Reklama

Výprask před diváky

zdeněk, (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

Myslím .že je nesmysl,prutem přes kalhoty tak max 15 šlehů a na na holou stačilo 6 max 8 šlehů a zadek byl pruhovaný.Řemenem jak jsem popisoval ten svůj výprask tak jsem jich také dostal asi tak do 15ti šlehů.

Mirek (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

No já mám dostat 50 liskovkou na holou

Mirek (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

Dá se vydržet 50 ran prutem?

zdeněk (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

Dnes když je každý dospělý tak nás ten výprask vzrušuje.No ale když si vzpomenu jak jsem v šesté třídě přinesl pět 4 čtyřek a na ten velký výprask před návštěvou,před máminou kamarádkou a zhruba stejně starou její dcerkou a malým bráškou.Do dnes si pamatuji jak ležím na posteli s vystrčeným zadkem dostávám řemenem na holou křičím jak se kroutím po každém šlehnutí a občas si i při tom prdnul.Po výprasku jsem měl pořádný jelita a měl jsem nepříjemný pocit.Dnes by mi ten výprask nevadil ale nevím ,kdybych dostával jako tehdy doopravdy.Ten pocit toho skutečného dětského výprasku nelze zažít

trestaný, trestaná (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

To já dostával na holou že sestra se dívala a sestra tak že jsem se díval já tak jsme se styděli navzájem bylo to čerstvě utrženým proutkem že šlo vidět bez problému obou přirození pamatujeme si že jsme si snažily zakrývat rukama přirození ale mamka vždy řekla dejte ty ruce pryč dostávali jsme od cca 5 let.

markéta (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Já ,když jsem chodila ze svým klukem,tak měl problémy,že se mu nemohl postavit.Jednou ,když jsme byli u nás tak jsme slyšeli jak sousedův clhlapec je bit.Vyprávěli jsme si o výprascích,které jsme jako děti dostávali.Toužil dostat výprask přede mnou.Jednou se mu to splnilo,dohodl se s mamkoua a dostal předemnou výprask.Skutečně se mu po výprasku postavil.Nějakou dobu jsme spolu chodili,a když jsme chtěli spolu..... tak dostal vařečkou na zadek

Klára (Pá, 10. 7. 2020 - 13:07)

Já chodím s klukem, který ode mne dostává na zadek. Líbí se mi, když má zmalovaný zadek a taky se mu často při tom postaví pinďour. Už se mu stalo, že se při tom vystříkal i když někdy mu to rukou ulehčím.

M J (Čt, 25. 6. 2020 - 21:06)

Podle mě už tresty tohohle typu jsou ve 14 u kluků a 12 let u holek dost pozdě a už si myslím že nemají takový výchovný efekt. Podle mě tresty u dětí obě pohlaví max do 9 let nebo max do 4 třídy.

Jirka (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

Mě bylo 17 let a výprasky dostávám od mámy pořád.

Z (Čt, 25. 6. 2020 - 21:06)

Z

M J (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Jak mám chápat jen odpověd Z

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 17:06)

To neřeš. "Z" je místní zvrhlík, který si tak označuje příspěvky, které ho hodně vzrušily. Ale tvuj příspěvek se vymyká jeho stereotypu. Asi se spletl.

zdkl (Čt, 25. 6. 2020 - 09:06)

Já jsem poslední výprask dostal ve 14ti letech . U kluků si myslím tak do těch 13ti let u holek tak max 12let.Poslední výprask jsem dostal za to že jsem nepřišel domů a spal u kamarádky .Doma mi to nechtěli dovolit a já přes zákaz zůstal. Druhý den ,když jsem přišel domů jsem dostal páskem přes zadek. Moji kamarádce jsem to zatajil když se mně ptala jestli jsem jestli jsem nedostal vynadáno nebo jiný trest.Já jsem jí řekl že to bylo v pohodě.Moje mamka,když mluvila pak s její mamkou tak jí řekla ,že jsem dostal pořádný výprask řemenem.Kamarádka byla na mně naštvaná že jsem jí lhal a neřekl jsem jí že jsem dostal výprask.

jarmila (St, 17. 6. 2020 - 22:06)

Děti se holt trestat musí sice ne moc ale nějaká na zadek musí padnout je to většinou jediné řešení aby začali poslouchat opět dnes jsem v obchodě viděla děti které neustále pištěli, lítaly, ani po okřiknutí rodičů nic nezabíralo tohle pokud by udělalo moje dítě v obchodě už by mělo tanec na holou.

Jitka (St, 17. 6. 2020 - 23:06)

No já někdy ještě na holou dostanu, bylo mi už 17,ale moc vzorná nejsem a pak je rákoska,

jarmila (Čt, 18. 6. 2020 - 07:06)

To už je podle mě trochu pozdě pro mě ideální trest výpraskem tak max do 12.

Jitka (Čt, 18. 6. 2020 - 20:06)

Mladší sestra doostává vařečkou,je jí 12.Já nejsem bita často,ale když dostanu, tak už rákoskou,asi od 14.

Marty (Pá, 19. 6. 2020 - 10:06)

Ahoj a za co tak dostáváte se segrou??

Jitka (Pá, 19. 6. 2020 - 19:06)

Když třeba zalžeme odmlouváme.A já občas za pozdní příchody.

Marty (Pá, 19. 6. 2020 - 22:06)

Jasný takže spíš taková vaše neopatrnost a provokace rodičů .. A kdo vyplácí máma nebo táta?

Reklama

Přidat komentář