Reklama

Bílá magie a láska

rr (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

clovek nema schopnosti vestby, ale ma demona. Hle co tika dobova zprava...Pavel a lékař Lukáš, tam potkala dívku, která měla okultní schopnosti. Povšimněte si, jak Lukáš odhalil skrytý zdroj jejích schopností. V biblické zprávě, kterou zapsal, říká: „Potkala [nás] nějaká služka, která měla ducha, démona věštby. Opatřovala svým pánům velký zisk tím, že provozovala umění předpovídat.“ (Skutky 16:16–18)

rr (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

můžeš mi prosím...sklo chtit mluvit s demony jim otevre cestu...

Petr (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

můžeš mi prosím...je vícero způsobů,ale často stačí změnit vědomí způsobem,kde nefungují určité obranné mechanismy,jako hypnóza,regresní terapie,různé meditace pochybného původu,a též drogy a bezmyšlenkovitě prováděné rituály,ačkoliv není člověk zkušený.Je toho více.

Petr (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

neni bila magie, kazda magie...jaké máš zkušenosti s magií,že meleš blbosti?Nevíš o tom zcela nic jak je vidět.

lopez (St, 21. 6. 2017 - 23:06)

tady zkusenosti tech, co o...můžeš mi prosím upřesnit,jak to popisují lidé,že vstoupí do jejich těla?Jak si ho třeba ten Démon najde,co k tomu potřebuje,nějakou slabost,nebo tak něco?

ANO (St, 21. 6. 2017 - 23:06)

Jeden z těch démonů...Schogun je sice pomtenec,leč s tímto musím značně souhlasit!

Shogun (St, 21. 6. 2017 - 20:06)

tady zkusenosti tech, co o...Jeden z těch démonů vstoupil do tebe a způsobil tvoje totální pomatení. Bohužel je to jeden z nejhorších démonů vůbec, a říká se mu náboženský fanatismus.Co se týče příspěvku o jeden výš, kde ses podepsala jako rr... četla sis vůbec to, na co jsi zareagovala? Nebo tu jen tak kopíruješ prefabrikované odpovědi?Podle těch tupých blábolů, co tu donekonečna kopíruješ... o tom, co to je nebo není magie, víš naprostý okultní hovno.

Magie však byla (St, 21. 6. 2017 - 19:06)

tady zkusenosti tech, co o tom neco vedi...Mnohé čarodějnice souhlasí s Biblí v tom, že zlí duchové existují. Jistý příznivec čarodějnictví v jedné literární úvaze varuje: „Jsou tam přízraky: V neviditelném světě, jenž je obdobou našeho světa, existují živí tvorové. . . . Výrazy jako ‚čertík‘, ‚zlý duch‘ a ‚démon‘ jsou docela přesné. Jsou velmi mocní. . . . Nejinteligentnější typ . . . dokáže (když jim někdo vyjde natolik vstříc, že jim otevře cestu) vstoupit do našeho světa. . . . Mohou vstoupit do vašeho těla . . . , a dokonce vás do určité míry ovládnout. Ano, je to úplně stejné jako ve starých příbězích o posedlosti démonem.“

rr (St, 21. 6. 2017 - 19:06)

silna slova, kterym chybi logika. Jake mas zkusenosti s magii, ze mas takove nafoukane reci?

Shogun (St, 21. 6. 2017 - 15:06)

neni bila magie, kazda magie...Jasně... pro tebe je humus skoro všechno, ty primitive. Počínaje pouhým sněním, přes hypnózu, sugesci... aaa, tady už jsme u tebe. Jsi těžce a dlouhodobě zhypnotizovaná do své fanatické ideologie. To je hřích, milá zlatá!

tt (St, 21. 6. 2017 - 10:06)

neni bila magie, kazda magie je humus. Kdyz hnus zabalis do bileho papiru zustane hnusem...

Bůh (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

nám dává svobodu v myšlení...jistě že si dělám prdel........

Velvyslanec (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

http://www.jesus.sk/svedectvi/jak-jsem-byl-zachranen

jo (Ne, 18. 6. 2017 - 22:06)

pardon,já zapomněl na to,že šedý zákal v očích se ve středověku léčil běžně močí mladých chlapců.

jo (Ne, 18. 6. 2017 - 22:06)

už psala jednou keer,že jí v Egyptě počůral jedovatý štípanec,místní domorodec...příroda ví a lidské tělo také,jen člověk ví o přírodě a lidském těle hovno,máme se co učit..pěkný článek o vandru!

rr - tohle jsou (Ne, 18. 6. 2017 - 10:06)

co zažil starověký král Izraele Saul. Tento král ze strachu před nepřáteli vyhledal spiritistické médium. Žádal jej o spojení s mrtvým prorokem Samuelem. Spiritistické médium popsalo, že vidí starého muže, a Saul z toho usoudil, že je to Samuel. A jaké poselství dostal? Izrael bude vydán do rukou nepřátel a Saul a jeho synové budou se „Samuelem“, což znamenalo, že zemřou. (1. Samuelova 28:4–19) Jak na Saulovo rozhodnutí obrátit se ke spiritistickému médiu reagoval Bůh? Písmo nám říká: ‚Saul zemřel pro svou nevěrnost a také proto, že požádal spiritistické médium, aby se dotazovalo.‘ (1. Paralipomenon 10:13) Zaplatil za to opravdu vysokou cenu.

Pavel (Ne, 18. 6. 2017 - 08:06)

Pustili mě na reverz. Ale...takové jako ty na reverz nepouštějí.Musela jsi utéct...

rr (So, 17. 6. 2017 - 21:06)

Pustili mě na reverz. Ale dalajlámu s králem Davidem si tam nechali.

Pavel (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

to muze byt Pravda...v...rr ty ještě nejsi v ustavu?

keer (Pá, 16. 6. 2017 - 17:06)

Dříve se jezdilo na...poučné,pěkné

Reklama

Přidat komentář