. ---------------------------- Kdežto např. ten úlisný hňup Benda nikdy nic užitečného nedělal, žil jen z politiky, a tak se chová tak, aby si za každou cenu udržel koryto.

Anti-Prymula (Pá, 10. 4. 2020 - 16:04)

Prymula navrhne vládě, aby zrušila slevy v obchodech. Podle Babiše je potřeba akce ponechat
Problém se slevovými akcemi se podle Prymuly objevil v souvislosti s vymezením otevírací doby v obchodech. Objevují se podle něj stížnosti, že senioři všechno zlevněné zboží vykoupí.
------------------------------------------------------
Zase u mne ten dle mého chorý zelenomozkový důstojník protibiologických zbraní klesl.
Ten uvažuje opět v konturách třetí světové. Je vidět, že dle plánu SSSR, by všechny důchodci obětoval nejdřív jako nepotřebné a zbytečně zatěžující bojiště a bojeschopné o jejich péči.
Sakra ať se vzpamatuje.Nejsme ve válce! A jestli vykoupí slevy, tak ať!

Rakato (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Jenže Prymula zrušení slev navrhuje proto, aby se lidé kvůli nim neshlukovali v obchodech. Čemu tady nerozumíš? (To nedůchodci si stěžují na vykoupené slevy.)

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Zrušení slev rovněž považuji za vysoce rozumné - přesně, jak píšeš, jde o shlukování v obchodech, a vlastně už i před nimi, hodně před zahájením prodejní doby, kdy mnozí stojí připraveni na značkách, aby s otevřením dveří vyběhli, vyšli, nebo se vybelhali k regálům,kde uchvátí třeba jogurty, báječně slevněné o dvě kačky... --- Myslícím jedincům je též zcela jasné, že hypermarkety nečiní slevové akce z charitativních důvodů, nýbrž v honbě za zákazníky, a neméně jasné také je, že pokles zisku, daný slevami na akční zboží, hravě doženou cenami zboží neslevněného... --- Netvrdím, že si nekoupím třeba kafe za poloviční cenu, pokud zůstane v regále i poté, kdy se hypermarketem přežene tsunami nájezdníků, ale že bych se musel houfovat před krámem již dlouho před otevřením a riskovat, že mě nějaký nedočkavý dědouš, či babča v honbě za prvním místem přetáhne holí?

aladin (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Slevy mně vůbec nezajímají, pokud je to co mám na seznamu ve slevě, dobře tak, ale abych kupoval 20 ks něčeho co je ve slevě, tak to ani náhodou !!! Do obchodu jsem pred KOVID - 19 chodil odpoledne, to ranní chození - vstávání mně ničí !!! Ještě, že to je od 08:00h. Ale je to pro mně brzo !!!

Reklama

Přidat komentář