Reklama

Výprask před diváky

Marty (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Tak to už mohla mít pěkná jelita na zadečku, ale jak říkáš, lhaní je velký prohřešek ..
Určitě by jsi to zkosusla snáz, kdby ti řekla pravdu že??

jarmila (So, 30. 5. 2020 - 05:05)

Hlavně po proutku to má pěkný jelita a řekla jsem jí že pokud se to bude opakovat bude trest ještě přísnější.

XXX (Pá, 29. 5. 2020 - 10:05)

Kony běž se léčit ty hnusný úchyle

kojot (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

Chodí sem ještě Bára? :-D

janička (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Nevím jak tohle můžete tvrdit když jste v těch rodinách nežil kde se trestalo nebo vy víte co se dělo v každé rodině?

XXX (St, 27. 5. 2020 - 09:05)

Všechno to jsou kecy úchyláků

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 23:05)

kamoš v 16ti ukradl rodičům auto, vyzvedl kamoše, mě a kamarádku (jsme z vesnice) a jeli jsme po polnačkách na diskotéku, zasavila nás policie .volali rodičům aby si nás vyzvedli, tatka když dojel stáhl mi džíny a dal mi přes zadek okamžitě přes zadek . Kamoše co řídil odvezli na služebnu , osobní prohlídka a zavřeli ho do cely předběžného řízení,když tam dojeli rodiče , do rána to šetřili. já dostala 3týdny zaracha, zákaz počítače, a v 20.00 nahá do postale a neměla jsem přístup k oblečení, v noci mě chodili kontrolovat jestli jsem doma a neutekla jsem. tehdy mě to přišto jako na nahlášení na sociálku,ale dnes to beru jako přiměřený trest .

janička (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

To muselo hodně bolet lískovkou na holou taky jsem to zažila.

Mirek (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

A kolik jsi dostala já mám dostat 50 ran

Marta (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

To bolelo šíleně...prdel jsem měl sešvihanou několik dní..

janička (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Mě kolikrát tekla krev tak moc švihala a přitlačila že jelito prasklo.

Marta (St, 27. 5. 2020 - 08:05)

Jo jo, já měla jelita a šlisy po celé prdeli a stehnech po ní....nejhorší bylo dostat třeba ob den...děs...

zdenda (So, 23. 5. 2020 - 07:05)

Já dostával tím proutkem od čtyř asi tak asi tak do těch devíti.Na druhém stupni už byla éra řemenu tak zhruba do té osmé třidy.Tím proutkem to strašně štípalo a bylo jedno jesli jsem dostal přes punčocháče nebo na holou. Od tří let tak asi do osmi jsem nosil pod kalhotami punčocháče.Kalhoty šly vždy dolů a někdy mi mamka našvihala přes punčocháče , párkrát jsem se přitom počůral nebo i trochu připokakal tak jsem jich ještě dostal pár na holou.Strašně jsem u toho pištěl ,když jsem dostával.Ve svém dětském albumu jsem měl stránku,kde bylo několik fotek před výpraskem,příprava proutku,jak dostávám výprask a po výprasku.Doma jsem také měl bodový systém podle,kterého se odvíjelo počet šlehů.Ve škole jsem dostával za 3 přes kalhoty a za 4a 5 na holou před spolužačkou se ,kteru jsem kamarádil.

XXX (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Všichni jste tady úchyláci

Mara (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Takže vlastně každou chvíli ji tam máte .. Teď už jen pořešit, jak na to a jestli by s tím manželka souhlasila..
Ano každopádně by to byl zajímavý a vzrušující pohled na oba zadečky, jak se pěkně barví ..

Mara (Čt, 21. 5. 2020 - 13:05)

Tak to téma zkuste při nějakém jejím průšvihu nadhodit a uvidíte ..

warp (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Přijede zase v létě, pak možná. Byl by to pěkný pohled, vyplácet obě najednou. A taky zajímavý kontrast, její drobný vysportovaný zadeček a manželčin buclatý okrouhlý zadek.

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

Můj syn dostal nedávno výprask na holou. Jeho přítelkyně ho přistihla jak si ve stodole hraje s pindourem. Zavolala na mě abych se šla podívat. Honzík stál u žebříku kratasy a trenky u kolen a Lucka ho držela za ucho jak malého uličníka. Piňdík mu pěkně stál a na žaludu se leskla mazlavka. Vyvedla ho za ucho na zahradu. Musel se úplně svléknout a kleknout . Dal ruce a hlavu na zem a vystrčil zadek. Lucka si došla pro svůj byčík a dostal deset ran. Postavil se a poděkoval. Piňdik mu trcel jak stožár a bylo vidět ze je hodně nadrzeny. Lucka ho placla rukou pres pindoura. Chtěl bys stříkat pejsku ? Ano má Paní. Lucka ho placla znovu a zakricela takhle odpovídá pejsek ! Honzík padnul na všechny čtyři a zacal štěkat haf , haf , haf. Obě nás to rozesmalo. Lucka ukázala na kmen třešně a řekla : " Sem se uděláš ty nadrženej čokle. Honzík vzal pindoura do ruky a začal rychle přetahovat kuzicku přes zaluda sem a tam. Za chvilku začal stříkat. Poděkoval a ještě ten kmen pěkně počůral.

warp (Čt, 21. 5. 2020 - 12:05)

No, vypadá to, že vaše snacha je pěkně dominantní. Muže se stát, že bude chtít začít vychovávat i vás.

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 15:05)

Jsme kamarádky je skoro stejně stará jako já. Občas se na mě zamračí když se Honzika zastávám ale to je tak všechno.

Reklama

Přidat komentář