Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Tahle diskuse je kvůli jednomu uchylnému jedinci aliasi návštěvníku totálně promořená.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Návštěvník jsi tady asi jenom ty

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

„Slavná these Stalinova, že na skutečném poměru k SSSR byla poznat kvalita a morálně politický profil každého člověka, platí v nejvyšší míře i u mne.“

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Na Franze nemáš, to je blázen párs exceláns.

Rakato (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

Kéž by zas přitáhli Vlasovci a vzali si sebou ty dekadenty zde na diskusi a pak by je zas chytli rudí a předali do nápravných zařízení na sibiř. Na doktorce je adept návštěvník ta nedomrlá zhýralá dekadentní čubka!

Rakato (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

Čte tady někdo toho hajzla Návštěvníka, který mě na vlákně o Jehovovi posílal na eutanasii? Nikdo? Myslel jsem si to. Já už také ne.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Ten návštěvník je ale bídák, co zvládne všechny diskuse a totálně je tam rozes*re !
Zavolejte stráže, vyvést a bez registrace ať se nevrací z jeho počítače. Admin musí jeho I.P. adresu znát.

(Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

jsi se přebalil?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Vždyť to říkám, opět vykoukl návštěvník, ta česká bestie, co se vysmívá a ničí diskuse!

Některá (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

čubka to občas potřebuje

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 19:04)

Furt Prymula, Prymula. Jen si na něm mastěj procenta. Přitom to je člověk co by za totáče velel proti-chemickýmu biologickýmu ataku na západní Evropu...! Ať jdou ANO i s Babišo-Primulou do p.!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Stručně. Dal bych něco byznisu, ale jen těm potřebným. Ne nadnárodkám co si to okamžitě odvedou svým zahraničním matkám, ne dluhovému byznisu a pronajímatelům různým půjčovným, zastavárnám, bazarům a všem co jim nevadí přerušit činnost.
Např. divadlům bych proplácel něco. Gáži hercům v nějaké výši ano, aby poplatili nájmy, jinak samozřejmě ne všem a ne 100% jejich údajného běžného zisku. Jak vlastně vědět kolik by byl jejich skutečný zisk?! To ani nejde!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Tady jde o to, že ODS už šilhá po tom, že by snad jim ANO dovolila také se dostt k lizu...Tudíž Babiš koketuje s tím, že by prosazoval zas jiné své představy o vládnutí s dosavadním přítelem-opozičníkem. Jeho štědrá podpora pro všechny živnostníky ,včetně různých šmejdských profesí jako exekutoři, prodejci šmejdských výrobků jako BECK, Rychlopůjčkaři, zastavárníci. Prostě všichni kdo to ani v nejmenším nepotřebují, protože jednak jsou bohatí a mají firmy ve vlastních a jediné co je tlačí jsou platy zaměstnanců, ale zkouší to prolobovat přes odbory tzn. hospodářakou komour. Hospodářská komora je podivný konglomerát, také ji vede kreatura Dlouhý, bývalý normalizační komouš a združuje všechny od výše zmíněných přes hazradní miliardáře, dluhový byznis, včetně prodejců luxusních zboží pro bohaté turisty. My snad budemem platit i majitelům sharingové podnikatelské komunitě. Teda těm vexlákům co dříve pronajímali a všude vyvěšovali CIMER FREI a dnes to pronajímají právě přes AIR-bnb.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Takhle to totiž nějak bylo v čtvrtích, které prakticky vymřeli v Itálii. Spousta seniorů a několi málo přenašečů. Sice byli převážně doma, ale bylo jim to houby platný.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Až 10% je přenašečů, kteřá nejeví známky nemoci. Ti samozřejmě chodí a běhají po venku, slintají na madla a kýchají do ruky a pak to otírají po klikách a po dveřích a madlech všude v baráku, všude v obchodech, na nákupních košících. Jediné štěstí je, že ještě nejsme PROMOŘOVÁNI. Tudíž tenhle KOKOT PRYMULA doufám bude brzy odvolán, protže prostě mu nepatří životy seniorů v tomto státě jen proto, že stát je stát a on byl instalován na tuto pozici.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Takový koronavir ulpí na madlech třeba dveří a výtahu a je tam až 3 dny a může infikovat. Nehledě na to, když jede důchodce dolů výtahem a cestou si ho přivolá ten právě se "PROMOŘUJÍCÍ" mladý troubelín tak je do týdne tuhej a po schodech kvůli tomu běhat jak laňka s nákupem nezačne.
PRYMULA je prostě hlava ZELENÁ!

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

a co potom supermárkety?...Pokud je ve městě koronavir a k vozíkům a košíkům supermarketu chodí celé město,potom je skoro na více jak 85 %jisté,že kontaminovaný se dostal do konatku s jedním tím nákupním zařízením.Jak se říká,když nejde o život jde o nic,ale v tomto případě o život jde a to není žádná legrace"!Já to přitáhnu domů a moji rodiče ,kterým je kol 80 rok to taky nemusí dát a budu najednou bez nich!...Celá fabrika půjde do 14 denní karantény a bude najednou půl města bez práce!..A tohle aještě mnohem více,...proto mě příjemně překvapilo,že se najednou u Lídlu oběvila desinfekce a v Penny sucurity potírá dezinfekcí každý košík vzláště a dává ho zákazníkovi a v Kauflandu je také dezinfekce a instrukce jak se má nakupovat v rukavicích s rozestupem ,hadrem na hubě a platit pokud možno kartou.Já to tak již dělám pořád,beru ohledy k personálu a mám pro ně pochopení,když z teho mám lufta já,potom oni musí mít taky a v papírových penězích to je také.Ale ona ta kríze přejde...jenže koronavir zde již je a něco mě říká,že tyto průsery pandemie se budou ve světě opakovat v nějakých periodách,,,s tím se již bude muset lidstvo již naučit žít.Jenže to již bude lék a nejen z USA.Japonsko má také velice schopný lék a několik teho poslalo i do ČR.Zadarmo.Jenže pokud se to osvědčí,potom již bude chtít platit a to je pochopitelné.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Mimochodem, někde žijí převážně senioři, nebo tvoří podstatnou část lidí, nad třeba1/3 obyvatel, a ti tam samozřejmě velmi riskují to uvolnění situace a snahu Prymuly o promoření populace. Ten virus je prevít a může opravdu různě cestovat , jde jen o to, kolik lidí ho bude v daném místě mít a přenášet. Stačí dle mého jeden obyvatel činžovního domu a "PROMOŘÍ" všechny ty partaje kde bydlí třeba třetina důchodců z nichž prostě třeba polovina "zhebne." Vycházím třeba z toho, že na finančním úřade pro prahu 10 jedna navrátivší se z Itálie PROMOŘILA celý finančák natolik, že se nakazilo asi dvacet lidí a ředitel to zabalil i životně a to mu bylo ani ne šedesát a o situaci věděl a chránil se.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

Můj názor, je, že otevření cykloservisů, super. Před provozovnou se udělá fronta a jednotlivě tam mohou lidi vstupovat a dokupvat náhdradní díly nakoupené po internetu, respektive si je vyzvedávat.
Ovšem to s těmi výdejnami piv v hospodách, kde se okénkem načepuje pivo a ačkoliv pivní zahrádky jsou zavřené, tak štamgasti se kupí a posedávají po městském mobiliáři a pijí to pivo a komunikují, to je nedomyšlené.To samé u předzahrádek cyklisti, kdy sedí venku u stolu a pijí u toho pivo. To virus nezastaví. Jde tedy o to PRYMULOVO promoření populace?!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

V USA je to jiné, tam to není o rušení slev, ale o tom, že bohatý důchodce, se z domácí karantény třebas destkrát za den nechá zkontrolovat od soukromé kliniky zda nemí koronavir, ale obyčejný zdravotník nasazený v první linii se k testu dostane třeba jednou za táden. To byl patrně i kámen úrazu, té zemřelé teprve asi 47 leté sestry z Ikemu, kterou mediální hyeny uboze vypátrali v jejím domě, jak její ostatky z něj vynášejí v rakvi.

Reklama

Přidat komentář