Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Určitě budete sexy "babička" v sexy korkáčích.

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Takže i ty,korková úchylná svině toho nenecháš. No dělej jak myslíš....

Kladivo na mra… (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Vaše jednání na trestní oznámení stačí, "Mravní hlídko". On není na netu nikdo tak anonymní, jak si možná myslí...

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

to se týká mj. i vás 915.224.665.78

Jana (Út, 24. 3. 2020 - 07:03)

Marie moc pěkné korkáče jsou úžasné. Jistě v nich prožijete ještě hodně příjemných chvil a obdivu. Můžou být inspirací i pro ostatní.

Hanka (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Korkáče nosím doma už patnáct roků. Jsou pohodlné a velmi příjemné to určitě. Takové diskuze o detailech bych však nevedla. Je to věcí každého z nás. Pro Janu jsem 1991.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Prvopocatek byl samozrejme na ZS, kde je nosily ucitelky i spoluzacky, ale takovy opradvdovy byl v 8.tride,to jsme byli na poliklinice a ja jsem uvidel lekarku v zelenych operacnich vecech s bilym plastem a bilych korkaccich. Od tohoto okamziku jsem tam az po usi. A jako spoustu z Vas je klinik i pro me domenou. Proste lekarka a korkace. Konec. Hezky den, jdu se z toho vybehat do mrazu. Tady v Prezleticich je opravdu jaro, jak ma byt.

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

Ten pocit, kdyz rano vstanete z teple postele a vklouznete do tech uzasnych, chladnych korkacku.Jsem rocnik 76.

Áda (Čt, 23. 4. 2020 - 08:04)

Před chvílí jsem to stejné prožila a prožívám každé ráno, vklouznout do chladných korkáčků je úžasné, potom jsem stála v kuchyní, noha popojela trošku venku, prsty roztažené a tlačily silně dolů, cítila a prožívala jsem nádherně celý korkáč na nohou. Teď už jsou zahřáté, sedím a masíruji v nich u kafíčka nohy. Taky jsou moje oblíbené a pořád se do nich ráda vracím. Korkáče jsou zvláštní , ale pro mě nepostradatelné a jak vidím, tak i pro vás. Musím do práce, tak něco zase příště.

Kamila (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Stejný pocit ráno a pak pokaždé,když se vracím domů, tak pak to chvilkové tlačení je něco úžasného a vždy se na to těším. Korkáče mám od gymnázia, r.70 a taky s nima na nohou občas pěkně cvičím.

Ctirad (St, 17. 6. 2020 - 07:06)

Kamilo, úplně stejné je to prostě chtíč ráno si je obout a pak se do nich vracet, vnímám to úplně stejně. Jsem r. 76 a korkáče jsou mi také osudné. Poslední dva roky mám vyměkčené vanimary s haluxem , dokážou se úplně přisát , tlačí pořád a jsou moc příjemné , taky si to v nich užívám.

Léňa (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

...... ....... je nádherný, už během dne neopakovatekný, potom si nohy posouvám na stélce, až je skoro horká, abych nasála ten slastný a úchvatný pocit mých malých korkáčků. Ročník 79 a na korkáčích taky velmi silně závislá.

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 08:03)

Miluji, jak je ta stelka po delsim noseni krasne klouzava, rano v nich s kavou vyjdu na zahradu, nohu pres nohu a zatimco piju kavu,hruji si s nimi na nohach. Silne závislý na korkaccich.

Radka (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

Nádherná výpověď na muže v korkáčích, které zbožňuji, umíš si korkáče užívat. Také si s nimi strašně ráda pohrávám. Případně dej další podrobnosti a co na tvoji zřejmou vášeň říká partnerka.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Neustale hrani si s nimi na prstech, kyvani, jezdeni prsty po vyhlazene stelce, to asi delame vsichni. Pritelkyne ma dvoje, jedny bile a jedny ruzove Vanimary, ale mela je sporadicky na noze. Ona ma radsi gumove Tommy Hilfiger, coz je opravdu hnus. Uvidime casem, ale nemyslim, ze to bude pani korkacckova, i kdyz vi, jak moc me ten pohled rajcuje

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Neustale hrani si s nimi na prstech, kyvani, jezdeni prsty po vyhlazene stelce, to asi delame vsichni. Pritelkyne ma dvoje, jedny bile a jedny ruzove Vanimary, ale mela je sporadicky na noze. Ona ma radsi gumove Tommy Hilfiger, coz je opravdu hnus. Uvidime casem, ale nemyslim, ze to bude pani korkacckova, i kdyz vi, jak moc me ten pohled rajcuje

Adis (Ne, 22. 3. 2020 - 19:03)

Korkáče jak psala Danča jsou ideální stimul i pro mě i moji přítelkyni, čemuž bych dříve nevěřil. Také jsem jim propadl a už bez nich nemůžu být a chci je nosit čím dál víc. Klouzavá stélka stélka věc, která se nedá ve spojení s korkáči ani popsat. Jediný problém, že musíte mít Vanimary u Protetik toho nelze nikdy dosáhnout. Ročník 88

Léňa (Ne, 22. 3. 2020 - 17:03)

.....klouzavá a mapovitě hnědá stélka dotváří korkáčové vzrušení a pěkné ráno pro sexy pohled na korkáče. A pleskání korkáčů další vjem bez kterého by korkáče nebyly tím pravým. Ráda pleskám co nehlasitěji a sleduji okolní svého reakce. Pete za jak dlouho si je vyhladíš stélku a co říká tvoje okolí na korkáče?

Jana (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Také to velmi ráda slyším, prožívám to však více intenzivně doma. Kde tak se silnými pocity z korkáčů všude chodíte?

Petr (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

Hlavně doma a v okolí a taky v práci, když jsem v kanceláři.

Reklama

Přidat komentář