Reklama

Pás cudnosti

Michal z Havířova (So, 13. 6. 2020 - 00:06)

S uzamčeným pindíkem jdou chlapovi domací práce krásně od ruky. Občas odběhnout k přítelkyni a udělat jí pár krásných orgasmů. A pak si hodit kostkou a zjistit o kolik dní bude mít subík pindíka déle pod zámkem. Ještě se mi nepovedlo hodit jedničku 2x po sobě, abych byl odemčený hned.

láďa (Ne, 14. 6. 2020 - 08:06)

Kostky taky miluji a je to mazec už jsem přemýšlel o kostce jen s1 ale to by asi neprošlo.

Pája (Pá, 12. 6. 2020 - 23:06)

S mojí přítelkyní jsem mluvil o tom, že bych chtěl vyzkoušet něco nového. Sám, jsem začal o tom, že bych chtěl uzamknout penis od ní. Ona s radostí se zapojila do diskuze, že měla stejný nápad. Koupil jsem si CB6000. Před měsícem jsem si ho večer nasadil a dál klíče své přítelkyni. Řekli jsme si 3dny. Neskutečný pocit, kdyxž mi ho pak odemkla a po dobrém sexu. Mě zamkla na týden. Chovám se k ní jako k bohyni. Teď zkoušíme 10dní, 9 za sebou. S pozdravem Pája a Verča. Jsem pánům doporučuji to vyzkoušet. Je to vzrušující. Bají jí to mě mít pod kontrolou. Penis teda občas hodně trpí. Ale ona mi za to stojí.

George39 (Út, 9. 6. 2020 - 07:06)

Včera jsem přišel domů a manželka byla pěkně nadržená. Skočili jsme do postele a já jí 2x udělal jazykem. Když jsem měl přijít na řadu já tak řekla,že zapomněla klíček v práci. Ale jestli chci, vzala sebou vibrační hlavici a mám na to 5 min.
Já nadrženej za 14 dní jako prase a pořád to nešlo ven. Těsně před koncem to na mě začlo jít a manželka řekla konec, to ti stačí a vzala mi hlavicí.
Chlapi, ze mě to teklo snad 2 minuty, takový množství ze mě nikdy nevyšlo. A vše do dlaně a spolknout.
Krásný zkažený orgasmus.

láďa (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Tak to je asi zkušenost nás zamčených jak to máte z odemčením máte termín nebo taky nevíš??

George39 (St, 10. 6. 2020 - 05:06)

Termín žádný nemám. Většinou mě odemkne o víkendu, kdy je víc času na hràtky. Ale u mě je to o to těžší, že u nás pravidelně přespává její 22 letá sestra. Takže přijdu z práce, ona spí na gauči a z pod peřiny kouká prdelka v tangách nebo kozičky a hned ho mám jak kámen.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 17:06)

Teda pokud je to co píšeš pravda, tak bych chtěl být tak na týden na tvém místě.

George39 (So, 20. 6. 2020 - 05:06)

Je to pravda. Její sestra chodí na noční a tvrdě spí, když přijdu z práce. A to nepočítám když se někde obléká a já tam jako by omylem přijdu a vidím jí v podprsence a miniaturních tangách.
Dva dny zpátky jsem musel pás sundat i kvůli hygieně. Tak jsem se dole vyholil, umyl a přišel s tvrdým penisem do ložnice před paní, že bych chtěl alespoň na chvíli dovnitř.
Nejdřív jsem za ten návrh dostal přes koule a když jsem byl vevnitř řekla rychle, nemám na tebe moc času. Byl jsem za 10 sekund. Ono se není co divit po 14 dnech v pásu. Ryxhle jsem ho vytáhnul a bez honění vytekl v pokaženém orgasmu na bříško. Všechno jsem pak musel slízat a okamžitě nasadit klec. Tlak v koulích sice opadnul, ale jsem víc nadržený než před tím.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 23:06)

Kam všichni zmizeli?

láďa (So, 30. 5. 2020 - 19:05)

Kolik lidí sem kouká po uzamčených penisech a jejich pocitech a zážitcích? jsme tu kdo nemůže ::

AVP (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Nechápu

smg (Čt, 28. 5. 2020 - 14:05)

samý subíci jo?

jožin (Ne, 15. 11. 2020 - 16:11)

Ráda by si byla subinkou a nosila také pás na štěrbince?

AVP (Pá, 29. 5. 2020 - 06:05)

A koho tu hledáš?

AVP (Ne, 24. 5. 2020 - 06:05)

A co z toho máte vy ženy, že takhle "trápíte" své muže? Chci říct. Muži sem vcelku podrobně popsali, co to s nima dělá a co z toho mají, ale u vás žen chápu, že je výhodné držet své muže v pásu, abyste nemusely dělat domácí práce a aby o vás pečovali, ale je v tom něco víc? Dělá vám radost odpírat jim sex? Moc by mě to zajímalo.

SMG (Po, 11. 5. 2020 - 14:05)

Zkušeost s pásama pro holky / ženy?

AVP (Po, 11. 5. 2020 - 05:05)

:D Myslím, že mám vážný problém. Spolu s několika věcmi jsem odvezl pás cudnosti na chalupu. Měsíc jsem ho neměl na sobě a už mi to tak scházelo, že jsem pro něj musel zajet. Už ho mám na sobě a ten okamžik nasazení. Prostě nádhera.

láďa (So, 16. 5. 2020 - 19:05)

Tak to je ten moment o kterém jsem psal je to droga je to fetiš ale krásný i když si stěžujeme někdy?

Jirka (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Pokud je to možné, vyvarujte se, prosím, osobnímu nošení či uzamykání druhých lidí do moderních pásů cudnosti. Jsou to věci nejvyšší třídy nepezpečnosti. U uzamčených jedinců mohou způsobit absolutní závislost, která se svou závažností může směle porovnávat např. se závislostí na tvrdých drogách častokrát s obdobně fatálními konečnými důsledky. Mezi dominantními jedinci sice zřejmě budou existovat "klíčnice dobré vůle" (se záměrem mít pod kontrolou zdánlivě dobrý účel ve smyslu naplňování původních přání uzamčeného) vedle "klíčnic bestií" (o kterých psát ani nehodlám). Avšak i dominanti prve jmenovaného typu jsou jenom lidé. A asi ve všech oblastech lidského konání se častokrát stává (může stát), že člověk postupem času dospěje ke změně názoru obecně na cokoliv, což je normální vývoj. Avšak změna názoru pro tuto oblast může mít ten neblahý důsledek, že závislý uzamčený se stane nesnesitelnou celoživotní brzdou v partnerčiných nových osobních životních snech a preferencích a tato kolize budiž naznačením jednoho z možných výše zmíněných fatálních konců. Odpovídám předem na reakce typu "jsem uzamčený v PC x let a přináší mi to ohromné množství štěstí": já vám to vaše štěstí upřímně přeju a hlavně vám přeju, aby ve vašem případě nedošlo k tomu, před čím jsem varoval, ale je tu neustále ta možnost, že se vám váš abstraktní svět v okamžiku zhroutí s neúnosně bolestivým důsledkem přinejmenším pro vás, a to riziko je obrovské.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 17:05)

Musím uznat že ano, už jsem na PC závislí , a přítelkyně na tom že ho mám je také závislá ( 3roky).
Stále máme za to že pokud se rozejdeme přítelkyně mi vrátí klíče a ať si dělám jak uznám za vhodné. Pokud budu i tak na PC závislí klíč svěřím někomu z rodiny co bydlí velmi daleko aby okamžité odemčení nebylo možné .

Reklama

Přidat komentář