Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 13. 4. 2020 - 05:04)

já jsem český vlastenec!...Piji české pivo Kozel,chodím do Kauflandu a jezdím v českém autě a včera jsem ve WarThandru sestřeloval v Lavočkinu a Jaku jednoho Němce za drudým.Včera jsem pozřel 4 Kozly.....a taky se řídím nařízením vlády dodržuji karantnu a dnes,na velikonoční pondělí nebudu chlastat na pomlázce.EU navíc varovně tyká na diktátora Orbána prstem a komunisti ze Zimbabwe protestují proti odstranění Koněva

Rakato (Ne, 12. 4. 2020 - 19:04)

Četl jsem to o tom otrokářství. Ale pořád nevím, do jaké míry to je čínský výmysl, a do jaké míry pravda. ---------------- No, v každém případě to Tibeťané moc nevyhráli, když se dostali pod Číňany, kteří provozují např. převýchovné tábory pro Ujgury. (Což je svým způsobem pokrok, protože Rusové zavírali ideologické odpůrce do blázinců.) -------------------------------------------------- Jak se zdá, tak právo na sebeurčení má podle tebe jen národ, který určíš, ostatní asi ne - např. Tibeťané, že?

Matylda (Ne, 12. 4. 2020 - 22:04)

Víš Rakato - na jedné si děláš legraci z Ježíše a křesťanství a na straně druhé ti nevadí ten tibetský budhismus silně švihnutý bönismem . Na jedné straně tady nechceš Islám a na straně druhé se zastáváš Islámu (Ujgurů ) - asi závidíš Číňanům jak s tím Islámem vyběhli. Já taky nemusím ten jejich Ramadán - ty noční radovánky nejsou pro ty, kdo chodí do práce.

Ty (Po, 13. 4. 2020 - 04:04)

" tibetský budhisme silně švihnutý bönismem . " tak to mě pobavilo. Ty jsi taky intenzivně švihnutý...

Rakato (Ne, 12. 4. 2020 - 22:04)

Buddhismus není agresivní jako bylo křesťanství nebo je islám. To je přece obrovský rozdíl, když za sebou nějaká víra nechává hromady mrtvol, nemyslíš? ------------------------------------------ Mě jdou na nervy jak Číňané se svou totalitou, tak Ujgurové se svým islámem. Ale co vím, tak Ujgurové nejsou krvelační vypatlanci jako muslimáci ze západní Asie. Takže si koncentráky nezaslouží. ------------------------------------------------------------------------- Islám je do jisté míry náboženství lenochů a hlupáků. Lenochů proto, že když se musíš pětkrát denně modlit, pak měsíc ramadánu, kdy také nic v práci neuděláš, moc té práci nedáš. A hlupáků proto, že spousta škol je náboženských, kde učí hlavně korán, a důležité předměty jen tak bokem, vždyť jsou produktem prohnilé západní civilizace, takže v civilizované zemi si muslim jako pracant ani neškrtne. A vlastní zemi z uvedených důvodů přivádí muslimové na buben, a to prosím demonstrují, aby jim vláda dala západní životní úroveň, kterou vidí v TV nebo na internetu. Leda ve snu.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 22:04)

S těmi lenochy máte naprostou pravdu. Už se například objevují hlasy, že zaměstnavatelé by měli umožnit muslimským věřícím, aby se v pracovní době místo práce mohli modlit. Dokonce, aby jim vyhradili prostor....Já se ptám, kde to jsme?
Pokud se nějaké Muslimské primitivní prase rozhodne žít v Evropě, měl by respektovat kulturu Evropskou a ne, že bude mít představu, že my se musíme přizpůsobit jim.
Bohužel, sluníčkáři a neziskovky jim v tomto ustupují a chtějí, abychom my převzali jejich kulturu a náboženství.

Petr (Po, 13. 4. 2020 - 04:04)

Já bych na tu naši kulturu zas tak svěle hrdej nebyl. Pracoval jsem v Německé firmě a tzv. pružná pracovní doba, takové to armádní velení, vojenský duch, no ne každému to vyhovuje. Mne to vadí. Všichni tam jsou jen jako kolečka, je to taková onanie. O co tam jde, přitom produkt kýč, ale dokonale proveden. Takové ty foto-knihy. No hnus.Pak se mnou při první příležitosti vyběhla personalistka. Ať jdou dop.dele!

Návštěvník (Po, 13. 4. 2020 - 08:04)

sdfg je tu pro změnu za Petra?

Cynik - realista (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Ať už je tu sdfg, za koho chce... vždy je to jen naprosto bezcenný chudák, a jak jsem již několikrát uvedl, i to psí hovno, rozšlápnuté na chodníku, má hodnotu nesrovnatelně vyšší, než ten hrdý socanský volič...

Cynik - realista (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Básnil jsi tady o právu národů na sebeurčení... ten " nesmírný pokrok" je snad něco více? Ten pokrok, který se projevil mimo jiné zmnohonásobením produkce drog? Jestliže žvaníš o právu národů na sebeurčení, pak tedy se vším všudy... to znamená nechat jiné země být, ať se samy propracují k pokroku... i když by to byl z evropského pohledu "středověk", jak píšeš, kdo dal Americe a Evropě právo rozhodovat? Stručně řečeno - ať si ve své zemi žují, jak jsou zvyklí, avšak v momentě, kdy kdokoliv z nich přeleze evropské hranice, nechť dodržuje evropské zvyky a zákony... --- "Podporuje ji možná polovina Afgánců"... možná, pak je ale otázkou, proč se z Afghánistánu amíci neslavně stahují... --- Rakato, není tvůj pohled dost ovlivněn něčím, co se nebezpečně podobá rasismu? Třeba ty řeči o "negrech" tomu dost nasvědčují...

Rakato (Ne, 12. 4. 2020 - 19:04)

Ty tady kličkuješ jako zajíc, a pořád měníš téma. Bavili jsme se o právu městské čtvrti demontovat pomník, a ty přeskakuješ k ruské okupaci a k Američanům. -----------------------------------------------
Já jsem také proto, aby se Afganistán nechal sám o sobě, aby si to Afgánci vyřídili mezi sebou. Problém je, že už jednou se z Afganistánu stalo hnízdo muslimáckého terorismu, a jakmile jej Američané vyklidí, zase stane. Proto tam Američané pořád jsou. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naivní názory, že jakmile přelezou evropské hranice, mají dodržovat evropské zákony, nám moc nepomohou, protože všichni víme z minulosti, že Evropa primitivy vítá a že ti jdou po příchodu do Evropě hned do akce, a vraždí. Takže osobně trochu chápu Američany, že oddalují tu chvíli, kdy to v Afganistánu převezme Talibán, co nejvíce. Tak to třeba dopadlo v Somálsku a v Iráku.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 19:04)

Chlapče a kdo může třeba za bordel v Iráku? Tam nic nějak neoddalovali. Hledali zakázané zbraně tak, že je nenašli

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 19:04)

A hlavně.....kdo ty zbraně zakázal, když je v nejhorších zbraních nejlepší?

Matylda (So, 11. 4. 2020 - 21:04)

To jsme tady taky jednou probírali. Co je to vlastně okupace ----Vojenská okupace je dočasná kontrola nad cizím územím-----Já tomu moc nerozumím ----- Tady byla před 89 vojenská správa? Já mám dojem, že tady byl nějaký president, mám dojem, že Husák? Na wikipedii je že i za 2světové tady nebyla okupace, ale civilní správa.

Rakato (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Zpřesni dojmy studiem, směr máš dobrý. Děda hodně vysvětlí.

KojzumiAsanovaka (So, 11. 4. 2020 - 22:04)

Okupace byla asi proto, že šlo od počátku o protiprávní akt, Mnichov jim tolik nepřiklepl.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 21:04)

Koněva si Rusové zřejmě stále nesmírně váží, tudíž je to citlivé vnitropolitické téma. Jinak samozřejmě každá země má své zákony. Pokud by něco mělo jít k mezinárodnímu soudu, tak to asi nebude odstranění pomníku. Je jasné, že má nějakou životnost, a Koněv přestál 30 let po revoluci, byli jsme velmi velkorysí.

aladin (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Vůbec nejde o Koněva, jde o rozeštvaní vztahu mezi Českou republikou a Ruskem !!! Sbližování bylo trnem v oku Americkým Sionistům a ten Sionistický poskot z Prahy splnil svůj úkol !!! Lze jen doufat, že Rusové budou daleko inteligentnější, než Amíčtí Sionisté a nebudou nic dělat !!! Všichni víme, že nebýt Rudé armády a Stalina, tak Hitler ovládne celou Evropu a dnes mluvíme všichni Německy !!! A ti co by nechtěli by vyletěli komínem !!!
Idiotizmus těch, co překrucují dějiny nemá hranic !!!

ShabbaTot-Jahoda (So, 11. 4. 2020 - 15:04)

ty hele Rakato,úcta k pomníkům není pouze vynález Ruska.Tento zákon,který zakazuje hanit pomníky je i u nás v Česku a nemusí se jednat pouze o pomníky obětí shoa anebo o pomníky padlých Rudoarmějců...Jedná se i o civilní pomníky obyčejných lidí na hřbitovech,každý kdo by je poničil,anebo zneuctil páchá kriminální čin a na něj jsou jisté a konktrétní §§§ a trestní sazby.

AlCapitain (So, 11. 4. 2020 - 22:04)

Kmotr mrázek prý vyraboval židoVské náhrobky a udělal z nich mramorové kostky na Václaváku u koně. Jsou tam patrně dodnes. No, žádný hrob nemá být navždy.

Reklama

Přidat komentář