Reklama

Ženská obřízka - existuje u nás?

Vulpes-Lagopus (Po, 18. 11. 2019 - 16:11)

Mne ožratý doktor - vyrezal - komplet ženské genitálie - keď som bola ešte mladým dievčaťom - ešte som v podstate nemala šancu ani len žiť - r°zjeb°l - mi maternicu tak, že som takmer dva týždne krvácala z nej - pričom som nemala z čoho krvácať - lebo som bola " PO " menštruácií - a akoby mu to nestačilo ešte mi aj komplet vyrezal všetko - neostalo nič - ani koža, ani sliznica, ani malé pysky, ani veľké pysky ani krytoris - ten mi vyrezal až na kosť.. : ( TOMU " JA " HOVORÍM BOLESŤ.. " Ani v Keni niečo takéto nedokážu - tam žene ponechajú aspoň kožu.. " To radšej bývať: v - Afrike - videla som fotky obriezok - pekná práca - to čo bolo napáchané na mne - toho by nebol schopný ani len: JACK ROZPAROVAČ - ten mal totiž aspoň toľko súcitu k svojím obetiam - že ich nakoniec aspoň - ZABIL " Čož - mňa vykuchal - ako také líšťa a nechal - na po-spas osudu... " Viem len jedno - že tá bolesť - je navždy - a pomoci sa nedožijem... : (

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 05:05)

Rozlošuje se FGM I - IV.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

Tak se podívej na Esthetikon.

luci (Čt, 30. 5. 2019 - 00:05)

To je o modelaci . Klasická obřízka je prakticky odstranění zevní části ženského pohlaví /malých i velkých stydkých pysků a klitorisu.

pro "" M "";0;" (Čt, 4. 10. 2018 - 14:10)

orezavanie pyskov je formou obriezky, ci uz sa tento vyraz nejakej zene paci, alebo nie. myslim, ze s urezavanim klitorisu tu nikto suhlasit nebude, ale ja som aj proti obdobnym formam. totiz princip je uplne rovnaky, zeny to podstupuju (aj v afrike) s vedomim, ze inak nebudu muzmi ziadane.

Kata (So, 26. 8. 2017 - 00:08)

Docela mne fascinuje, kolik...To vymyslel zvrácenej chlap. Nikdy nepochopim jak to někdo dokáže udělat malému děvčátku slyšet ten křik bolesti to utrpení když ji řežou, ty celoživotní bolesti to řezání před prvním sexem.Lidé jsou zvrácení a udivuje mě že nejkrutější jsou věřící kteří se modlí k bohu....Romčo pochybuji že jsi žena!!!!!

Janka (Pá, 20. 9. 2013 - 09:09)

Já i jo, mám pysky ven asi...Je jedna možnost, labioplastika, při které se domluvíte i na zmenšení kapuce klitorisu. Byla na tom sestřenice a vypadá to ohromně. Měla ty pysky i kapuci před tím hrozně dlouhé. Ale divím se, že tady někdo chce úplně omezit podobným zákrokem vzrušení, to je ubohá pitomost. Já nic takového neplánuju, ale pokud je tento problém, jako u sestřenky, tak na tu operaci stejně jednou dojde, já bych to taky nevydržela :(

Šárka (St, 31. 7. 2013 - 22:07)

Na svoji kundičku bych si...Já i jo, mám pysky ven asi tři cenťáky a na poštěváčku mi to taky nechce jít moc ohrnovat :( Je to ale hrozně blbé, že to neplatí pojišťovna.

Nadˇa (St, 31. 7. 2013 - 19:07)

Na svoji kundičku bych si nenechala sahnout.

Steve (Po, 15. 7. 2013 - 14:07)

Pokud není zdravotní důvod, tak proč to dělat. Muslimáci to dělaj z jiných důvodů a schovávají to za náboženskou tradici - je to středověk. Tohleto zaostalé náboženství by měl vyspělý Svět u ssebe zakázat. Doma at' si řežou třeba nos či uši když je to baví.

Pavel Jandovský (Ne, 14. 7. 2013 - 21:07)

Kdo chce obřízku bude si ji muset zaplatit. VZP prý tento zákrok neproplácí. A není divu když tu ty Kurvy Mafiánské rozkradli stát.

OH (Ne, 14. 7. 2013 - 19:07)

Poslednich nekolik mesicu uvazuji o nejakem drobnem zakroku,ktery by ukoncil vecne trapeni tam dole - stale natekly,svedivy,prekazejici clitoris je utrpenim. Od detstvi me cosi tam dole nutilo k masturbaci,bylo to otravne a ponizujici.Od 15 let se snazim toto nutkani ignorovat,jinak bych byla nymfomanak :D neprijemne svedeni,ochlupeni ac milimetrove - bolestiva zalezitost,stale pocit na podrbani,neprijemno v cemkoliv upnutem,vecne nabehly clit. - je mi 25 a nechci do 60let s timhle bojovat! je to opravdu neprijemne.Stokrat za hodinu to tam "kousne".a neni to zanetem,ci nejakym onemocnenim ani spatnou hygienou. Chci si to tam dole nechat trosku "upravit"chirurgicky....jen nevim kam se obratit...to preci neni trestny cin,nebo mrzaceni,kdyz cast masa nekde prekazi a irituje a obtezuje v beznem zivote...?

gin (So, 25. 10. 2014 - 18:10)

Labioolastika -- obřízka ?Je to efémizmus pro jednu z forem ženské obřízky.

Klára (So, 25. 10. 2014 - 17:10)

Labioolastika -- obřízka ?

Leoš (Ne, 19. 10. 2014 - 22:10)

Ano, dá se to řešit jako...Dano, Lindo, děkuji. Zkusím se hned zítra poptat..

gin (Ne, 19. 10. 2014 - 14:10)

Jenže ta operace je v EU přísně zakázaná už přes 10 let u osob mladších 18 let. I kdyby to rodiče nechali udělat v nějaké exotické zemi a nějaký doktor by to zjistil a nahlásil, že to má holka udělané, tak jdou rodiče sedět. Holky jsou teď v tomto na rozdíl od kluků chráněny v tomto zákonem. Před 15 lety tomu tak ještě nebylo.

Linda (Ne, 19. 10. 2014 - 14:10)

Ano, dá se to řešit jako plastická operace.

dana (Ne, 19. 10. 2014 - 09:10)

Ahoj, ví někdo, na které...Musíš to schovat pod název labioplastika a pak to udělají na skoro každé klinice plastické chirurgie.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Nezletilým to dělat povoleno není a zletilá at si se svým tělem dělá, to co chce.

lucišla (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

V podstatě máš pravdu , ale každopádně je to pěkně hnusná praktika . A pochybuji , že by některá žena do toho dobrovolně šla .

Reklama

Přidat komentář