Reklama

Bílá magie a láska

hele (Pá, 22. 9. 2017 - 06:09)

Taky umím čarovat.Třeba čáry, máry, fuk.Odkud jste utekli?

Karel (Pá, 22. 9. 2017 - 06:09)

Zajímavá technika na...Ještě k článku výše. Účinnější než formulace krátké věty při sankalpě je v některých případech obrazná představa žádaného jako již jsouího.

Karel (Pá, 22. 9. 2017 - 05:09)

Zajímavá technika na využití spánku.http://jenia.sweb.cz/sank.htmlČlánek vyšel za vlády bolševiků, takže tam nesmělo být nic o duchovnu, nedovolili by jej otisknout, ale postup se dá využít ke fšemu možnému. Už v antickém egyptě a řecku využívali takový postup k vyvolávání bůžků, andílků a diblíků, chrámovému léčení a kouzlům fšeho druhu.

ONA FUNGUJE (Ne, 10. 9. 2017 - 08:09)

jistě,to jsem napsal jen...I VREÁLU,A MÁ HODNĚ PODOB...

tady (So, 9. 9. 2017 - 08:09)

Je to jak s deckama na pískovišti, hádáte se kdo je větší čaroděj. takto jsem se už dlouho nezasmal.

Karel (So, 9. 9. 2017 - 08:09)

jistě,to jsem napsal jen...Myšlenka je mocná síla. To je pravda, ale musí být opakovaná. Proto mystici, jogini a další používají různé mediatční techniky. Meditace v tomto pojetí je udržování uzavřeného koloběhu myšlenek kolem zvoleného objektu. Viz Joga od staré Indie k dnešku, kapitola o mediatci (je volně v pdf, viz server ulozto). Pokud čloběk nemá moc času, je možné využít poslední myšlenky před usnutím, jak to bylo často praktikované v době starého řecka a egypta, viz překlady egyptských a řeckých magických papyrů.

magie v pohádká (Čt, 20. 7. 2017 - 22:07)

funguje,a jak.posměváčci...jistě,to jsem napsal jen trochu vtipně,ale máš pravdu,že za vše se platí,myšlenka je velmi neprobádaná věc,síla myšlenek má svou sílu,pokud svoje myšlenky,používáme jako zbraň,tak za to zaplatíme.

magie (Čt, 20. 7. 2017 - 16:07)

funguje,a jak.posměváčci by se asi divili.Ale musí se dávat pozor,protože to není hra,a za vše se platí.

magie v pohádká (Čt, 20. 7. 2017 - 14:07)

není tak jednoduchá záležitost,pokud je tu někdo natvrdlej,ať si přečte nějakou pohádku,tam je to srozumitelné kouzlo,magie,ale potom následky,co na tom nechápete?Lektvar lásky,pomine,škaredá čarodějnice se udělá krásnou a pak?Kouzlo pomine a staré pořekadlo je----kdo s čím zachází s tím také schází,to nevíte?Je to prosté,jednoduché a není v tom žádná věda

Ale (Út, 18. 7. 2017 - 12:07)

ano,protože ta...ted si mě nepochopil.Ptám se na to,pokud já někoho budu dejme tomu pomlouvat,tak si uškodím akorát sama,ale tomu druhému ne,je to tak? Nebo tím i jemu se nebude dařit?

Velvyslanec (Út, 18. 7. 2017 - 06:07)

http://www.jesus.sk/svedectvi/v-zajeti-okultizmu

aha... (Út, 18. 7. 2017 - 00:07)

ano,protože ta...takže když dávám najevo svou zlobu, tak budu nešťastnej? A když budu zlobu v sobě dusit, tak budu šťastnej?Přerovnej si to trochu v tý makovici.

.-. (Po, 17. 7. 2017 - 22:07)

podle mého tomu druhému...ano,protože ta energie,budeme tomu tak říkat si vybere vždy svou daň,zloba v člověku,jako taková tráví toho dotyčného,tito lidé žijí na venek suveréně,dávají na jevo svou zlobu,ze zkušeností vím,že jsou flustrovaní,nešťastní a bývají opuštěni

Pomluva (Po, 17. 7. 2017 - 16:07)

je pouhá myšlenka,dobrá i...podle mého tomu druhému neublíží.Ublíží spíš té osobě,která pomlouvala.Aspon myslím.

no, (Po, 17. 7. 2017 - 16:07)

moc ne.

hele (Po, 17. 7. 2017 - 00:07)

...nejde mi to,se na to podívat,je to dobře napsané?

magie (Po, 17. 7. 2017 - 00:07)

je pouhá myšlenka,dobrá i zlá,nemusíme dělat rituál a přes to vyšleme myšlenku,která má určitou sílu příklad,pomluva,jenže někdo tu pomluvu neunese a zasebevraždí se a už to má velký rozměr,nebo-někomu nezištně pomohu , pro mne to nemá význam,ten druhý si to ponese sebou celý život a bude na to vzpomínat,nikdy nedokážeme přesně posoudit sílu určité myšlenky a důsledky,našeho myšlení

hele (Ne, 16. 7. 2017 - 23:07)

Mágie je i docela obyčejné...v podstatě máš ,ale pravdu i když je tam ten pomyslný smajlík....ale to peklo ,ten konec věty,to mi tam nesedí,hy,hy

Karel (Ne, 9. 7. 2017 - 18:07)

na tohle téma ,je...Mágie je i docela obyčejné šoustředění myšlenek. Takže pokud páchá jakoukoliv meditaci, páchá vlastně mmágii a přijde do pekla. :-(

O (Pá, 7. 7. 2017 - 21:07)

magie je i modlení,to...na tohle téma ,je plno,knih,v podstatě modlení je vlastně magie i klení

Reklama

Přidat komentář