Reklama

Pás cudnosti

Honza (St, 24. 6. 2020 - 19:06)

Dneska mám svátek a když se mě má Paní ptala co bych si nejvíce přál tak jsem ani na chvilku nezaváhal a řekl že sundat si klícku a vyhonit se. Nejdřív se smála a pak mi řekla ze jsem nadržený ubožák. Je to dneska už 28 den takže nadržený opravdu jsem a ubozak taky. Posledních par dni už si opravdu nepreji nic jiného. Dneska ti přijde matka poprat tak se jí můžeš dovolit. Né , prosím . Žadonil jsem až mi vyhrkli slzy do očí. Znovu se začala smát. Stahla mi trenky , vzala klíček a odemkla mi klícku. Pták se mi okamžitě postavil a začal slintat. Musel jsem se svléknout úplně a kleknout si na zem. Dej si ruce za hlavu a popros ! " Má Paní smím si prosím vyhonit pindoura ? " No vidíš jak to hezky umis , ted pockame az přijde máma , poprosis hezky i jí a můžeš honit. Zavrtel jsem hlavou ze ne. Sedla si ke me na bobek a začala mi roztirat mazlavku po žaludu. Třásl jsem se jak ratlik a funel jak prase. Pták se mi napnul a jen tak tak ze nevystrik. Pustila ho a rekla. " No když nechceš " " Chci Paní prosííím. "

George39 (Pá, 26. 6. 2020 - 07:06)

Krásně tě manželka trápí. Možná, že to za pár měsíců změní z matky na kamarádku a ty dostaneš před ní alespoň pokažený orgasmus.
Já to mám podobně. Jsem zamčený druhý měsíc a poslední normální orgasmus jsem měl 2.6.
Včera přišla paní ke mně do vany, přikázala lehnout na záda, dala si můj penis v pásu do prcinky a dělala si to sprchou. Krásně zavzdychala a udělala se.
Teda chlapi, cítit ty stahy a nic nemoct, to byla síla.
Nakonec mi řekla, že přemýšlela a líbí se jí, jak jsem teď jiný, mazlivý, se vším pomáhám a orgasmem by se to pokazilo.
Prý ho plánuje až na příští rok v Únoru na moje narozky. A když jsem jí řekl, že tak dlouho bez sexu stejně nevydrží tak víte, co mi řekla ? Já už si v práci vyhlídla kamaráda a budu to dělat s ním. Pás byl stejně tvůj nápad, tak budeš zavřený. Tak teď nevím, jestli to myslela vážně nebo ne. Sice mě už dlouhou dobu vzrušuje kandaulismus, ale teď když to má přijít, nevím jestli na to mám.
Co na to říkáte?

AVP (Čt, 27. 8. 2020 - 23:08)

Tak co? Už se tvá manželka vybíjí s kolegou z práce?

George 39 (St, 2. 9. 2020 - 14:09)

Zatím ne, ale snad to k tomu směřuje.
Teď až přijede z výletu tak jí navrhnu každodenní masáž nohou a orálek zakončený pissem do pusy. Samozřejmostí je úklid a mytí nádobí.
Za odměnu bych dostal strapon a vytečení do kondomu nebo si ho v kleče vyhonit na její kozačky.
Rád by jsem jí někdy vylízal opatlanou kundičku od milencovo spermatu.

Ok (St, 2. 9. 2020 - 23:09)

Já se klidně hlásím, jako milenec.

Honza (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Par měsíců ?! Tak to bych nedal. Už teď mi z toho hrabe. Normálně uvažuju že se matky opravdu zeptám.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Tak se zeptej, předpokládám, že vytéct už před ní snad nemusíš, ne? Já nevím jakou jsi měl výchovu, ale mně matka vždy sekýrovala s tím, že se mám chovat tak jak si bude moje budoucí žena přát. Ani bych se nedivil, kdyby jí pak moje žena víc imponovala, kdyby zjistila, že ona kontroluje moje mužství. Jinak teda představa, že musím zadat ženinu kamarádku o svolení, to je něco. Na tohle už je moje žena moc stydlivá.

George39 (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Čím jseš déle v pásu, tím je to snažší. Já jsem byl tři měsíce a když si tělo zvyklo tak pak v pohodě.

Tomáš (Pá, 26. 6. 2020 - 09:06)

Třeba tě jen zkouší jak budeš reagovat nebo jestli jí to sám dovolíš. Taky bych to chtěl takhle doma

Michal (Pá, 19. 6. 2020 - 13:06)

No myslím si že ještě pár dnů nebo týdnů a uděláš to.

Eva (So, 20. 6. 2020 - 15:06)

Já myslím že ne.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 15:06)

Tak nevím co ale je to asi opravdu o dvou lidech a zkušenosti.

smg (Pá, 19. 6. 2020 - 07:06)

Nikdo?

Tomáš (Čt, 18. 6. 2020 - 19:06)

Mě připadá že jsem na klícce závislý. Nasadím klícku a chci vydržet co nejdéle, pak chce miláček uspokojit a já to nevydržím a odemknu se a udělám se do ní, další den si vyhoním a říkám si kašlu na klícku, ale hned další den mi chybí ten pocit že mám klec na penisu tak se zase zamknu ale vydržím sotva 3 dny a tak pořád dokola. Chtěl bych vydržet aspoň měsíc ale to se nedá po pár dnech se nemůžu soustředit a mám divný pocit a vadi mi to. Přítelkyně už ví že to nedodržím tak je ji to už jedno.

AVP (Ne, 21. 6. 2020 - 04:06)

PS: To jsem se nějak rozepsal. Odevzdej klíče své partnerce, partnerka si je schová a prostě ti je nedá až budeš chtít. Pokud máš plastovou klícku z Číny, tak zkontroluj, že nemá nějaké ostré hrany a popř vše obruš. To pomáhá. Až na tebe pak přijdou zmiňované divné pocity, vlez večer do sprchy a chlaď si rozkrok maximálně studenou vodou následně si to kolem pásu namaž rybilkou, nebo bepantenem a do rána jsi v pohodě. Mě to zabralo.
PPS: Pokud jsi divnymi pocity nemyslel bolesti v šourku a tak, ale spíš frustraci, z mé zkušenosti je to tím, že máš od zamčení nějaká očekávání která se nenaplní. Např. Chceš sloužit své partnerce, být od ní ponižován a nebo i bit a partnerka je laxní. V tom případě odhoď stud stranou a svět se jí s představami a možná budeš mile překvapen.

Tomáš (Po, 22. 6. 2020 - 08:06)

Jo myslím že jsi to napsal přesně, řekl bych že to bude něco jako frustrace, vždycky mám chuť se zamknout ale tak po jednom dni nošení si připadám skoro trapně, i při práci a co teprve na veřejnosti nebo když mám jit mezi lidi. Mám pocit a strach že to někdo zjistí, a taky nejsem sám sebou, trochu mě to vždy rozhodí. Připadá mi že to mám jako stimulaci, že mám pořád něco nea penisu. Škoda je že to přítelkyně nějak extra nevyžaduje a není dominantní. Možná kdyby si chtěla sama hodně užívat nebo i s někým jiným tak bych ho nosil rád a pořád.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

Přečti si Lubošovo příspěvek a z než rozvíjející diskusi z 20.10.2019 na stránce tuším 247. Možná by pro tebe mohla být inspirací.

AVP (Ne, 21. 6. 2020 - 04:06)

A přítelkyně nechce klíče? U nás to bylo tak, že manželka klíč nechtěla, tak jsem jí přesvědčil na týden. Po odevzdání klíče jsem začal dělat domácí práce, neustále jsem se jí doptával, zda pro ni něco mohu udělat, masíroval jsem ji nožky atd. Už druhý den říkala, že ji lichotí ta pozornost a třetí den říkala, že se jí líbí všechno to kolem. Nakonec jsem to vydržel 4 dny. Dnes jsme na tom tak, že jsem normálně dominantní já, ale oba nás baví jednou za čas prohodit si role. Já se zamknu, odevzdán klíče a z mé ženy se stane má Paní. Je to zajímavé zpestření. Na jednu starnu se těším na odemčení, až jí zase trochu potrápím já, ale na druhou stranu si užívám jak mě má v hrsti. Dnes ráno začínám sedmý den. Má Paní má za tu dobu na kontě dva nádherné orgasmy a já dvakrát odemčení na hygienu a šup zpět do klícky. Jen škoda, že jí je proti srsti být výrazněji dominantní. Já bych určitě snesl hrubější zacházení.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 23:06)

dejte klíče nekomu známému a nebudete mít možnost se odemknout, já poslal klíček poštou přes půl republiky sestře, takže i kdybych se chtěl odemknout a bylo to fakt nutné , musel bych sednout do auta a jet 270km a to si to pak opravdu člověk rozmyslí.

smg (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

Někdo se zkušenostmi i s pásama pro holky/ženy? pokec, rady...?

Reklama

Přidat komentář