Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kačka_j (Út, 21. 4. 2020 - 01:04)

Ahoj, prosím vás o pomoc jsem zoufalá z toho co se mi stalo. Prohledávala jsem na tohle téma celý internet. Tady mi snad poradíte s mým trápením.
Přišla jsem jednou domů ze školy a přistihla jsem svojí ségru jak se pokakala. Vůbec to nevypadalo jako nehoda, určitě se pokakala schválně. Naštěstí neviděla že tam jsem a já zpanikařila a utekla.
Nevím co s tím teď mám dělat. Hlavně nechápu co jí k tomu vedlo, proč to udělala a jestli to nedej bože dělá často.

Romana (Út, 21. 4. 2020 - 11:04)

Jejda Kačko, a kvůli tomu se hroutíš, nemůžeš spát a po nocích vypisuješ na Doktorku? A dokonce i s registrací? :) No já to nebudu okecávat. Patřím mezi ty holky, co se občas rády pokadí. Začala jsem s tím před necelými dvěma roky. Byla jsem tu i hodně aktivní přímo na téhle diskuzi. dá se říct, že Kikina a další mě zkazili :) ne tohle ve mně už bylo, jenom jsem o tom nevěděla. Nebudu Ti asi vysvětlovat, proč to dělám a co z toho mám. Kdo v tom taky jede, tak to chápe. Ty zjevně patříš mezi lidi, které by asi do té doby vůbec nenapadlo, že existují i lidé, kteří se pokadí úmyslně a pro své potěšení Jestli máte se ségrou dobrý vztah, tak si o tom zkuste důvěrně promluvit a zkus třeba nejdřív trochu naslouchat, než začneš odsuzovat. Třeba moji rodiče, což Tě asi překvapí, vědí co dělám a dokonce mi to tolerují. Samozřejmě, že toho nezneužívám a neproducíruji se pokaděná před nimi, tak když chci být sama ve svém pokoji a se svou soukromou úchylkou, tak to respektují a nestarají se o to co dělám. Oba dvou jsou lékaři a po pravdě, daleko víc jsem to od nich schytala, když jsem začala kouřit, než když jsem musela přiznat, že se pokakávám. A nemysli si, jinak jsem až nezdravě racionálně založená i když se mi to líbí a chci to dělat, tak při tom zažívám i ty pocity, kdy se za to stydím a říkám si : Sakra, bude ti dvacet, máš před maturitou, co to děláš?! Kiki by možná řekla, že já jsem na první pohled tak slušná, že kdyby jsme se důvěrně neznaly, tak by nikdy neřekla, čeho všeho jsem schopná :) Chtěla jsem s tím přestat. Vydržela jsem i dva měsíce nic neprovést, ale nejde toho úplně nechat. Tolik můj pohled na věc. Tak jsem zase napsala příspěvek do této diskuze asi po půl roce :) Vidím, že se tu jinak nic moc nezměnilo. Kiki, Ty máš můj obdiv, že Tě pořád baví ten boj s větrnými mlýny tady. Tak všechny normální a slušné diskutující k tématu, zdraví Romča. Ps : Jo a mám zrovna taky v gatích, když píšu tenhle příspěvek, ale vy to nikomu neřeknete, že jo? :) Já se dneska nudila a tak kdo ví proč jsem si řekla, že sem zase po nějaké době nakouknu. Zdravím také Jitku a Nikolu. Vás dvě neznám, ale četla jsem některé vaše příspěvky, a vypadáte jako prima holky.

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

Kde je vůbec Scatter dříve tu by dost aktivní

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Kiki mělas pravdu že tady je to s nima zbytečná ztráta času

I (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Hele radši pudem na panáka. U Vorla mají zahrádku

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 18:04)

Já se úplně poprvý pokakala ve škole v 6třídě když mě paní učitelka nechtěla pustit na záchod ... byl to krásný pocit když to ze mě lítalo to jsem měla jen sukni a kalhotky který jsem pak doma vyhodila

Zvědavec (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Takže se vlastně dá říct, že jsi se pokadila na protest, proti tomu, že tě úča nechtěla pustit na záchod? A to jsi to pustila přímo ve třídě? To chce odvahu. Určitě jsi pak musela poslouchat posměšky spolužáků. V tomhle věku a v kolektivu už je to docela atrakce. A nějaký další ostudy? Klidně piš o pokakávání dál. K tomu je tahle diskuze určená a na ty hlupáky vůbec nereaguj.

I. (Po, 20. 4. 2020 - 18:04)

Hm,už sis ho vyhonil,téráku? Je blbý napsat na rovinu,že máš vocas,co?

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 20:04)

Tak sem nelez, a odpusť si svý blbý poznámky. Všecho to tady zazdíš, debile.

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Vy jste fakt debilové honíš si ho akorát ty kterej sem furt lezeš číst jak to holky pouštěj do kalhotek

a (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

proč by si nehonil, když to sem píšeš? Jestli ti to vadí, tak to sem nepiš, frštanden?

j. (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

bép

*** (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

Já se naposledy pokakala když jsem byla nemocná :-( Zrovna jsem se koupala, a moc jsem nepotřebovala na záchod, ale....... když jsem vylejzala tak jsem to pustila na zem , do vany a na ručňík . Ručník byl jen špinanvej :-)............... Naštěstí

Ftscat (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

A já to vylízal.

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

Ha ha vtipný je že já už víc jak rok a půl v té soukromé komunikaci jsem a doktorku k životu opravdu nepotřebuju ale občas se tu objeví někdo nový kdo by mi stál za to přibrat ho mezi svoje kontakty ale to kvůli vám idiotům kteří odsud všechny lidi na pokec vyženete jaksi není možný. No nic dokud se tu znovu neobjeví Jitka tak si to tu sežerte. Stejně vás mám... Víte kde :0)

Terka (Po, 20. 4. 2020 - 18:04)

V kalhotkách :D

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

Spíš je mám v těch orgánech který kalhotky zakrývají :0)

Rony (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

Koukám kam to až zašlo.....,asi to tu na čas rozpustíme

Rony (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

Tak koukám, že se tu do sebe opět naváží, proč jsem vlastně lezou...., dost věcí jsem raději ani nepíšu, docela se Ti Kiki divim, že to dokážeš omezit....Rony

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

Mám teď prostě trochu jiný priority. To by bylo na dýl a psát to sem nemá smysl. Já tvůj mailik mám ještě z toho soukromého fóra. Tak ti možná někdy písnu. Zatím se měj. Kiki.

Reklama

Přidat komentář