Reklama

Ženská obřízka - existuje u nás?

OH (Ne, 14. 7. 2013 - 19:07)

Poslednich nekolik mesicu uvazuji o nejakem drobnem zakroku,ktery by ukoncil vecne trapeni tam dole - stale natekly,svedivy,prekazejici clitoris je utrpenim. Od detstvi me cosi tam dole nutilo k masturbaci,bylo to otravne a ponizujici.Od 15 let se snazim toto nutkani ignorovat,jinak bych byla nymfomanak :D neprijemne svedeni,ochlupeni ac milimetrove - bolestiva zalezitost,stale pocit na podrbani,neprijemno v cemkoliv upnutem,vecne nabehly clit. - je mi 25 a nechci do 60let s timhle bojovat! je to opravdu neprijemne.Stokrat za hodinu to tam "kousne".a neni to zanetem,ci nejakym onemocnenim ani spatnou hygienou. Chci si to tam dole nechat trosku "upravit"chirurgicky....jen nevim kam se obratit...to preci neni trestny cin,nebo mrzaceni,kdyz cast masa nekde prekazi a irituje a obtezuje v beznem zivote...?

gin (So, 25. 10. 2014 - 18:10)

Labioolastika -- obřízka ?Je to efémizmus pro jednu z forem ženské obřízky.

Klára (So, 25. 10. 2014 - 17:10)

Labioolastika -- obřízka ?

Leoš (Ne, 19. 10. 2014 - 22:10)

Ano, dá se to řešit jako...Dano, Lindo, děkuji. Zkusím se hned zítra poptat..

gin (Ne, 19. 10. 2014 - 14:10)

Jenže ta operace je v EU přísně zakázaná už přes 10 let u osob mladších 18 let. I kdyby to rodiče nechali udělat v nějaké exotické zemi a nějaký doktor by to zjistil a nahlásil, že to má holka udělané, tak jdou rodiče sedět. Holky jsou teď v tomto na rozdíl od kluků chráněny v tomto zákonem. Před 15 lety tomu tak ještě nebylo.

Linda (Ne, 19. 10. 2014 - 14:10)

Ano, dá se to řešit jako plastická operace.

dana (Ne, 19. 10. 2014 - 09:10)

Ahoj, ví někdo, na které...Musíš to schovat pod název labioplastika a pak to udělají na skoro každé klinice plastické chirurgie.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Nezletilým to dělat povoleno není a zletilá at si se svým tělem dělá, to co chce.

lucišla (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

V podstatě máš pravdu , ale každopádně je to pěkně hnusná praktika . A pochybuji , že by některá žena do toho dobrovolně šla .

Leoš (So, 18. 10. 2014 - 22:10)

Ahoj, ví někdo, na které plastické chirurgii by provedli obřízku mých dvou dcer (12 a 10 let) ?

jaroslav (Po, 6. 4. 2020 - 23:04)

děkuji lindě moje dcery jsou též obřezané 9 a 11 LET

jaroslav (Út, 7. 4. 2020 - 00:04)

moje dcery mají faraondskou obřízku

luci (Út, 7. 4. 2020 - 00:04)

To jsi je opravdu nechal dokonale zmrzačit . Je to pro ženu i ohromné ponížení , ale ty jsi barbar který neví nic o ženské duši .

luci (Út, 7. 4. 2020 - 00:04)

Tvoje dcery ti určitě nepoděkují . Jednoho dně tě proklejí .

luci (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Jsi blázen , nech se vyšetřit !

gin (Út, 1. 4. 2014 - 02:04)

Hele "gine" vyprdni...A co s tím naděláš. Já tu byl silně nechutně párkrát napaden. Nejdřív byl takto napaden Leoš, a když jsem se ho zastal, tak se to obrátilo proti mně. Nepíšu nic, co bych někde nevyčetl. Že jsem zásadně proti jakékoliv obřízce, pokud k ní není nezpochybnitelná medicinská indikace, je tu snad každému jasné. V tomto se pokládám za dědice řecko-římské kultury. Někdy mám opravdu ostré vyjadřování, zvláště když něco píšu po návratu z putyky, jako třeba včera. To se pak ráno bojím sám podívat, co jsem to vlastně napsal. Jiní tu píší daleko horší příspěvky. Jenže, jak napsala před asi tak 5 lety Yoska, že to by museli zavřít půl doktorky.

gin (Po, 31. 3. 2014 - 00:03)

Mimochodem, v Egyptě je to...Proto šlo dle vyobrazení tehdejším egyptskejm holkám šlo dobře chcát ve stoje, což asi prý tehdy bylo u žen v Egyptě běžné.

gin (St, 26. 3. 2014 - 23:03)

No jo, co Egypt a další na...Řekl bych, že faraónská obřízka je tam ještě z předislámského období.

Steve (St, 26. 3. 2014 - 22:03)

No jo, co Egypt a další na mozek nemocní islamisti - to neberte vážně tyhlety vygumovance.

Petra (Út, 25. 3. 2014 - 11:03)

Já i jo, mám pysky ven asi...Nevím kdo může motat obřízku v Egyptě a labioplastikou u nás ??? A ještě tak podkopávat špatný sebevědomí našich ženskejch, co nejsou úplně spokojený se svejma pipkama ??? Zmenšení pysků je úplně normální věc a ženská z toho má radost, ne trauma dosmrti jak kdesi v Egyptu.

Reklama

Přidat komentář